0379

Drewniany sorter kształtów i kolorów, Melissa & Doug

Oczekiwanie na dostawę
49,00 zł

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 4 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 4 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 0,80 zł.


Opis produktu

Drewniany sorter kształtów, nauka kolorów i nauka liczenia - to idealny pomysł na edukacyjną zabawkę do dziecka. Ten piętnastoelementowy sorter kształtów - zapewni mnóstwo frajdy i kreatywnej zabawy dzieciom.

Na drewnianej podstawie umieszczono pięć bolców, na które należy nałożyć drewniane elementy w różnych kształtach: koła, trójkąta, kwadratu i prostokąta i pięciokąta. Dziecko powinno nałożyć na paliki 5 drewnianych krążków, których otwór pasuje kształtem do palika. Dla ułatwienia każdy kształt ma przypisany inny kolor krążków: zielony, niebieski, żółty lub czerwony. Dodatkową zaletą układanki jest to, że kształt samych krążków również odpowiada otworowi, czyli w zestawie znajdują się pięć krążków w kształcie kwadratu, trójkąta, prostokąta i koła.

Wymiary:34cm x11cm x 6cm

Zabawka ze względu na swój edukacyjny charakter i dobre wykonanie, często uznaje uznanie jako wyposażenie przedszkoli i wielu różnych gabinetów terapeutycznych.

Melissa & Doug to firma, która zaczęła projektowanie zabawek w piwnicy ponad 20 lat temu! W tym momencie oferuje ponad 2000 produktów dla dzieci w każdym wieku. Zabawki Melissa & Doug są niezwykle lubiane przez dzieci, ale również cenione przez ich rodziców. Charakteryzują się niesamowitym wzornictwem, doskonałą jakością oraz ogromną wartością edukacyjną. Każdy produkt jest starannie wykończony i zapakowany.

Opinie

Napisz opinię

Drewniany sorter kształtów i kolorów, Melissa & Doug

Drewniany sorter kształtów i kolorów, Melissa & Doug

Produkty powiązane