zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

pojazdy, warsztaty, kolejki

Jest 143 produktów.

Pokazano 1-12 z 143 pozycji

Aktywne filtry

Wszelkie zabawki kojarzące się dzieciom z pojazdami: drewniane samochodziki, kolejki, zabawki do ciągnięcia i warsztaty do naprawiania aut, przyciągają ich uwagę na wiele godzin. Maluchy kochają pchać samochody z drewna, ustawiać drewniane pociągi na torach, naprawiać samochody w drewnianym warsztacie, a do samodzielnego spacerowania zachęcają je drewniane zabawki do ciągnięcia. W Trendy Smyk te wszystkie produkty są niezwykle kolorowe, pieczołowicie wykonane i znakomite na prezent nawet dla najmłodszego malucha.

Drewniany samochodzik

Drewniany samochodzik może być przykładem fantastycznej zabawki dla chłopca i dla dziewczynki. Niezwykły samochód z drewna jest przyjemny w dotyku, ma przyjemny zapach, jest pomalowany nietoksyczną farbą i co bardzo ważne, przetrwa lata. Samochody drewniane mogą mieć różnorodne kształty. Miłośnik strażaków może wybrać wóz strażacki, zwolennik biwakowania, uroczego kampera, a marzyciel mieszkający na wsi - czerwony traktor. Każdy samochód drewniany dla dziecka ma kręcące się koła i jest bardzo realistyczny. Wśród wielu proponowanych drewnianych samochodów zabawek nie brakuje też produktów, które mają oddziaływanie edukacyjne, na przykład sorterów, które mobilizują dziecko do logicznego myślenia i ćwiczenia małych rączek podczas wkładania klocków w odpowiedni otwór. Samochody z drewna dla dzieci rozwijają kreatywne myślenie, pozwalają na wielogodzinną samodzielną zabawę lub w towarzystwie innych dzieci. Proponowane przez Trendy Smyk drewniane pojazdy są przeznaczone dla chłopców i dla dziewczynek już od 18 miesiąca życia.

Kolejka drewniana

Układanie torów kolejki drewnianej i prowadzenie po nich pociągów to jedna z ulubionych zabaw dzieci w wieku przedszkolnym oraz szkolnym. Drewniany pociąg składa się z lokomotywy i wielu wagonów jeżdżących po torach, które można układać w dowolny sposób. Im więcej torów, wagonów, peronów i domków, tym większa frajda. Drewniana kolejka dla dzieci uczy logicznego myślenia i wspomaga rozwój manualny dziecka, które musi precyzyjnie łączyć elementy torów i wagoników, a do tego drewniane pociągi dla dzieci różnią się rodzajami: są towarowe oraz pasażerskie, co ma dodatkową wartość edukacyjną. Drewniany pociąg z torami świetnie pasuje do innych drewnianych pojazdów, przez co z kilku zestawów dziecko może stworzyć całe tętniące życiem miasteczko.

Drewniany warsztat dla dzieci

Każdy pojazd-zabawka czasami się psuje i musi dotrzeć do drewnianego warsztatu dla dzieci. Warsztat drewniany dla dzieci to kolejna ciekawa, wykonana z odpornego na zniszczenie drewna. Kolorowy, przyjemny w dotyku, bezpieczny drewniany stół warsztatowy dla dzieci pozwala maluchom na wielogodzinną zabawę w mechaników samochodowych! Pamiętajmy jednak, że drewniane warsztaty dla dzieci to zabawka uniwersalna! Jeśli szukasz prezentu dla malucha, kup drewniany warsztat dla chłopca i dla dziewczynki, a na pewno sprawisz każdemu dziecku ogromną radość. 

Drewniane zabawki do ciągnięcia

Nauka chodzenia wielu dzieciom sprawia sporo trudności. Kiedy mają do wyboru wózek albo spacer, wybierają to pierwsze. Nic nie motywuje jednak do samodzielnego spacerowania tak dobrze, jak drewniane zabawki do ciągnięcia. To proste, kolorowe pojazdy, które mają zamocowany sznurek. Maluch, który posiada drewnianą zabawkę do ciągnięcia, może zabrać ją ze sobą wszędzie! Miłe terkotanie zabawki i świadomość, że wprowadza się ją w ruch, stanowią dla malucha niesamowitą frajdę.