TV214

Drewniana balansująca arka, Le Toy Van

Oczekiwanie na dostawę
109,00 zł

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 10 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 10 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 2,00 zł.


Opis produktu

Niezwykle atrakcyjna zabawka dla dzieci już od dwunastego miesiąca, balansująca arka Noego Le Toy Van- to nowość z serii dla najmłodszych dzieci 2017 roku. Zabawka pobudza i stymuluje zmysły najmłodszych dzieci, dzięki którym wyrabiają zdolności manualne, oraz logicznego myślenia, ćwiczą mała motorykę i koordynację oko-ręka i koncentrację. W zestawie znajduje się balansująca niczym kołyska arka, oraz dziesięć samodzielnie stojących zwierzątek w pięciu parach. Zabawa polega na takim ułożeniu i dopasowaniu ich na łódkę, aby się nie przewróciły, a to nie jest proste zadanie! Czy wszystkie zwierzątka zmieszczą się na łódkę?

Zabawka idealna dla dzieci od roku do trzech lat, rośnie wraz z dzieckiem - można bawić się samodzielnie zwierzakami, maluchom dużą atrakcję sprawiają spadające z arki zwierzaki a nieco starsze dzieci ćwiczą i rozwijają swoje zdolności, próbując tak dopasować zwierzaki, aby każdy na arkę wszedł.

Wymiary: 14x12.9x20.4

Brytyjska marka Le Toy Van istnieje na rynku drewnianych zabawek od 1995 roku, co roku podbija serca dzieci i ich rodziców na całym świecie. Zabawki Le Toy Van -to gwarancja najwyższej jakości wykonania, estetycznego wyglądu, i bezpiecznej zabawy dla dzieci.

W ofercie marki Le Toy Van znajdziemy zabawki dla najmłodszych -cudowna kolekcja zabawek Petilou, urocze drewniane domki dla lalek, drewniane kuchnie dla dzieci oraz urzekające niebywałym wzornictwem akcesoria kuchenne do zabawy w dom, czy sklep.

Opinie

Napisz opinię

Drewniana balansująca arka, Le Toy Van

Drewniana balansująca arka, Le Toy Van

Produkty powiązane