.

Kategoria

  Kategoria: 1+

  Aktywne filtry

  159,00 zł
  Add to Wishlist
  89,00 zł
  Add to Wishlist
  89,00 zł
  Add to Wishlist
  89,00 zł
  Add to Wishlist
  89,00 zł
  Add to Wishlist
  89,00 zł
  Add to Wishlist
  44,90 zł
  Add to Wishlist

  1+

  Zabawki dla rocznej dziewczynki w sklepie Trendysmyk

  Najlepsza zabawka dla rocznego dziecka to taka, która spełni zarówno funkcję edukacyjną, jak i zapewni maleństwu masę rozrywki. W tym wieku dziecko wszystkiego się uczy oraz staje się coraz bardziej samodzielne. Zaczyna odrzucać niemowlęce zabawki, a grzechotki przestają je interesować. Warto zatem dowiedzieć się, jakie zabawki dla rocznego dziecka wybrać. W tym wieku znacznie bardziej interesujące stają się zabawki wielofunkcyjne, jeździki, pchacze, książeczki oraz oczywiście kolorowe klocki. 

  Jaki prezent na roczek dla dziewczynki wybrać?

  Pierwsze urodziny dziecka to niewątpliwie wielkie wydarzenie zarówno w życiu malca, jak i jego rodziców. Warto zatem dobrze zastanowić się, jaki prezent z tej okazji podarować jubilatowi bądź jubilatce. Zabawki dla rocznej dziewczynki oprócz ciekawego wyglądu i funkcji, które zainteresują malucha należy wybierać pod uwagę również ich pozytywne oddziaływanie na rozwój dziecka. Wybierając jedynie estetyczne zabawki, nie wywrzesz wystarczającego wpływu na kształtowanie umysłu oraz zdolności motorycznych dziecka.

  Prezent na roczek dla dziewczynek powinien wspierać umiejętności poznawcze dziecka, a także wprowadzać nowe elementy do zabawy lub zachowania dziecka. Warto zatem wybrać fajne zabawki na roczek, które pomogą w kształtowaniu umiejętności motorycznych oraz precyzji już od najmłodszych lat. Szczególnie polecamy zabawki edukacyjne dla rocznej dziewczynki, ćwiczące zręczność oraz koordynację wzrokowo-ruchową. Dzięki temu maluch szybciej opanuje niezbędne umiejętności oraz zacznie wykazywać znacznie większą samodzielność. 

  Kreatywne zabawki dla rocznego dziecka

  Zabawki dla dzieci na roczek to nie tylko grające i świecące zabawki. Aby pobudzić kreatywność malucha, warto postawić na różnego rodzaju zabawki rozwijające dla rocznego dziecka takie jak klocki, maty czy proste układanki. Dzięki nim maleństwo nie tylko będzie się doskonale bawić, ale również znacznie przyspieszy prawidłowy rozwój swoich pierwszych umiejętności. Najlepsza zabawki dla rocznego dziecka mają wpływ na między innymi:

  - pamięć,

  - sprawność całego ciała,

  - kreatywność,

  - poprawny rozwój zmysłów.

  Prezent na roczek dla dziewczynek taki jak klocki lub układanki, czy bardziej wymagające tablice edukacyjne przystosowane dla maluchów w tym wieku będą zadowalające zarówno dla maleństwa, jak i jego opiekunów. Gwarantujemy, że każda zabawka edukacyjna dla 1 latka dostępna w bogatej ofercie naszego sklepu internetowego to wspaniały sposób na wprowadzenie do codzienności swojego malucha nowych doznań oraz nauka niezbędnych umiejętności. Jako zabawka dla rocznej dziewczynki sprawdzi się doskonale także lalka, która jest uniwersalnym akcesorium każdej małej damy. 

  Zabawki dla dziecka na roczek - nasze propozycje

  Zabawki dla rocznej dziewczynki powinny nie tylko interesować ją swoim kolorem oraz kształtem. Niezwykle ważne są także funkcje edukacyjne, jakimi powinna odznaczać się zabawka zachęcająca do nauki roczne dziecko. Zabawki jedynie ciekawie wyglądające szybko znudzą się maluchom, dlatego bez wątpienia warto zwrócić uwagę również na interaktywne zabawki dla dzieci na roczek wydające dźwięki lub świecące na różne kolory. Melodie oraz świecidełka wzbudzają niezwykłe zainteresowanie u maluchów, dzięki czemu stanowią idealny prezent na roczek dla dziewczynek oraz chłopców.

