4276

Gra zręcznościowa suspend junior, Melissa & Doug

wysyłka 24h

66,00 zł

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 6 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 6 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 1,20 zł.


Opis produktu

Gra zręcznościowa Suspend Junior - to trójwymiarowe bierki, które gwarantują udaną zabawę.

W tej rodzinnej grze, aby wygrać należy wykazać się sprytem i zręcznymi rękami.W grę może grać od dwóch do czterech graczy. Najpierw należy zmontować podstawę. Następnie grę zaczyna się wylosowania koloru. Gracz zakręca specjalnym znacznikiem na okrągłej planszy. Strzałka wskazuje kolor elementu jaki należy ułożyć na podporze lub ilości elementów, które gracz może powiesić bez określonego koloru. Liczba minusowa oznacza, że gracz odkłada je do puli. Liczba 0 kończy turę.

Teraz po wylosowaniu koloru gracz musi jedną ręką zawiesić element na metalowym końcu elementu tworzącego podstawę gry. Zawodnik, który strąci element zabiera je do swojej puli i próbuje pozbyć się w kolejnym ruchu. Gra ćwiczy koncentrację i koordynację rąk. Należy tak układać plastikowe elementy, aby nie spadły i aby nie zburzyć całej konstrukcji.

Sprawdźcie kto poradzi sobie najlepiej z tym zadaniem.

Gra zawiera:

  • 25 plastikowe elementy do nakładania w różnych kolorach i długościach
  • drewnianą podstawę i cztery metalowe elementy, które można łączyć drewnianym łącznikiem oraz zabezpieczać przed upadkiem konstrukcji
  • mini planszę z obrotową strzałką do losowania kolorów

Całość zapakowana w tubę.

Długość elementów: od ok. 8 do 24 cm

Wiek: 4+

Melissa & Doug to firma, która zaczęła projektowanie zabawek w piwnicy ponad 20 lat temu! W tym momencie oferuje ponad 2000 produktów dla dzieci w każdym wieku. Zabawki Melissa & Doug są niezwykle lubiane przez dzieci, ale również cenione przez ich rodziców. Charakteryzują się niesamowitym wzornictwem, doskonałą jakością oraz ogromną wartością edukacyjną. Każdy produkt jest starannie wykończony i zapakowany.

Opinie

Napisz opinię

Gra zręcznościowa suspend junior, Melissa & Doug

Gra zręcznościowa suspend junior, Melissa & Doug

Produkty powiązane