.

Kategoria

  Kategoria: akcesoria kuchenne

  Aktywne filtry

  99,00 zł
  Add to Wishlist
  159,00 zł
  Add to Wishlist
  239,00 zł
  Add to Wishlist
  129,00 zł
  Add to Wishlist
  149,90 zł
  Add to Wishlist
  169,00 zł
  Add to Wishlist
  159,00 zł
  Add to Wishlist
  139,00 zł
  Add to Wishlist
  249,00 zł
  Add to Wishlist
  139,00 zł
  Add to Wishlist
  144,90 zł
  Add to Wishlist
  144,90 zł
  Add to Wishlist

  akcesoria kuchenne

  Garnki dla dzieci - drewniane akcesoria kuchenne dla dzieci w sklepie Trendysmyk.pl

  W wielu domach gotowanie jest nie tylko obowiązkiem, ale i przyjemnością. Warto zaangażować w proces przygotowywania posiłków Pociechy, a akcesoria kuchenne dla dzieci na pewno w tym pomogą. Akcesoria do kuchni dla dzieci przypominają te dla dorosłych, ale dopasowane są do potrzeb Maluchów. Wśród nich znaleźć można fartuszki, czapki kucharskie, rękawice i naczynia, ale akcesoria kucharskie dla dzieci to także zabawki, którymi Maluch może bawić się w przygotowywanie potraw i pieczenie ciasteczek. Nie od dziś bowiem wiadomo, że dzieci w różnym wieku uwielbiają zabawę w odgrywanie ról i naśladowanie dorosłych. Dzięki zestawowi akcesoriów kuchennych dla dzieci ta zabawa może być jeszcze przyjemniejsza!

  W sklepie internetowym Trendysmyk.pl znajdziesz szeroki wybór akcesoriów kuchennych dla dzieci wykonanych z drewna, metalu lub plastiku. Oferujemy przybory kuchenne dla dzieci, między innymi garnki, serwisy herbaciane, roboty kuchenne, sztućce, kubki i talerze. Szeroki asortyment naszego sklepu obejmuje również zabawkowe artykuły spożywcze i akcesoria przeznaczone do zabawy w sklep, np. kasy fiskalne, drewniane wagi, stragany, lady, skrzynki z produktami spożywczymi, itp. Jesteśmy pewni, że korzystając z oferty naszego sklepu uradujesz niejedno dziecko!

  Garnuszki dla dzieci - na co zwrócić uwagę przed zakupem?

  Zakup akcesoriów kuchennych dla dziecka to znakomity pomysł wspomagający rozwijanie jego pasji do gotowania w przyszłości. W trakcie zamawiania przyborów kuchennych dla dzieci, zwróć jednak uwagę na: 

  - wiek dziecka - już dwu-, trzyletnie dzieci uwielbiają naśladować swoich rodziców, m.in. kopiując wykonywane przez nich obowiązki domowe. Dzieci w tym wieku nie powinny jednak bawić się zabawkami, które mogą wyrządzić im krzywdę, na przykład takimi wyposażonymi w małe elementy lub ostro zakończonymi. W ich przypadku znacznie lepszym wyborem będą drewniane akcesoria kuchenne, co do których możemy być pewni, że żaden z elementów nie poluzuje się i nie zostanie połknięty. W przypadku starszych dzieci, możemy pozwolić sobie na większą dowolność i wybrać akcesoria kuchenne dla dzieci, wymagające większej zręczności.

  - bezpieczeństwo - kupując przybory kuchenne dla dzieci, sięgajmy wyłącznie po przedmioty oznaczone symbolem CE, będącym gwarancją producenta, że dany wyrób spełnia normy europejskie i jest zdatny do użytku przez dzieci.

  Zestaw kuchenny dla dzieci - rodzaje akcesoriów kuchennych

  Szeroki asortyment sklepu internetowego Trendysmyk.pl obejmuje bogaty wachlarz akcesoriów kuchennych dla dzieci, w tym między innymi:

  - garnuszki dla dzieci - serwis obiadowy, paterę z babeczkami, akcesoria do gotowania i serwowania potraw;

  - zabawkowe jedzenie - drewniane owoce, warzywa, torty, ciasta, jajka, ryby, wędliny, lody, itd.

  - zestawy filiżanek dla dzieci - kosz piknikowy z serwisem herbacianym, zestawy kawowe i inne;

  - zabawkowe AGD - drewniany toster, mikser, ekspres do kawy, wagę kuchenną, itp.

  - prawdziwe akcesoria kuchenne dla dzieci - fartuchy dla dzieci, rękawice kuchenne, ściereczki, itp.

