TV246

Statek piracki Barbarossa, LE TOY VAN

Oczekiwanie na dostawę
279,90 zł

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 27 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 27 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 5,40 zł.


Opis produktu

Uwaga, uwaga PIRACI atakują! Piękny, duży drewniany statek piracki Barbarossa marki Le Toy Van idealny na dalekie podróże, po morach, oceanach i głębinach. Każda wyprawa do pole do rozwijania wyobraźni, przeżycia kolejnej przygody i stoczenia niejednej bitwy, zdobycia niejednego skarbu - czyli wszystko to, co chłopcy kochają najbardziej.

Statek otwiera się od tyłu. Zabawka wykonana z drewna najwyższej jakości. Utrzymana w kolorystyce charakterystycznej dla piratów, tj. czarnej, z elementami koloru czerwonego, żółtego i naturalnego drewna. Żagle wykonane z tkaniny z motywem czaszki i skrzyżowanych mieczy, które świecą w ciemności.

W zestawie: ster, prawdziwe żagle, armata, kotwica i bocianie gniazdo.

Wymiary: 19cm x 48cm x 4cm

Statek sprzedawany jest bez figurek piratów.

Brytyjska marka Le Toy Van istnieje na rynku drewnianych zabawek od 1995 roku, co roku podbija serca dzieci i ich rodziców na całym świecie. Zabawki Le Toy Van -to gwarancja najwyższej jakości wykonania, estetycznego wyglądu, i bezpiecznej zabawy dla dzieci.

W ofercie marki Le Toy Van znajdziemy zabawki dla najmłodszych -cudowna kolekcja zabawek Petilou, urocze drewniane domki dla lalek, drewniane kuchnie dla dzieci oraz urzekające niebywałym wzornictwem akcesoria kuchenne do zabawy w dom, czy sklep.

Opinie

Napisz opinię

Statek piracki Barbarossa, LE TOY VAN

Statek piracki Barbarossa, LE TOY VAN

Produkty powiązane