OT101

Bohaterowie tabliczki mnożenia - time table heros OrchardToys

53,90 zł

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 5 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 5 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 1,00 zł.


Opis produktu

Z tą grą tabliczka mnożenia nie będzie Twoją zmorą, nigdy więcej! Świetna gra 2w1 - ułatwi i umili naukę mnożenia. Zostań mistrzem tabliczki mnożenia liczb od 2 do 12 dzięki tym ekscytującym grom. Ćwicz mnożenie przez 2, 5 oraz 10 grając w “Bingo z mnożeniem” albo obróć planszę i uratuj miasto grając w “Bohaterów tabliczki mnożenia”.

Zawartość

 

-       1 składana, dwustronna plansza do gry

-       21 kart z tarczami

-       4 pionki postaci

-       4 podstawki pod postacie

-       3 plansze losujące

-       3 dwuczęściowe, plastikowe wskazówki (oddziel plastikowe wskazówki i dołącz do tarczy plansz)

-       1 dwuczęściowy klucz do sprawdzania wyników

-       4 karty opisujące bohaterów

-      instrukcja

Gra przeznaczona dla 2-4 graczy.

Wiek : 6+

Orchard Toys to wiodący producent puzzli dla dzieci i gier edukacyjnych skierowanych dla dzieci w wieku od 18 miesięcy do 12 lat. Produkty Orchard Toys są projektowane zgodnie z zasadą „nauka poprzez zabawę”. Charakteryzują się innowacyjnym projektem, wytrzymałością, wysoką jakością i celami edukacyjnymi. Wszystkie tektury używane do produkcji gier, puzzli i opakowań pochodzą w 100% z recyklingu. Natomiast papier użyty jako okładka pochodzi z tzw. lasów zrównoważonych, produkowany jest w Wielkiej Brytanii i pokryty lakierem na bazie wody. Ścisłe, ciągłe kontrole jakości zapewniają, że cała produkcja w firmie Orchard Toys nawet wykracza poza wymagane normy, a standardy jakości podlegają stałemu monitoringowi. Wszystkie produkty oznaczone są Europejskim Standardem bezpieczeństwa EN-71. Firma posiada także certyfikat ISO 9001 i ISO 14001.
Opinie

Napisz opinię

Bohaterowie tabliczki mnożenia - time table heros OrchardToys

Bohaterowie tabliczki mnożenia - time table heros OrchardToys

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii: