zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

domki dla lalek

Jest 59 produktów.

Pokazano 1-12 z 59 pozycji

Aktywne filtry

Drewniany domek dla lalek jest ogromnym marzeniem większości dzieci, nie tylko dziewczynek, ale i chłopców. Nic więc dziwnego, że rodzice, wujkowie czy dziadkowe poszukują domku drewnianego dla lalek, który będzie piękny, bezpieczny i niezwykle trwały, przez co zniesie dziesiątki energicznych zabaw pociech w każdym wieku. Domek drewniany dla lalek może być niewielki, by zmieścił się na półce, ale też olbrzymi, przez co staje się dodatkowym, niesamowicie pięknym meblem w dziecięcym pokoju. 

Drewniane domki dla lalek mogą posiadać kilka kondygnacji, pokoje sypialne, łazienkę i kuchnię, a nawet taras i balkon. Domki dla lalek drewniane są wykonane z twardego, odpornego na zniszczenie drewna, a jednocześnie są ekologiczne. Pomalowany nietoksyczną farbą drewniany domek dla lalek z mebelkami umożliwia wielogodzinną, beztroską zabawę z rodzeństwem, przyjaciółmi lub rodzicami, ale też samodzielne spędzanie wolnego czasu. Duży drewniany domek dla lalek każde dziecko może wyposażyć we własne, ulubione lalki i maskotki, przez co zabawka stanowi znakomite uzupełnienie pokoju dziecka. Kupując domek dla lalek z drewna, rodzice mogą być pewni, że sprawią swojej córce lub synowi wspaniałą niespodziankę, niezależnie od okazji.

Drewniany domek dla lalek z mebelkami

Drewniany domek dla lalek z mebelkami jest zabawką, która umożliwia  dziecku odgrywanie ról. To sposób zabawy charakterystyczny dla dzieci w wieku przedszkolnym. Maluchy, obserwując rodziców, rodzeństwo, a nawet wychowawców w przedszkolu, zachowują się tak samo, jak oni. Można zauważyć, że lalki ustami dzieci wypowiadają te same zdania, jakie padają w domu z ust rodziców. Jest to ciekawe doświadczenie dla całej rodziny. Domek dla lalek drewniany z mebelkami jest też okazją do wspólnej zabawy i rozmowy na temat życia domowego: obowiązków, negatywnych i pozytywnych zachowań, pragnień dziecka. W rękach mądrych rodziców tego typu zabawka może pełnić wiele funkcji, a dla dziecka zawsze będzie szansą na beztroską zabawę. Zanim jednak kupicie drewniany domek dla lalek z mebelkami, zwróćcie uwagę na to, czy został on dobrze wykonany, zgodnie z wszelkimi normami. Domki sprzedawane w Trendy Smyk są najwyższej jakości, bezpieczne i tak trwałe, że mogą przechodzić z pokolenia na pokolenie, ciesząc kolejne dzieci i ich rodziców.