OT099

Wesołe lamy i kółka - loopy Llamas Orchard Toys

53,90 zł

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 5 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 5 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 1,00 zł.


Opis produktu

Wesoła gra w dopasowywanie wzorów i kolorów. Czy kiedykolwiek byłeś na imprezie u lamy przy basenie? Teraz masz okazję! Zbierz wszystkie kółka, załóż je na swoją lamę (3D)i  zanurkuj się w basenie aby wygrać grę!

Zawartość

 

-       1 składana plansza do gry

-       4 trzyczęściowe postacie lam 3D

-       4 pionki lam

-       4 podstawki pod postacie

-       20 kart kółek

-       1 kostka

-       1 tarcza losująca

-       1 dwuczęściowa, plastikowa wskazów (oddziel plastikową wskazówkę i dołącz do tarczy planszy)

-       instrukcja 

Gra przeznaczona dla 2-4 graczy.

Wiek : 4+

Orchard Toys to wiodący producent puzzli dla dzieci i gier edukacyjnych skierowanych dla dzieci w wieku od 18 miesięcy do 12 lat. Produkty Orchard Toys są projektowane zgodnie z zasadą „nauka poprzez zabawę”. Charakteryzują się innowacyjnym projektem, wytrzymałością, wysoką jakością i celami edukacyjnymi. Wszystkie tektury używane do produkcji gier, puzzli i opakowań pochodzą w 100% z recyklingu. Natomiast papier użyty jako okładka pochodzi z tzw. lasów zrównoważonych, produkowany jest w Wielkiej Brytanii i pokryty lakierem na bazie wody. Ścisłe, ciągłe kontrole jakości zapewniają, że cała produkcja w firmie Orchard Toys nawet wykracza poza wymagane normy, a standardy jakości podlegają stałemu monitoringowi. Wszystkie produkty oznaczone są Europejskim Standardem bezpieczeństwa EN-71. Firma posiada także certyfikat ISO 9001 i ISO 14001.

Opinie

Napisz opinię

Wesołe lamy i kółka - loopy Llamas Orchard Toys

Wesołe lamy i kółka - loopy Llamas Orchard Toys

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii: