.

Kategoria

  Kategoria: tradycyjne

  Aktywne filtry

  56,90 zł
  Add to Wishlist
  54,90 zł
  Add to Wishlist
  54,90 zł
  Add to Wishlist
  54,90 zł
  Add to Wishlist
  Puzzle Statek Kosmiczny- 16 elementów, Djeco Puzzle Statek Kosmiczny- 16 elementów, Djeco
  42,90 zł
  Add to Wishlist
  Kartonowe puzzle gigant "W morzu", Djeco Kartonowe puzzle gigant "W morzu", Djeco
  74,90 zł
  Add to Wishlist
  Puzzle magnetyczne kosmos -książka podróżna, Scratch Puzzle magnetyczne kosmos -książka podróżna, Scratch
  48,99 zł
  Add to Wishlist
  Puzzle magnetyczne farma -książka podróżna, Scratch Puzzle magnetyczne farma -książka podróżna, Scratch
  48,99 zł
  Add to Wishlist
  Scratch, Pierwsze Puzzle Ocean Scratch, Pierwsze Puzzle Ocean
  47,99 zł
  Add to Wishlist
  Scratch, Pierwsze Puzzle Pojazdy Scratch, Pierwsze Puzzle Pojazdy
  38,99 zł
  Add to Wishlist
  Dopasuj litery - alphabet match
  44,90 zł
  Add to Wishlist
  56,90 zł
  Add to Wishlist

  tradycyjne

  Puzzle dziecięce w sklepie Trendysmyk

  Puzzle dziecięce to gra nie tylko dla dzieci, ale również dla całej rodziny. Znane są już od wielu pokoleń i są fantastycznym pomysłem na spędzenie czasu wraz z rodzicami. Posiadamy duży wybór zestawów, które różnią się pod względem wielkości puzzli, motywu powstałego obrazka oraz sposobu łączenia elementów. Dostępne w sklepie Trendysmyk duże puzzle dla dzieci to propozycja dla najmłodszych pociech, które dopiero co nauczyły się chodzić i poznają swoje otoczenie. Kolorowe układanki sprzyjają w rozwoju motoryki i napędzają umysł do działania, co wspomaga prawidłowy rozwój dzieci. Dzieje się tak, ponieważ puzzle wymagają od maluchów, aby pobudziły do pracy swoją wyobraźnię i kreatywność. W katalogach produktów posiadamy puzzle tradycyjne stworzone z tektury, z których można zbudować piękny obraz. Ponadto dla bardziej wymagających klientów mamy również puzzle magnetyczne lub piankowe, które wyróżniają się swoją niepowtarzalnością. Zachęcamy do zapoznania się z całym asortymentem sklepu Trendysmyk.

  Duże puzzle dla dzieci - spraw radość maluchowi

  Wybierając najlepsze puzzle dla swojego dziecka, należy wziąć pod uwagę jego wiek, umiejętności oraz zainteresowania. Jest to niezwykle ważne w sytuacji, gdy chcemy podarować dziecku prezent, z którego będzie zadowolony. Dla najmłodszych pociech sprawdzą się duże puzzle dla dzieci, które są całkowicie bezpieczne i nie zagrażają życiu i zdrowiu dziecka. Maluszki często biorą do ust małe przedmioty, którymi mogą się zakrztusić, dlatego ważne jest, aby zabawki były odpowiedniej wielkości i nie powodowały żadnych urazów. Puzzle 150 elementów dla dzieci proponujemy dla starszych dzieci, które lubią wyzwania. W tym przypadku elementy są drobne, a układanie puzzli może być bardzo czasochłonne. Tego rodzaju puzzle uczą cierpliwości, wytrwałości i dążenia do celu, co w przyszłości jest bardzo przydatne w wielu życiowych sytuacjach. Wszystkie puzzle dziecięce dają ogromną radość ich posiadaczom, zwłaszcza w sytuacji, gdy po wielu próbach układania, w końcu uda się ułożyć całość. 

