VIL-05928

Gra memo i lotto kolorów Słoń Elmer, Vilac

Oczekiwanie na dostawę
79,90 zł

The minimum purchase order quantity for the product is 2

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 7 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 7 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 1,40 zł.


Opis produktu

Zestaw dwóch gier ze słoniem Elmer: gra memo oraz gra lotto kolorów. Elmer to kolorowy słoń w kratkę, który jest bohaterem książek dla dzieci. Ten zestaw gier to idealny prezent dla małego fana tego kolorowego słonia w kratkę!

Gra memo składa się z 40 elementów czyli 20 par. Dziecko musi odnaleźć podobne do siebie elementy i łączyć ze sobą pary: małpki, słonie, krokodyle itp. Uczy się zwierzęta, ćwiczy pamięć i koncentrację.

Gra lotto kolorów składa się dodatkowo z 6 kolorowych plansz. Dzieci obracają obrazki i uzupełniają swoją planszę pasującymi obrazkami. Wygrywa dziecko, które pierwsze uzupełnia swoją planszę do końca.

Wiek: 2+

Wymiary: 24 x 15,5 x 4 cm.

Vilac to francuska marka oferująca nam bardzo szeroki zakres produktów stworzonych z myślą o dzieciach, od mebli po niezwykle kreatywne zabawki. Marka istnieje od 1911 roku, i od ponad 100 lat w fabrykach powstają zabawki pełne pasji, niezwykłej jakości. Drewniane zabawki Vilac drewniane zabawki, które cieszą się znakomitym powodzeniem wśród najmłodszych oraz zaufaniem rodziców.
Pomysłowość, innowacyjność, precyzja i najwyższej klasy materiały zapewniły firmie mocną pozycję w czołówce światowych wytwórców zabawek.

Opinie

Napisz opinię

Gra memo i lotto kolorów Słoń Elmer, Vilac

Gra memo i lotto kolorów Słoń Elmer, Vilac

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii: