.

Kategoria

  Kategoria: sortery, klocki, układanki

  Aktywne filtry

  Domek- zestaw duże klocki BRIKKON Domek- zestaw duże klocki BRIKKON
  119,00 zł
  Add to Wishlist
  Samolot- zestaw duże klocki BRIKKON Samolot- zestaw duże klocki BRIKKON
  74,90 zł
  Add to Wishlist
  Statek kosmiczny- zestaw BRIKKON Statek kosmiczny- zestaw BRIKKON
  119,00 zł
  Add to Wishlist
  Zamek z katapultą- zestaw BRIKKON Zamek z katapultą- zestaw BRIKKON
  97,90 zł
  Add to Wishlist
  Świątynia Ninja-zestaw BRIKKON Świątynia Ninja-zestaw BRIKKON
  89,90 zł
  Add to Wishlist
  Ptak-zestaw BRIKKON Ptak-zestaw BRIKKON
  37,90 zł
  Add to Wishlist
  domek-zestaw BRIKKON domek-zestaw BRIKKON
  97,90 zł
  Add to Wishlist
  44,90 zł
  Add to Wishlist

  sortery, klocki, układanki

  Sorter dla dziecka - sprawdź w sklepie z sorterami dla dzieci Trendysmyk.pl

  Drewniane zabawki są uwielbiane przez dzieci na całym świecie i to od pokoleń. Drewniane klocki, sortery oraz drewniane układanki są miłe w dotyku, naturalnie pachną, są kolorowe i niezwykle trwałe. Ponadto mają olbrzymią wartość wychowawczą. Nawet najmłodsze dziecko może rozwijać swoje umiejętności manualne i logiczne myślenie za sprawą prostych gier, łamigłówek i układanek.

  Wyjątkowe sortery i układanki logiczne dla dzieci w różnym wieku znajdziesz w sklepie internetowym Trendysmyk.pl. Oferujemy wysokiej jakości, atrakcyjne sortery drewniane, klocki drewniane i układanki, spośród których bez dwóch zdań wybierzesz odpowiednią zabawkę dla swojego dziecka. Każdy z oferowanych przez nas produktów jest wykonany z najwyższej jakości materiałów, odpowiednich do użytkowania przez najmłodsze dzieci, dzięki czemu, inwestując w nie, możesz być pewien. że Twoje dziecko podczas zabawy będzie bezpieczne i radosne. Nie zwlekaj i już teraz zamów sorter dla dzieci lub inną zabawkę logiczną, która będzie korzystnie oddziaływać na rozwój Twojego dziecka. Udanych zakupów!

  Sorter dla dzieci - na co zwrócić uwagę przed zakupem?

  Sorter drewniany to znakomity przykład edukacyjnej i ponadczasowej zabawki, uwielbianej przez dzieci i cenionej przez specjalistów od rozwoju. Drewniany sorter wyposażony jest w klocki o różnych kształtach, które dziecko musi dopasować do otworów. Niektóre sortery drewniane mogą mieć też kształt kołka, na który nakłada się kolorowe obręcze. Klocki drewniane z sorterem mają ogromny wpływ na rozwój manualny dziecka i na koordynację ręka-oko. Pozwalają dziecku na zauważenie różnic w kształcie i wymuszają cierpliwe dopasowywanie elementów do siebie. Klocki drewniane w formie sortera są też przydatne przy układaniu różnych budowli, nauce kolorów, rozpoznawania faktur i wzorów. W Trendysmyk.pl kupisz sorter kształtów drewniany w każdym kolorze i wzorze, dzięki czemu możesz sprawić ogromną przyjemność Maluchowi w wieku od 18 miesięcy.

  Wybierając sorter dla dzieci warto zwrócić uwagę na następujące kwestie:

  - wiek dziecka - starszym dzieciom warto podarować sorter uczący literek lub cyferek lub zapoznający je z zegarkiem, z kolei młodsze dzieci bez dwóch zdań będą zadowolone z zabawki bazującej na dopasowywanie kształtów;

  - materiał, z którego wykonano sorter dla dzieci - zabawki uczące kształtów wykonuje się z plastiku lub drewna. Oba te materiały to dobry wybór pod warunkiem że są one nietoksyczne i nieszkodliwe dla dzieci;

  - dodatkowe funkcje - dużym powodzeniem cieszą się multimedialne sortery dla dzieci, które w zależności od pomysłu producenta, mogą wydawać dźwięki lub mrugać światłami, tym bardziej zachęcając dzieci do zabawy.

  Klocki zabawki dla najmłodszych i nie tylko - poznaj zalety!

  Klocki drewniane to chyba najbardziej znana zabawka. Mogą mieć różne kształty: od zwykłych sześcianów, po wymyślne trójkąty, wieloboki, koła, kule. Drewniane klocki można układać na wiele sposobów i w nieskończoność. Polecamy klocki drewniane dla dzieci już w wieku od 18 miesięcy. Są bezpieczne, mają zaokrąglone krawędzie, są idealnie gładkie i pomalowane tylko atestowanymi farbami. Drewniane klocki konstrukcyjne służą do układania budowli, pozwalają dzieciom na zrozumienie zasad fizycznych, na ćwiczenie koordynacji rączek i spostrzegawczości. Niektóre klocki drewniane edukacyjne sprzyjają także nauce. Mogą mieć obrazki ze zwierzątkami, przedmiotami, owocami czy warzywami. Ogromnym powodzeniem wśród dzieci cieszą się też klocki drewniane z literkami, które wprowadzają je w świat nauki pisania i są przydatne jeszcze zanim maluch pójdzie do szkoły. Nic więc dziwnego, że klocki z drewna są też powszechnie wykorzystywane w przedszkolach, żłobkach i gabinetach pedagogicznych w zabawie edukacyjnej z maluchami.

  Do zalet drewnianych klocków dla dzieci można zaliczyć również:

  - wysoką trwałość - drewniane klocki dla dzieci są odporne na uszkodzenia mechaniczne, w związku z czym, nawet kiedy Twój Maluch wyrośnie z zabawki, śmiało możesz ją podarować innemu Brzdącowi lub sprzedać;

  - dzieci bawiąc się drewnianymi klockami uczą się kreatywności, rozwiązywania problemów, rozumowania przestrzennego i samodzielności;

  - dzięki zabawie drewnianymi klockami Malcy zapoznają się z prawami fizyki oraz ćwiczą zręczność rączek.

  Dopasowywanie kształtów dla dzieci - nauka poprzez zabawę!

  Wszelkie układanki drewniane dla dzieci to świetny pomysł na prezent dla malucha. Te najprostsze drewniane układanki składają się z kilku elementów, które dziecko musi dobrać do siebie kształtem. Olbrzymią popularnością wśród dzieci cieszą się układanki kolorowe, z obrazkami zwierząt, pojazdów z różnymi kształtami geometrycznymi, a także z literkami i cyferkami. Układanki drewniane mają kolorystykę dopasowaną do potrzeb rozwoju dziecka, pomagają w nauce literek, cyferek, poznawania nazw zwierząt, przedmiotów i kształtów. Chociaż każda układanka drewniana logiczna dorosłym wydaje się prosta, dla przedszkolaka albo małego ucznia stanowić może wyzwanie, które zmusza do myślenia, uczy spostrzegawczości i cierpliwości, a podczas zabawy w grupie pozwala dzieciom na mądrą rywalizację. W Trendy Smyk dobieramy asortyment drewnianych układanek dla dzieci tak, by były trwałe i doskonałe jakościowo. Producenci prezentowanych drewnianych układanek zadbali o to, by ich zabawki nie miały drobnych elementów i aby były bardzo bezpieczne. Układanki drewniane są idealnym pomysłem na prezent lub zabawkę edukacyjną wykorzystywaną w domu i przedszkolu.

  Klocki-zabawki w sklepie Trendysmyk.pl - poznaj nasze bestsellery!

  W sklepie internetowym Trendysmyk.pl znajdziesz wyjątkowo atrakcyjne klocki dla dzieci, a także zabawki w postaci sorterów i układanek. Oferujemy wiele przeróżnych modeli odpowiednich dla dzieci w różnym wieku, zachęcających ich do nauki kształtów, kolorów i rozwijania wyobraźni. Szeroki wachlarz oferowanych przez nas produktów sprawia, że bez wątpienia wybierzesz sorter idealnie dopasowany do potrzeb i wieku Twojego Malucha. Twojej szczególnej uwadze polecamy nasze bestsellery:

  - sorter-zabawkę Jabadabado

  - zabawki układanki dla dzieci drewniane puzzle cyferki Jabadabado;

  - klocki drewniane z sorterem Sowa;

  rozwiń więcej >
  0
  0