  Puzzle tradycyjne dla dzieci - idealny prezent na każdą okazję

  Puzzle są niezwykle popularnym prezentem dla dzieci na każdą okazję. Pozwalają nie tylko dzieciom, ale również dorosłym odprężyć się i rozluźnić. Warto je podarować dzieciom z okazji urodzin, Dnia Dziecka, świąt lub Mikołajek. Stanowią alternatywę dla wielu rozmaitych form rozrywki i co ważniejsze, zastępują gry komputerowe, które mają zły wpływ na organizm. Puzzle 200 elementów dla dzieci zaliczają się do jednych z najbardziej znanych i klasycznych zabawek dla dzieci. Każde dziecko potrzebuje chwili dla siebie, w której zatraci się w zabawie, dlatego puzzle zwierzęta dla dzieci są w tym bardzo pomocne, ponieważ zainteresują je na długi czas. Układanie puzzli uczy cierpliwości, spostrzegawczości oraz kreatywności. Ponadto warto uczyć dzieci już od najmłodszych lat radzenia sobie z trudnościami, których pokonanie pomaga w osiągnięciu zamierzonego celu. W związku z tym puzzle tradycyjne podarowane dziecku pomogą mu w nauce, której efekty mogą być satysfakcjonujące. 

  Puzzle dziecięce z motywami z bajek - to spodoba się dziecku

  Puzzle to znakomita zabawa i gra, która sprawdza się w każdym wieku. Dzieci uwielbiają zabawki, które nie są zbyt proste, a wymagają czasu, aby je ułożyć, dlatego puzzle świąteczne dla dzieci są dla nich znakomitym rozwiązaniem. Sprawdzą się idealnie jako podarunek z okazji mikołajek lub świąt Bożego Narodzenia. Wspólne układanie świątecznych puzzli wywołuje u domowników przyjemny nastrój i powoduje, że cała rodzinna spędza miło czas na wspólnej zabawie. Oprócz tego, że puzzle dziecięce można układać w domu, to warto je zabrać ze sobą również na wakacje, ponieważ są znakomitą alternatywą na wieczorny relaks, gdy pogoda nie sprzyja do zwiedzania lub spędzania czasu na zewnątrz. Proponujemy dla dzieci puzzle z motywem ich ulubionych bajek, którymi się fascynują. Zabawki z ulubionymi bohaterami sprawiają jeszcze więcej radości. 

  Puzzle świąteczne dla dzieci starszych - pomysł na wspólną zabawę

  Dzieci podczas zabawy puzzlami kształtują swoją wyobraźnię i pobudzają umysł do pracy. Układanie puzzli ma pozytywny wpływ na rozwój zdolności manualnych, trenowanie motoryki, a także naukę cierpliwości i spostrzegawczości. W naszym sklepie Trendysmyk znajdziesz najciekawsze układanki dla dzieci wykonane z kartonu lub z drewna, dzięki czemu są to bardziej ekologiczne. Układanie puzzli jest świetną zabawą dla całej rodziny, dlatego oferujemy ciekawe zestawy dla dzieci w każdym wieku. Jedną z propozycji gry dla dzieci są drewniane puzzle w kształcie dinozaurów. Gra polega na dopasowaniu kształtów do planszy oraz poznaniu ich nazwy. Wszystkie układanki dla dzieci trenują mózg i nakłaniają do myślenia. Oferujemy także puzzle samochody dla dzieci idealne dla chłopców, którzy interesują się motoryzacja. Po ułożeniu puzzli można je przykleić i stworzyć piękny obraz zdobiący ścianę pokoju. Ponadto mają one pozytywny wpływ na pamięć roboczą i kształtują umysł dziecka. Zachęcamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą puzzli dostępnych w różnych kształtach, wielkościach oraz w wybranej tematyce.

  rozwiń więcej >
  0
  0