.

Kategoria

  Kategoria: 1+

  Aktywne filtry

  Nowy
  89,00 zł
  Add to Wishlist
  89,00 zł
  Add to Wishlist
  89,00 zł
  Add to Wishlist
  89,00 zł
  Add to Wishlist
  89,00 zł
  Add to Wishlist
  44,90 zł
  Add to Wishlist

  1+

  Zabawki dla rocznego dziecka w sklepie Trendysmyk

  Zabawki dla rocznego chłopca to znakomity sposób na urozmaicenie codzienności swojego maluszka. Sklep Trendysmyk przygotował znakomitą ofertę produktów z myślą o rodzicach i ich pociechach, które zaspokoją wszystkie ich potrzeby. Dostępne w naszym asortymencie zabawki dla rocznego dziecka są wysokiej jakości, a większość z nich została wykonana z naturalnych surowców. Oferujemy najlepsze zabawki, które można podarować jako prezent na roczek z okazji Dnia Dziecka, świąt czy innych okoliczności, które chcemy uczcić. Zabawki, które można u nas nabyć, są idealne dla maleństw w pierwszych latach życia. Osoby, które szukają zabawki na roczek dla chłopca znajdą u nas odpowiednie produkty, które pozytywnie wpłyną na rozwój dziecka i zapewnią mu fantastyczną zabawę. Nasz asortyment dostępny na stronie internetowej został bardzo dobrze podzielony ze względu na kategorie wiekowe, rodzaj produktu i ich wykorzystanie, dzięki czemu wszyscy klienci w szybki i prosty sposób znajdą prezenty dla rocznego chłopca, odpowiadające konkretnym oczekiwaniom. 

  Prezent dla rocznego chłopca - rozwój poprzez zabawę

  Wiele osób długo zastanawia się, co kupić dziecku na roczek, aby sprawić mu przyjemność i spełnić oczekiwania rodziców. Najnowsze zabawki dla rocznego dziecka dostępne w naszym sklepie pomogą rozwiązać ten problem. Dużym zainteresowaniem cieszy się zabawka edukacyjna dla rocznego dziecka, która zainteresuje fanów majsterkowania i małych eksperymentów. Znakomitym wyborem będą wszelkiego rodzaju zabawki interaktywne dla rocznego dziecka. Zaliczamy do nich wszelkiego rodzaju gry interaktywne, drewniane trójkątne centrum edukacyjne lub sorter kształtów sowa. Doskonale jako prezent na roczek sprawdzi się drewniany pchacz, który pomoże w nauce chodzenia. To znakomita propozycja dla dzieci, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z chodzeniem. Zabawka sprzyja w nauce samodzielności, dzięki niej dzieci zyskają większą odwagę i nauczą się utrzymywać równowagę w trakcie chodzenia. Chodzik został wyposażony w uchwyt, na którym malec może się podtrzymać oraz w drewniane, stabilne koła wzbogacone o gumową obręcz, która zapobiega rysowaniu powierzchni i eliminuje hałas. 

  Prezent na roczek - wybrane propozycje

  Drewniane zabawki dla rocznego dziecka są bardzo cenionym i najchętniej wybieranym elementem codziennych zabaw maluchów na świeżym powietrzu. Zapewniają świetną zabawę zarówno rocznym pociechom jak i starszym dzieciom. Jeśli nie wiesz, jaki prezent na roczek dla chłopczyka będzie najlepszym wyborem, zapoznaj się z naszymi propozycjami zabawek. Szczególnie polecamy interaktywne i edukacyjne zabawki, które zapewniają doskonałą zabawę połączoną z nauką. Dostępny w naszym sklepie kolorowy sorter kształtów w formie sowy pomoże dziecku rozwinąć sprawność manualną, pobudzi wyobraźnie oraz będzie przydatny w nauce rozpoznawania kształtów i kolorów. Prezent dla rocznego chłopca powinien być wyjątkowy i niezapomniany, dlatego proponujemy podarować mu pierwszy w życiu samochód. Drewniane autko to znakomita propozycja dla najmłodszych fanów motoryzacji, muzyki i wielbicieli zwierząt. Samochód posiada na dachu cymbałki, a w przyczepie znajdują się drewniane zwierzątka, które trzeba sprytnie w niej umieścić. Wszystkie zabawki są bardzo wytrzymałe, dlatego można je ze sobą zabrać na plac zabaw lub do ogrodu, ciesząc się jednocześnie świetną zabawą na świeżym powietrzu. 

