0701

Drewniana kolejka Metropolia Melissa & Doug

wysyłka 24h

499,00 zł

-150,00 zł

349,00 zł

Reduced price!

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 34 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 34 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 6,80 zł.


Opis produktu

Niezwykła, drewniana kolejka - spełnienie marzeń wielbicieli pociągów. Ten duży, drewniany zestaw obejmuje piętrowy most, dźwig transportowy z ruchomą wieżyczką, długie i kręte tory, które pozwalają transportować towary w różne części miasta. Sto trzydzieści dwa elementy pozwolą stworzyć wymarzoną kolejkę, natomiast wiele ciekawych dodatków pozwoli na wierne odtworzenie miejskiego krajobrazu. Zestaw charakteryzuje się niesamowitym wzornictwem, ogromną wartością edukacyjną oraz wielką starannością wykonania. Dzięki temu produkt ten odznacza się wysoką jakością, co sprawia, że można się cieszyć zabawą przez długie lata.

Wymiary opakowania: 73 cm x 45 cm x 15 cm

Melissa & Doug to firma, która zaczęła projektowanie zabawek w piwnicy ponad 20 lat temu! W tym momencie oferuje ponad 2000 produktów dla dzieci w każdym wieku. Zabawki Melissa & Doug są niezwykle lubiane przez dzieci, ale również cenione przez ich rodziców. Charakteryzują się niesamowitym wzornictwem, doskonałą jakością oraz ogromną wartością edukacyjną. Każdy produkt jest starannie wykończony i zapakowany.

Opinie

Napisz opinię

Drewniana kolejka Metropolia Melissa & Doug

Drewniana kolejka Metropolia Melissa & Doug

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii: