DOSTAWA

 

1.  Zakupione towary mogą być odebrane w naszej siedzibie pod  adresem:     
ul. Sosnowa 28, 83-010 Rotmanka lub będą   dostarczane pod adres wskazany w formularzu zamówień. Poniższe ceny dotyczą kosztów wysyłek na terytorium naszego kraju, w celu ustalenia kosztów wysyłki zagranicę prosimy o kontakt sklep@trendysmyk.pl.


2. W przypadku wysyłki możliwa jest wysyłka za pośrednictwem paczkomatów lub firmy kurierskiej INPOST i DPD. Uwaga dla klientów wybierających przesyłkę za pośrednictwem paczkomatów: sklep zastrzega sobie prawo do wysłania paczek za pośrednictwem szybkiego kuriera zamiast przesyłki paczkomatowej, bez żadnej dopłaty dla klienta, i bez wcześniejszego poinformowania o tym klientów. Takie zmiany mogą nastąpić szczególnie w okresie natężonego ruchu w sklepie.
 
 

3. Koszty dostawy:

Przesyłka kurierska Inpost - płątności online 11,90 zł

Przesyłka kurieska Inpost -pobranie 15 zł

Paczkomaty_płatności online -12,90 zł

Przesyłka kurierska DPD - płątności online 15 zł

Przesyłka kurierska DPD za pobraniem 20 zł

4. Czas realizacji zamówienia:


  • Wysyłka produktów posiadających status "wysyłka 24h" następuje maksymalnie następnego dnia roboczego po otrzymaniu zapłaty lub w przypadku wybrania płatności za pobraniem maksymalnie następnego dnia roboczego po złożeniu zamówienia.

  • Produkty o statusie "Na zamówienie" są wysyłane zgodnie z podaną informacją odnośnie czasu realizacji.


5. O nadaniu paczki Nadawca będzie poinformowany mailem.


6. Zwrot nie doręczonej paczki

  • W przypadku zamówień wysłanych za pośrednictwem kuriera, Nabywca proszony jest o  skontaktowanie się z obsługą sklepu e-mailem pod adresem sklep@trendysmyk.pl jeżeli paczka nie zostaje do niego doręczona w ciągu 2 dni od daty nadania .

  • W przypadku zamówień wysłanych za pośrednictwem paczkomatów, Nabywca proszony jest o skontaktowanie się z obsługą sklepu e-mailem pod adresem sklep@trendysmyk.pl jeżeli paczka nie zostaje do niego doręczona w ciągu 7 dni od daty nadania.