.

Kategoria

  Kategoria: książki

  Aktywne filtry

  Gadu Gadu , kwa kwa Gadu Gadu , kwa kwa
  -12%
  29,40 zł -12% 25,87 zł
  Add to Wishlist
  Mamoko 3000
  32,00 zł
  Add to Wishlist
  D.O.M.E.K D.O.M.E.K
  -12%
  42,00 zł -12% 36,96 zł
  Add to Wishlist
  Kurt i ryba
  24,90 zł
  Add to Wishlist
  Książeczka z Puszystymi Naklejkami Syrenki Melissa&Doug Książeczka z Puszystymi Naklejkami Syrenki Melissa&Doug
  Obecnie brak na stanie
  Mały Duszek Wierciuszek Mały Duszek Wierciuszek
  Obecnie brak na stanie
  26,00 zł
  Add to Wishlist
  Dawno temu w Mamoko Dawno temu w Mamoko
  Obecnie brak na stanie
  32,00 zł
  Add to Wishlist
  Trzydziestego lutego Trzydziestego lutego
  Obecnie brak na stanie
  22,00 zł
  Add to Wishlist
  Inne Życie Inne Życie
  Obecnie brak na stanie
  22,90 zł
  Add to Wishlist
  25,87 zł 29,40 zł

   Nowa książka autorów "Kupy" i "Robali"! O czym śpiewają ptaki? Jak jest "orzeł" po koczkodańsku? Co można powiedzieć zapachem?

  32,00 zł

  Trzeci tom bestsellerowej serii o miasteczku Mamoko. Tym razem pełna szczegółów obrazkowa opowieść przenosi nas w przyszłość.

  36,96 zł 42,00 zł

  Pomysłowa i zabawna książka, z której młodzi czytelnicy dowiedzą się, jak bardzo różne mogą być ludzkie domy i jak...

  24,90 zł

  Kurt jest kierowcą wózka widłowego. Codziennie jeździ po nabrzeżu i podnosi skrzynie ważące ponad 1000 kilo. Kurt ma...

  Książeczka z Puszystymi Naklejkami Syrenki Melissa&Doug Książeczka z Puszystymi Naklejkami Syrenki Melissa&Doug
  Obecnie brak na stanie
  Mały Duszek Wierciuszek Mały Duszek Wierciuszek
  Obecnie brak na stanie
  Dawno temu w Mamoko Dawno temu w Mamoko
  Obecnie brak na stanie
  32,00 zł

  Kontynuacja popularnej książki Miasteczko Mamoko. Tym razem pełna szczegółów rysunkowa opowieść toczy się w...

  Trzydziestego lutego Trzydziestego lutego
  Obecnie brak na stanie
  22,00 zł

  Jeż sprzedawcą w sklepie ze szczotkami? To może się zdarzyć tylko 30 lutego - i tylko w przezabawnym wierszu Wandy...

  Inne Życie Inne Życie
  Obecnie brak na stanie
  22,90 zł

  Mała dziewczynka budzi się pewnego ranka cała zielona, zielona z… zazdrości! Od jakiegoś czasu nie daje jej bowiem...

  książki

  Bajki i książki dla dzieci

  Czytanie to jedna z najbardziej rozwijających czynności dla malucha. Pedagodzy i psychologowie potwierdzają, jak ważne jest, aby czytać dzieciom od najmłodszych lat. Najlepsze książki dla dzieci posiadają piękne ilustracje oraz ciekawą fabułę, która z pewnością spodoba się najmłodszym. Morał w książkach jest bardzo ważny, dlatego ważne jest, aby każda książka dla dzieci niosła za sobą pewną naukę. Motywy rodziny, przyjaźni, czy odwagi to najczęściej przewijające się tematy, dzięki którym dziecko uczy się empatii, prawidłowych wzorców zachowania, a także rozwija swoją wyobraźnię. Warto więc sięgać po ciekawe książki dla dzieci. W ofercie posiadamy książki edukacyjne z naklejkami oraz bez, a także wiele ciekawych opowieści dla maluchów i starszaków. 

  Książki dla dzieci w sklepie Trendysmyk

  Na rynku można znaleźć różne bajki dla dzieci. Książka tego typu powinna być ciekawa dla małego czytelnika, a także napisana w przystępnym języku. Taka jest właśnie opowieść o średniowiecznym miasteczku Mamoko, gdzie poznajemy wiele niezwykłych historii i zbiegów zdarzeń. Świetna książka edukacyjna dla dzieci to również D.O.M.E.K o różnorodności domów, dzięki czemu dziecko poznaje zagadnienia z architektury, a jednocześnie humorystyczna forma sprawia, że czytanie staje się niezwykłą zabawą. Wybierając ciekawe książki dla dzieci warto kierować się zainteresowaniami naszej pociechy, dzięki czemu czytanie będzie prawdziwą przyjemnością. Istotny jest też wiek dziecka. Książki dla rocznych dzieci będą znacząco różne, niż książki dla dzieci 7-12 lat.

