.

Kategoria

  Kategoria: pojazdy, warsztaty, kolejki

  Aktywne filtry

  14,90 zł
  Add to Wishlist
  24,90 zł
  Add to Wishlist
  99,00 zł
  Add to Wishlist
  229,00 zł
  Add to Wishlist
  Drewniany tor samochodowy farma, Jabadabado
  229,00 zł
  Add to Wishlist
  229,00 zł
  Add to Wishlist
  149,00 zł
  Add to Wishlist
  789,00 zł
  Add to Wishlist
  789,00 zł
  Add to Wishlist
  119,00 zł
  Add to Wishlist
  119,00 zł
  Add to Wishlist

  pojazdy, warsztaty, kolejki

  Kolejki zabawki w hurtowni i sklepie internetowym Trendysmyk.pl

  Wszelkie zabawki kojarzące się dzieciom z pojazdami: drewniane samochodziki, kolejki, zabawki do ciągnięcia i warsztaty do naprawiania aut, przyciągają ich uwagę na wiele godzin. Maluchy kochają pchać samochody z drewna, ustawiać drewniane pociągi na torach, naprawiać samochody w drewnianym warsztacie, a do samodzielnego spacerowania zachęcają je drewniane zabawki do ciągnięcia.

  W Trendysmyk.pl te wszystkie produkty są niezwykle kolorowe, pieczołowicie wykonane i znakomicie sprawdzają się w roli prezentu nawet dla najmłodszego Malucha. Ich wyjątkowy design wspiera wrażliwość estetyczną Szkrabów, a staranne wykonanie sprawia, że można się nim bawić bez końca. Pojazdy dla dzieci dostępne w Trendysmyk.pl zostały bowiem stworzone z najwyższej jakości materiałów przyjaznych dzieciom, charakteryzujących się wysoką trwałością i odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Nawet podczas najbardziej żywiołowych harców Twojego dziecka, możesz być pewien, że pojazdy dla dzieci zakupione w naszym sklepie dorównają mu kroku i wyjdą cało z zabawy. Już teraz zapoznaj się z szerokim asortymentem naszego sklepu i zamów dla swojego Maluszka warsztat-zabawkę, kolejkę, autko lub inny pojazd dla dzieci. Udanych zakupów!

  Sklep z pojazdami dla dzieci Trendysmyk.pl

  Nauka chodzenia wielu dzieciom sprawia sporo trudności. Kiedy mają do wyboru wózek albo spacer, wybierają to pierwsze. Nic nie motywuje jednak do samodzielnego spacerowania tak dobrze, jak drewniane zabawki do ciągnięcia. To proste, kolorowe pojazdy, które mają zamocowany sznurek. Maluch, który posiada drewnianą zabawkę do ciągnięcia, może zabrać ją ze sobą wszędzie! Miłe terkotanie zabawki i świadomość, że wprowadza się ją w ruch, stanowią dla Malucha niesamowitą frajdę.

  Zabawki do ciągnięcia i wiele innych pojazdów dla dzieci znajdziesz w sklepie internetowym Trendysmyk.pl. Nasza oferta została dobrana tak, aby zarówno najmłodsze dzieci, jak i nieco starsze Szkraby czuły satysfakcję otrzymując upominek zakupiony w naszym sklepie. W Trendysmyk.pl priorytetem jest bezpieczeństwo podczas zabawy i stymulowanie dzieci do rozwoju umysłowego, emocjonalnego i motorycznego. Dlatego też każdy z oferowanych przez nas produktów został wykonany z materiałów bezpiecznych dla dzieci, a ich atrakcyjny wygląd zachęca do zabawy i poznawania świata. Przekonaj się o tym już teraz! Złóż zamówienie w Trendysmyk.pl i przekonaj się jak pozytywny wpływ wywrą zakupione u nas zabawki na Twoim Maluszku.

  Kolejka zabawka - poznaj zalety i świat dobrej zabawy!

  Jeśli zastanawiasz się jaki pojazd-zabawkę sprezentować swojemu Maluszkowi pomyśl o drewnianej kolejce dla dzieci. To zabawka, co do której możesz być pewien, że gdy Twój Malec ją otrzyma, będzie bawił się nią z wielką radością. Warto ją kupić choćby z następujących powodów:

  - To uniwersalna zabawka, odpowiednia zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek w różnym wieku;

  - Drewno to trwały surowiec, odporny na zniszczenie, dzięki czemu zabawki z niego wykonane pozostaną w Twojej rodzinie nawet przez kilka pokoleń;

  - Drewniane kolejki dla dzieci są znacznie bardziej ekologiczne niż zabawki plastikowe;

  - Drewno jest przyjemne i ciepłe w dotyku;

  - Zabawa drewnianymi kolejkami dla dzieci ćwiczy motorykę, koordynację oko-ręka, logiczne myślenie i kreatywność dziecka, kształtując przy tym jego ciekawość świata i rozwijając wyobraźnię.

  Drewniany samochodzik

  Drewniany samochodzik może być przykładem fantastycznej zabawki dla chłopca i dla dziewczynki. Niezwykły samochód z drewna jest przyjemny w dotyku, ma przyjemny zapach, jest pomalowany nietoksyczną farbą i co bardzo ważne, przetrwa lata. Samochody drewniane mogą mieć różnorodne kształty. Miłośnik strażaków może wybrać wóz strażacki, zwolennik biwakowania, uroczego kampera, a marzyciel mieszkający na wsi - czerwony traktor. Każdy samochód drewniany dla dziecka ma kręcące się koła i jest bardzo realistyczny. Wśród wielu proponowanych drewnianych samochodów zabawek nie brakuje też produktów, które mają oddziaływanie edukacyjne, na przykład sorterów, które mobilizują dziecko do logicznego myślenia i ćwiczenia małych rączek podczas wkładania klocków w odpowiedni otwór. Samochody z drewna dla dzieci rozwijają kreatywne myślenie, pozwalają na wielogodzinną samodzielną zabawę lub w towarzystwie innych dzieci. Proponowane przez Trendysmyk.pl drewniane pojazdy są przeznaczone dla chłopców i dla dziewczynek już od 18 miesiąca życia.

