3550

Magnetyczna układanka , ubieranka Joey Melissa & Doug

59,90 zł

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 5 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 5 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 1,00 zł.


Opis produktu

Magnetyczna drewniana ubieranka, układanka chłopiec Joey-  to świetna rozwijająca zabawka, i fantastyczny zestaw do zabawy dla każdego. Zestaw Magnetyczna układanka Melissa and Doug to z pewnością wspaniała zabawka dla Twojego dziecka.. Wszystkie elementy stroju zawierają w sobie magnes, więc dzieci z łatwością zamieszczą je na chłopcu.

Wymiary: 30 cm x 21 cm x 3 cm

Ta ekologiczna drewniana zabawka została wykonana z dbałością o każdy detal, wiemy bowiem jak detale są ważne w życiu dzieci. Dzięki kreatywnej zabawce, tworzeniu nowych scen życia Joeya, świetnej zabawie nie będzie końca.

Melissa & Doug to firma, która zaczęła projektowanie zabawek w piwnicy ponad 20 lat temu! W tym momencie oferuje ponad 2000 produktów dla dzieci w każdym wieku. Zabawki Melissa & Doug są niezwykle lubiane przez dzieci, ale również cenione przez ich rodziców. Charakteryzują się niesamowitym wzornictwem, doskonałą jakością oraz ogromną wartością edukacyjną. Każdy produkt jest starannie wykończony i zapakowany.

Opinie

Napisz opinię

Magnetyczna układanka , ubieranka Joey Melissa & Doug

Magnetyczna układanka , ubieranka Joey Melissa & Doug

Produkty powiązane