  Warto również wspomnieć, że w tym wieku dzieci już potrafią stać na nóżkach oraz przesuwać się przy meblach, a niektóre nawet przechodzą samodzielnie kilka metrów, dlatego można zaopatrzyć się nie tylko w zabawki interaktywne na roczek. Doskonałym pomysłem będzie na przykład zabawka na roczek dla dziewczynki w postaci wozika. Będzie to kompletna nowość dla maleństwa, dzięki której nie tylko będzie mogło podeprzeć się podczas nauki chodzenia, ale również nauczyć się przechodzić z jej pomocą znacznie dłuższe odcinki. 

  Najnowsze zabawki dla półtorarocznego dziecka

  Znajdujące się w naszej ofercie zabawki dla półtorarocznego dziecka to prawdziwa gratka zarówno dla opiekunów, jak i krewnych maluchów. Szczególnie polecamy klocki, które znacząco wpływają na rozwój wyobraźni dziecka oraz jego motoryki. Można wręczyć je jako prezent dziewczynkom oraz chłopcom. Często wybierane zabawki dla 1,5 rocznej dziewczynki to lalki szmacianki oraz plastikowe modele, które można bardzo łatwo utrzymać w czystości, zapewniając maluchowi bezpieczną i kreatywną zabawę. Doskonałym pomysłem będą ciekawe zabawki dla rocznego dziecka wspierające rozwój mowy. Są to między innymi produkty uczące nazw kolorów, literek, cyferek lub rytmów. Dzięki nim maluch samodzielnie będzie mógł przyswajać nowe informacje oraz umiejętności, którymi z pewnością pozytywnie zaskoczy swoich opiekunów.

  Co kupić półtorarocznemu dziecku? 

  Zabawki dla półtorarocznego dziecka powinny odznaczać się ciekawym wyglądem, wieloma funkcjami oraz przede wszystkim możliwościami edukacyjnymi. Warto również postawić na kształtowanie kreatywności u dziecka i wybrać klocki lub matę do samodzielnego układania. Dzięki temu maleństwo samodzielnie będzie zastanawiało się nad umiejscowieniem kolejnych elementów zabawki, rozwijając jednocześnie swoją wyobraźnię. 

  Aby znaleźć ciekawe zabawki dla rocznego dziecka oraz nieco starszych maluchów, warto zajrzeć do naszej oferty. Posiadamy szeroką gamę produktów idealnych dla każdej pociechy. Wybierając nasze zabawki, nie tylko zapewnisz dziecku wspaniały czas spędzony na kształtowaniu umiejętności oraz zmysłów, ale również pozwolisz sobie chwilę wytchnienia po męczącym dniu. Zabawki interaktywne na roczek to zarówno nieodłączny element wyprawki, jak i doskonały pomysł na prezent dla malucha z okazji urodzin, czy zwyczajnych odwiedzin rodziny oraz przyjaciół. 

  Zabawki dla 1,5 rocznej dziewczynki - nasze typy

  W przypadku urodzin bądź odwiedzin rodziny z dzieckiem należy zdecydowanie zadbać o odpowiedni prezent dla malucha. Półtoraroczne dzieci wykazują znacznie większe zainteresowanie ciekawymi zabawkami niż niemowlaki, dlatego warto zdecydować się na duże, kolorowe i interaktywne zabawki. Taka zabawka dla półtorarocznego dziecka z pewnością zachęci go do zabawy oraz wprowadzi nowe doznania wzrokowe, słuchowe, czy motoryczne. 

  Można również zdecydować się na klasyczne zabawki bez dźwięków oraz migających światełek. W takim wypadku szczególnie polecamy zabawki dla dzieci 1,5 roku w postaci pchaczy. Stanowią one idealny sposób na pomoc maluchowi w nauce chodzenia, pobudzając jednocześnie jego kreatywność. Jeżeli zatem szukasz ciekawych zabawek dla dzieci rocznych oraz półtorarocznych, to koniecznie sprawdź, jakie produkty przygotowaliśmy w naszej ofercie. Serdecznie zapraszamy do Trendysmyk.pl!

  Zabawki i prezenty dla rocznej dziewczynki: 12-24 m | Trendy Smyk
  rozwiń więcej >
  0
  0