  Kolejka drewniana

  Układanie torów kolejki drewnianej i prowadzenie po nich pociągów to jedna z ulubionych zabaw dzieci w wieku przedszkolnym oraz szkolnym. Drewniany pociąg składa się z lokomotywy i wielu wagonów jeżdżących po torach, które można układać w dowolny sposób. Im więcej torów, wagonów, peronów i domków, tym większa frajda. Drewniana kolejka dla dzieci uczy logicznego myślenia i wspomaga rozwój manualny dziecka, które musi precyzyjnie łączyć elementy torów i wagoników, a do tego drewniane pociągi dla dzieci różnią się rodzajami: są towarowe oraz pasażerskie, co ma dodatkową wartość edukacyjną. Drewniany pociąg z torami świetnie pasuje do innych drewnianych pojazdów, przez co z kilku zestawów dziecko może stworzyć całe tętniące życiem miasteczko.

  Warsztat zabawka - pasjonaci pojazdów od najmłodszych lat

  Każdy pojazd-zabawka czasami się psuje i musi dotrzeć do drewnianego warsztatu dla dzieci. Warsztat drewniany dla dzieci to kolejna ciekawa, wykonana z odpornego na zniszczenie drewna. Kolorowy, przyjemny w dotyku, bezpieczny drewniany stół warsztatowy dla dzieci pozwala Maluchom na wielogodzinną zabawę w mechaników samochodowych! Pamiętajmy jednak, że drewniane warsztaty dla dzieci to zabawka uniwersalna! Jeśli szukasz prezentu dla Malucha, kup drewniany warsztat dla chłopca i dla dziewczynki, a na pewno sprawisz każdemu dziecku ogromną radość.

  Kolejka elektryczna - zabawki dla małych i dużych dzieci

  Kolejka elektryczna to jedna z tych zabawek, o których w pewnym momencie marzy każde dziecko. Maluch bawiąc się nią, odczuwa ogromną radość, a przy tym rozwija wiele cennych umiejętności. Wyobraźnia, kreatywność, logiczne myślenie, umiejętność rozwiązywania problemów i motoryka mała to tylko niektóre z cech, które Twoje dziecko udoskonali, bawiąc się kolejką elektryczną. Warto przy tym zauważyć że im bardziej skomplikowany jest tor kolejki i im większe możliwości zabawy stwarza pojazd, tym wyższy jest edukacyjny wpływ zabawki na swoje dziecko.

  W Trendysmyk.pl znajdziesz szeroki wybór kolejek elektrycznych-zabawek wykonanych z plastiku lub drewna. Każda z nich posiada pewne zalety i argumenty przemawiające za ich zakupem. Drewniane kolejki elektryczne są trwałe, przyjemne w dotyku i ciepłe, dzięki czemu bez dwóch zdań spodobają się one 3-4 letnim dzieciom. Z kolei modele wykonane z tworzyw sztucznych charakteryzuje większa dokładność i lepsza odwzorowania rzeczywistości, dzięki czemu ich zakup będzie dobrym wyborem, jeśli szukamy prezentu dla starszego dziecka.

  Myjnia samochodowa zabawka - jaką wybrać według wieku dziecka?

  Jedną z kwestii, które koniecznie trzeba wziąć pod uwagę wybierając pojazd-zabawkę dla dziecka, w tym również myjnię samochodową-zabawkę, jest jego wiek. W pierwszych latach życia każdy Maluch uczy się poprzez zabawę, dlatego tak istotny jest odpowiedni dobór zabawek do umiejętności i zainteresowań dziecka. Młodszym dzieciom warto podarować pojazdy-zabawki pozbawione małych, ostro zakończonych elementów, którymi mogłyby się skaleczyć lub je połknąć. W ich przypadku dobrym pomysłem jest zakup, na przykład drewnianych pojazdów-zabawek, których naturalny charakter i wysoka trwałość zapewnią dziecku bezpieczeństwo. Z kolei w przypadku starszych dzieci znacznie lepiej sprawdzą się bardziej skomplikowane zabawki, wymagające lepszych umiejętności logicznego myślenia, motoryki i zdolności rozwiązywania problemów. Każdy starszak bez dwóch zdań ucieszy się z myjni samochodowej-zabawki złożonej z wielu elementów i wyposażonej w różnorakie funkcje.

  Pojazdy zabawki - bestsellery od Trendysmyk.pl

  Oferta sklepu internetowego Trendysmyk.pl obejmuje wiele atrakcyjnych pojazdów dla dzieci, w tym między innymi warsztaty-zabawki, myjnie samochodowe-zabawki, kolejki-zabawki, autka, traktory i inne. Kompletując asortyment naszego sklepu, dołożyliśmy najwyższych starań, aby każdy z oferowanych przez nas produktów cechował się wysoką jakością i był odpowiedni do użytkowania przez dzieci. Sięgając po pojazdy dla dzieci dostępne w naszym sklepie możesz być zatem spokojny o bezpieczeństwo swojego Szkraba i jego dobry nastrój. W szczególności polecamy Ci nasze bestsellery:

  - drewniany pociąg z klockami srebrny Jabadabado;

  - kolejkę drewnianą 130 elementów 700 cm trakcji;

  - statek piracki Barbossa le Toy Van;

  - drewniany sorter ciężarówkę Bigjigs.

  rozwiń więcej >
  0
  0