  Zestawy filiżanek dla dzieci - uniwersalny prezent na każdą okazję

  Zabawkowe akcesoria kuchenne to wspaniały upominek dla każdego dziecka. Warto o tym pamiętać zastanawiając się co kupić Maluchowi z okazji urodzin, świąt, Dnia Dziecka lub w ramach prezentu na inną okazję. Ofiarując swojej Pociesze np. zestaw filiżanek dla dzieci z jednej strony dajemy jej szansę wspaniałej zabawy w odgrywanie ról i możliwość integracji z rówieśnikami, z drugiej natomiast uczymy praktycznego podejścia do przedmiotów kuchennych. Umiejętność radzenia sobie w kuchni i gotowania jest wyjątkowo użyteczna, przez co warto zachęcać do niej dzieci już od najmłodszych lat.

  Drewniane akcesoria kuchenne dla dzieci

  Drewno jest fantastycznym materiałem do tworzenia zabawek dziecięcych. Powstają z niego domki, samochody i klocki, a także świetne drewniane akcesoria kuchenne dla dzieci. Rodzice mogą wybrać dla swoich Pociech zastawy stołowe, garnuszki i patelnie, serwisy kawowe, czajniki, zestawy do robienia kanapek lub pieczenia słodkich babeczek. Drewniane akcesoria do kuchni dla dzieci dostępne w Trendysmyk.pl to tylko i wyłącznie najwyższej klasy, bezpieczne zabawki wykonane z twardego, odpornego na zniszczenie drewna. Są pomalowane nietoksycznymi farbami i lakierami, bezpiecznymi nawet dla najmłodszych dzieci.

  Akcesoria do kuchni dziecięcej

  Dla małego dziecka zabawa w dorosłej kuchni może skończyć się wypadkiem, tymczasem przedszkolaki uwielbiają naśladować dorosłych i robić dokładnie to samo, co robią ich rodzice. Dobrze jest więc podarować dziecku akcesoria do kuchni dziecięcej. Akcesoria kuchenne do zabawy to przede wszystkim zastawy stołowe, sztućce, garnki, patelnie, czajniki, ale też drewniane lub plastikowe warzywa, owoce i inne produkty, które świetnie imitują prawdziwe pożywienie. Maluchy mogą wykorzystać akcesoria do kuchenki dla dzieci podczas zabawy z misiami i lalkami, także w czasie gotowania we własnej, dużej, drewnianej kuchni.

  Dzieci w kuchni czy kuchnia w pokoju dziecięcym? - jak spełnić dziecięce marzenia?

  Twoje dziecko lubi spędzać z Tobą czas w kuchni, gdy gotujesz lub pieczesz? Zachęć je do pomocy prezentując mu akcesoria kuchenne dla dzieci. W Trendysmyk.pl znajdziesz szeroki wybór wysokiej jakości przyborów kuchennych dla dzieci, z których Twój Maluch może korzystać, pomagając Ci na przykład wycinać ciastka foremkami, mieszając sałatkę lub obierając jajka. Zakładając fartuch i rękawicą kuchenną bez dwóch zdań poczuje się pełnoprawnym użytkownikiem kuchni, a w dodatku zdobędzie kilka praktycznych umiejętności.

  W Trendysmyk.pl znajdziesz również szeroki wybór przyborów kuchennych dla dzieci, z których Twój Maluch może korzystać bawiąc się z rówieśnikami we własnym pokoju. Oferujemy wysokiej jakości plastikowe i drewniane akcesoria, dzięki którym każda zabawa będzie udana. Już teraz zapoznaj się z ofertą naszego sklepu i zamów akcesoria kuchenne dla swojego dziecka.

  Przybory kuchenne drewniane - zabawa na długie godziny

  Drewniane przybory kuchenne dla dzieci to znakomite źródło inspiracji do zabawy. Garnuszki dla dzieci, zestawy filiżanek dla dzieci i inne zabawkowe akcesoria kuchenne zachęcają do przeróżnych działań rozwijając wyobraźnię dzieci, ich koordynacją i motorykę mniejszą. Co więcej, akcesoria kuchenne dla dzieci to zabawki, którymi z powodzeniem można bawić się w większej grupie osób. Prezentując swojej pocieszę zestaw naczyń kuchennych dla dzieci dodatkowo wspieramy jej integracją z rówieśnikami i pomagamy jej nawiązać kontakt z nowymi kolegami i koleżankami.

  Naczynia kuchenne dla dzieci - bestsellery od Trendysmyk.pl

  Jeśli chcesz podarować swojemu dziecku to, co najlepsze, zamów akcesoria kuchenne dla dzieci w Trendysmyk.pl. Oferowane przez nas zabawki są wykonane starannie z materiałów przyjaznych dzieciom, dzięki czemu możesz być pewien, że sięgając po nie Twoje Maleństwo będzie bezpieczne i szczęśliwe. Twojej szczególnej uwadze polecamy:

  - fartuszek i akcesoria kucharskie róż Bigjigs;

  - drewniany ekspres do kawy Jabadabado;

  - drewnianą paterę z słodkościami;

  - kosz piknikowy pastelowy Jabadabado.

  rozwiń więcej >
  0
  0