  Zabawki edukacyjne dla rocznego chłopca

  Zabawka dla rocznego dziecka oprócz tego, że powinna zapewniać doskonałą zabawę, to dodatkowo warto, by dawała możliwość poprawy niedawno nabytych umiejętności. Dostępne w naszym sklepie zabawki edukacyjne dla rocznego chłopca pomagają rozwinąć zdolności motoryczne, wpływają pozytywnie na rozwój kreatywności oraz uczą kolorów, liczenia, pisania, czy malowania. W naszym szerokim asortymencie znajdziesz ciekawe prezenty na roczek, które pobudzą wszystkie zmysły malucha i zachęcą go do wspólnej zabawy. Niezastąpiona tablica magnetyczna pozwoli na wiele godzin kreatywnej zabawy. Z jednej strony posiada blat, na którym można pisać kolorową kredą, natomiast z drugiej powierzchnię do pisania pisakami suchościeralnymi. Oba blaty są magnetyczne i można do nich przyczepiać różne akcesoria. Inną polecaną zabawką na prezent dla dziecka na roczek jest drewniane centrum edukacyjne w kształcie kostki, która dodatkowo posiada liczydło, ściankę magnetyczną i inne interesujące akcesoria. Ta kreatywna zabawka zapewni wiele godzin konstruktywnej zabawy. Wszystkie oferowane przez nas zabawki edukacyjne pomagają dzieciom sprawniej i wygodniej poznawać otaczający ich świat, a przede wszystkim są niezastąpioną pomocą edukacyjną na ich pierwszej ścieżce edukacyjnej.

  Drewniane zabawki dla rocznego dziecka - zabawa w nurcie eko

  Wszyscy staramy się dbać o nasze środowisko, poprawiając jakość produkcji, dlatego oferujemy naszym najmłodszym klientom, drewniane zabawki dla dzieci rocznych wykonane z materiałów dobrej jakości. Dostępne w naszym sklepie produkty posiadają ciekawą konstrukcję, przykładem może być jeździk w kształcie samolotu, dla chłopczyka, który pragnie zostać pilotem. Nasze jeździki są solidnie wykonane i zapewniają bezpieczeństwo podczas użytkowania. W asortymencie sklepu Trendysmyk można znaleźć również zabawki dla dzieci 1 rok, idealne do zabawy na świeżym powietrzu. Drewniany pchacz edukacyjny kaczka to zaskakujący prezent dla rocznego chłopca. Przeznaczona jest dla dzieci, które uczą się stawiać pierwsze kroki. Kolorowa zabawka zachęci maluszka do nauki chodzenia i umili każdy spacer z rodzicami. Drewniane zabawki w stylu eko wyróżniają się niesamowitą prostotą wykonania i jednocześnie zachęcają do cudownej zabawy. Ponadto zabawki eko wykonane z naturalnych surowców sprawdzą się nie tylko jako zabawka dla rocznego dziecka, ale także jako zachęta do wspólnej zabawy, gdzie mogą przyłączyć się również rodzice i starsze rodzeństwo.

  Zabawka interaktywna dla rocznego dziecka - czy warto?

  Zabawki interaktywne dla rocznego dziecka zapewniają świetną zabawę, ale również uczą i rozwijają umiejętności komunikacyjne. Najnowsze zabawki z oferty dla rocznego malucha wydają ciekawe dźwięki, świecą się w różnych kolorach, ruszają się, co dodatkowo przykuwa uwagę maluszków. Dobrze dobrana do możliwości dziecka zabawka uczy, bawi i stymuluje prawidłowy rozwój. W naszym asortymencie można znaleźć grające pozytywki, które dodatkowo są ozdobą pokoju. Idealną propozycją na prezent dla rocznego chłopca są autka i pozostałe pojazdy, które mają wiele interesujących funkcji. Nasza drewniana ciężarówka stanowi dodatkowo sorter, do którego można wrzucać klocki. Inną propozycją jest zabawka interaktywna dla rocznego chłopca kolorowe cymbałki, które będą służyć nie tylko jako tradycyjny instrument, ale również pozwolą zapoznać się z różnym brzmieniem poszczególnych dźwięków. Przy wyborze prezentu warto dobrze zastanowić się, co kupić dziecku na roczek, aby prezent był praktyczny i odpowiednio dobrany do jego możliwości. 

  Zabawki i prezenty dla rocznego chłopca: 12-24 m | Trendy Smyk
  rozwiń więcej >
  0
  0