.

Kategoria

  Kategoria: zabawa w teatr, odgrywanie ról

  Aktywne filtry

  159,00 zł
  Add to Wishlist
  149,90 zł
  Add to Wishlist
  149,90 zł
  Add to Wishlist
  56,90 zł
  Add to Wishlist
  169,00 zł
  Add to Wishlist
  64,90 zł
  Add to Wishlist
  69,90 zł
  Add to Wishlist
  61,90 zł
  Add to Wishlist
  159,00 zł
  Add to Wishlist
  149,00 zł
  Add to Wishlist
  789,00 zł
  Add to Wishlist
  249,00 zł
  Add to Wishlist

  zabawa w teatr, odgrywanie ról

  Zabawa w teatr dla dzieci w sklepie z zabawkami Trendysmyk.pl

  Czy Twoje dziecko uwielbia wcielać się w rolę superbohatera, księżniczki lub rycerza? A może zabawa pacynkami sprawia mu największą frajdę? W naszym sklepie Trendysmyk.pl znajdziesz szeroki wybór akcesoriów umożliwiających zabawę w teatr z dziećmi i odgrywanie ról. Jeśli Maluch wykazuje się ogromną kreatywnością oraz chęcią brylowania na scenie, być może w przyszłości zostanie aktorem lub aktorką. Warto już teraz umożliwić mu rozwijanie jego pasji i zainwestować w piękny, drewniany teatr kukiełkowy dostępny w naszym sklepie. Przy wykorzystaniu pacynek i figurek dziecko samodzielnie lub razem z rodzeństwem przygotuje niezwykły spektakl dla rodziców i dziadków. Warto również zauważyć, że zabawa w teatr to znakomity sposób na spędzanie czasu z dzieckiem i obserwowanie jego rozwoju emocjonalnego i intelektualnego. Zabawa w teatr może posłużyć jako sposobność do poruszenia ważnych tematów rodzinnych. W trakcie zabawy w odgrywanie ról łatwiej jest wytłumaczyć dziecku zmiany zachodzące w rodzinie i w jego otoczeniu.

  Odgrywanie ról z dziećmi – dlaczego warto?

  Przedszkolaki mają naturalną potrzebę wyrażania siebie w różnych formach: poprzez mowę, gesty, ruch czy rysunek. Warto umożliwić swojemu Brzdącowi nieograniczone odgrywanie ról, tak aby zdołało wyrazić wszystkie emocje. Zabawy w odgrywanie ról z dziećmi mają wiele korzyści:

  - rozwój wyobraźni i pobudzenie kreatywności – dziecko bardzo uważnie musi obserwować otaczający go świat, aby móc odegrać rolę np. lekarza czy sprzedawcy. Wyostrzenie zmysłu obserwacji pomaga nie tylko zapamiętać poszczególne czynności, ale również wzmaga empatię Malucha;

  - doskonalenie mowy i poszerzanie zasobu słownictwa – dzięki odgrywaniu ról mowa dziecka staje się bardziej płynna, wyrazista i melodyjna. Często Maluch staje się również bardziej muzykalny;

  zdobycie pewności siebie i poczucia własnej wartości – nic tak nie buduje pewności siebie Malucha jak oklaski i pochwały rodziców i dziadków. Każda zabawa w odgrywanie ról czy zabawa w teatr może zakończyć się gromkimi oklaskami i głośnymi wiwatami widzów;

  - wspaniała zabawa indywidualnie lub w gronie rodziny czy rówieśników – zabawa w odgrywanie ról to świetny sposób na spędzenie czasu w gronie rodzinnym, ale także na godziny znakomitej zabawy z rówieśnikami.

  Odgrywanie ról - zabawki rozwijające zdolności artystyczne!

  Zabawa w odgrywanie ról to nic innego jak naśladowanie przez dzieci czynności dorosłych z życia codziennego. Od pierwszych dni życia Malec obserwuje swoich rodziców, dziadków, rodzeństwo i wszystkie osoby napotykane na ulicach. Brzdące znakomicie zapamiętują działania, słowa, a nawet emocje towarzyszące danej osobie przy wykonywaniu czynności. Dziecko przybiera wiele ról podczas zabawy. Początkowo jest opiekunem dla swoich pluszaków i lalek. Z czasem zaczyna bawić się w dom gotując, sprzątając i robiąc zakupy w zabawkowym sklepie. Wśród dzieci bardzo popularne są też zabawy w zawody np. nauczyciel, lekarz, sprzedawca czy kierowca. Przy pomocy zabawek do odgrywania ról Malec może samodzielnie wykreować nową rzeczywistość i tym samym rozwinąć swoja kreatywność. Twoja Pociecha, podczas zabawy w odgrywanie ról, jest pełnoprawnym reżyserem scenek. Każda ze scenek z życia codziennego jest przez Malca wzbogacona o nowe czynności i emocje. Taka zabawa to znakomity pomysł na rozwój wyobraźni Twojego Malucha.

  Zabawkowe odkurzacze - na co zwrócić uwagę kupując odkurzacz dla dzieci?

  Zabawka w postaci zabawkowego odkurzacza pozwala Maluchom na uczestnictwo w codziennych czynnościach domowych w sposób bezpieczny i pełen znakomitej zabawy. Decydując się na wybór zabawkowego odkurzacza dla dzieci warto zwrócić uwagę na kilka cech szczególnych:

  - efekty dźwiękowe – warto dowiedzieć się, czy wybrany przez nas model naśladuje dźwięki wydawane przez normalny odkurzacz. Będzie to dodatkowa atrakcja dla Maluchów;

  - efekty świetlne – migające diody i przyciski zwracają uwagę Maluchów i pozwalają im poczuć się jak prawdziwi gospodarze domu;

  - bezpieczeństwo – należy sprawdzić, czy zabawkowy odkurzacz nie posiada żadnych ruchomych elementów, które mogłyby stanowić zagrożenie dla Malucha.

  Przebrania za warzywa i owoce - idealne zabawki dla dzieci do przedszkola

  Aby umożliwić dzieciom beztroską i bezpieczna zabawę w odgrywanie ról warto zakupić dla nich przebrania za owoce i warzywa. Zabawa w odgrywanie ról przy udziale owoców i warzyw może mieć wspaniałe walory edukacyjne. Jest to świetna okazja do propagowania zdrowego stylu życia i podkreślenia roli owoców i warzyw w codziennej diecie.

  Zabawy w teatr i odgrywanie ról - bestsellery od Trendysmyk.pl

  W naszym sklepie Trendysmyk.pl oferujemy wiele cudownych zabawek umożliwiających odgrywanie ról i zabawę w teatr dla dzieci w każdym wieku. Dzięki nim Maluchy będą mogły wygodniej poznawać otaczający ich świat i czerpać z zabawy wszystko, co najlepsze! Szczególnie polecamy nasze bestsellery:

  - zestaw małego weterynarza;

  - drewniany sklep i teatr;

  - drewniany warsztat z narzędziami;

  rozwiń więcej >
  0
  0