  Książki o zwierzętach dla dzieci - przyjazne poznawanie świata

  Dzieci wprost uwielbiają zwierzątka, uczą one empatii i często przekazują uniwersalne wartości dotyczące przyjaźni, czy bezwarunkowej miłości. “Gadu dadu, kwa kwa!” to książka o zwierzętach dla dzieci, która uczy w zabawny sposób, o tym co mówią zwierzęta. Najlepsze książki o zwierzętach dla dzieci mają piękne ilustracje i zabawne teksty, które maluchy zapamiętują i świetnie się bawią podczas czytania. Każda książka dla dzieci ze zwierzątkami w naszym sklepie okraszona jest piękną grafiką. “Kurt i Ryba” to emocjonująca opowieść o tym, jak pewnego dnia prosty operator wózka widłowego spotyka wielką rybę i odtąd jego życie diametralnie się zmienia. W naszym sklepie znajdą Państwo różne ekscytujące, ale i tanie książki dla dzieci, dlatego z pewnością nasz asortyment odpowie na oczekiwania wszystkich klientów.  

  Najlepsze książki dla dzieci - nasze propozycje

  Jeżeli nie wiedzą Państwo, którą książkę kupić swojemu dziecku, spieszymy z pomocą. Jedną z najchętniej kupowanych jest książka z “Pustymi Naklejkami Syrenki” Melissa&Doug. To propozycja dla sympatyczki syren, która do tego interesuje się modą. Tego typu książki dla 4 latki to świetna zabawa, ponieważ można wielokrotnie odklejać i przyklejać naklejki, dzięki czemu radość nie ma końca. Propozycja dla chłopców to Mamoko 3000 - opowieść o tytułowym miasteczku, które przenosi się w przyszłość. Polecane książki dla dzieci 7-8 lat to z pewnością “Inne życie” - piękna opowieść o zazdrości oraz o tym, jak z nią walczyć. W naszym sklepie posiadamy książki dla rocznych dzieci, jak i dla starszych. 

  Dlaczego warto czytać dziecku książki?

  Czytanie wpływa korzystnie na rozwój dziecka. Nabywa ono wówczas wiedzy, jak funkcjonuje świat, co jest dobre, a co złe, a także rozwija swoją kreatywność i pobudzają wyobraźnię. Zauważono również różnicę między dziećmi, które czytały lub gdy rodzice czytali im książki, a tymi, które tego nie robiły. Dzieci wychowane na książkach, szybciej uczyły się czytać i pisać, ponieważ były oswojone ze słowem od najmłodszych lat. Czytanie buduje też więzi między dzieckiem a rodzicami. Czytając dziecku na dobranoc dbamy o jego wyciszenie się przed snem. Bajki z morałem uczą dziecko, jak postępować, czego unikać i które zachowania są właściwe, a które nie. Czytanie motywuje też dziecko, do samodzielnego wyboru książek i ich zgłębiania. Jako starsze będzie chętniej sięgać po rozmaite opowiadania, a nawet lektury szkolne. 

  Ciekawe książki dla dzieci - co wybrać?

  Kupując książkę dla dziecka, warto kierować się nie tylko upodobaniami malucha, ale także tym, co dana książka wniesie do jego życia i czy będzie przez niego chętnie czytana. Książki dla dzieci 10 lat, będą diametralnie różnić się od książek dla młodszych dzieci. Dlatego warto wybierać również pozycje adekwatne do wieku. Książki dla dzieci 0-2 lata z reguły opowiadają o podstawowych obowiązkach, zajęciach, uczą odgłosów zwierząt i przedstawiają podstawowe zależności w świecie dorosłych. Pozycje dla starszych dzieci to już bardziej książki edukacyjne dla 6 latków, które uczą wartości oraz tego, jak funkcjonuje świat. Podobnie jest w przypadku starszych dzieci, każda książka wnosi różne wartości i uczy konkretnych zwyczajów.

  Książka edukacyjna dla dzieci - wspomóż dziecko w nauce

  Książki edukacyjne dla przedszkolaków czy dzieci w wieku szkolnym mogą być świetnymi pomocami naukowymi. Dziecko przez obrazki i prosty język nauczy się z pewnością dużo więcej niż podczas standardowej lekcji, która może go nudzić. Książki edukacyjne dla 4 latka pozwolą na lepsze zrozumienie przez niego świata, natomiast książki edukacyjne dla 2 latków umożliwiają im zrozumienie, jak to otoczenie funkcjonuje. Książki edukacyjne dla 3 latka, takie jak te o nauce korzystania z nocnika, czy samodzielnym ubieraniu, pomagają nauczyć się podstawowych czynności, aby dziecko było samodzielne. W sklepie posiadamy też opowiadania, które uczą postaw i emocji zarówno starsze dzieci, jak i młodsze.

  Książki detektywistyczne dla dzieci starszych

  Książki nie zawsze muszą uczyć, czasem wystarczy, że bawią, wzbudzają ciekawość i wprowadzają w niezwykły świat. Takie są między innymi książki detektywistyczne dla dzieci, sprawdzą się zwłaszcza wśród starszych czytelników. Książki detektywistyczne dla dzieci, to propozycja dla tych starszaków, które lubią tajemnicę i zagadki. To zupełnie inna pozycja niż tradycyjne książki dla dzieci. W tym przypadku pociecha rozwija zdolność logicznego myślenia, rozwiązując zagadki razem z bohaterami, a jednocześnie świetnie się bawi. W asortymencie również posiadamy tego typu pozycje. Książki edukacyjne dla 5 latków, 2 latków, czy 7 latków, ale w tym właśnie powieści detektywistyczne, czy zabawne książki z wyjątkowymi ilustracjami.

  rozwiń więcej >
  0
  0