.

Kategoria

  Kategoria: instrumenty muzyczne

  Aktywne filtry

  149,00 zł
  Add to Wishlist
  24,90 zł
  Add to Wishlist
  24,90 zł
  Add to Wishlist
  24,90 zł
  Add to Wishlist
  Drewniane instrumenty muzyczne, Vilac Drewniane instrumenty muzyczne, Vilac
  140,00 zł
  Add to Wishlist
  Drewniana gitara srebrna Jabadabado Drewniana gitara srebrna Jabadabado
  169,00 zł
  Add to Wishlist
  Drewniany flet niebieski Jabadabado Drewniany flet niebieski Jabadabado
  59,90 zł
  Add to Wishlist
  Ksylofon róż, Jabadabado Ksylofon róż, Jabadabado
  109,00 zł
  Add to Wishlist
  Dzwoneczki niebieski janczary Jabadabado Dzwoneczki niebieski janczary Jabadabado
  54,90 zł
  Add to Wishlist
  Dzwoneczki róż janczary Jabadabado Dzwoneczki róż janczary Jabadabado
  54,90 zł
  Add to Wishlist
  79,90 zł
  Add to Wishlist
  Drewniany bębenek srebrny Jabadabado
  129,00 zł
  Add to Wishlist

  instrumenty muzyczne

  Instrumenty muzyczne dla dzieci w sklepie z zabawkami Trendysmyk.pl

  Instrumenty muzyczne dla dzieci mają ogromną wartość edukacyjną. Granie na instrumentach, nawet najprostszych, wymuszających wybijanie rytmu, sprzyja rozwojowi słuchu u dziecka, trenuje wyczucie rytmu, mobilizuje do śpiewania, rymowania, układania własnych piosenek oraz poprawia pamięć. Drewniane instrumenty dla dzieci są więc nie tylko zabawką, ale także narzędziem edukacyjnym dla logopedów czy pedagogów. Rozpoznawanie dźwięków przez dzieci jest bowiem równie ważne co rozpoznawanie kolorów i warto, aby Maluchy uczyły się ich od najmłodszych lat. Drewniane instrumenty muzyczne są ku temu świetną drogą, gdyż ucząc bawią i zachęcają do sięgania po profesjonalne instrumenty w przyszłości.

  W Trendysmyk.pl oferujemy kolorowe, niezwykle piękne i znakomicie wykonane drewniane instrumenty muzyczne dla dzieci: gitary, bębenki, cymbałki, grzechotki i wiele innych. Instrumenty dla dzieci drewniane są pomysłem na prezent już dla przedszkolaków. Takie zabawki nigdy się nie znudzą, a korzyści wynikające z ich użytkowania są na wagę złota. Już teraz zapoznaj się z asortymentem naszego sklepu i zamów drewniane zabawki muzyczne dla swojego dziecka.

  Drewniana gitara dla dzieci - zabawa dla dziewczynki i chłopaka

  Gitara to dla wielu Maluchów najbardziej fascynujący instrument. Kolorowa i niewielka gitara drewniana dla dzieci posiada struny i mechanizmy identyczne jak w prawdziwym instrumencie, dlatego umożliwia naukę pierwszych akordów, a z czasem także zagranie ciekawej melodii. Drewniana gitara dla dzieci jest jednak lżejsza i bardziej poręczna dla Maluchów w wieku przedszkolnym i szkolnym, lepiej też znosi mniej ostrożne obchodzenie się z nią, niż z prawdziwe instrumenty. Gitara dla dzieci drewniana rozwija siłę mięśni rąk i dłoni, ćwiczy paluszki, małą motorykę, ale także sprawia, że dziecko staje się wrażliwsze na dźwięki. Ma więc niebagatelny wpływ na rozwój słuchu u Malucha.

  Pianinko dla dziecka - na co warto zwrócić uwagę przed zakupem?

  Wybór instrumentu dla dziecka nie zawsze jest rzeczą łatwą. Każdy z nas bowiem chce, aby Maluch otrzymując instrument zainteresował się nim i chętnie do niego wracał w trakcie zabawy. Jeśli nie wiesz jaki instrument dla dziecka wybrać, przychodzimy z pomocą. Oto kilka kwestii, obok których nie można przejść obojętnie, wybierając instrument dla dziecka:

  - wiek dziecka - to jedna z podstawowych kwestii, które należy mieć na uwadze wybierając instrumenty dla dziecka. Niemowlakom i 2-3-latkom polecamy drewniane grzechotki oraz zabawki grające. Dobrym pomysłem dla nich będą również bębenki, cymbałki i pozytywki. 6-latkom można podarować skrzypce lub instrument klawiszowy, z kolei starsze dzieci bez dwóch dań ucieszą się z fletu, gitary lub perkusji.

  - zainteresowania dziecka - być może Twój Maluch sam informuje Cię na jakim instrumencie chciałby grać, a jakie instrumenty w ogóle go nie interesują. Pewne wnioski możesz wyciągnąć również słuchając jego ulubionej muzyki.

  - charakter dziecka - żywiołowym dzieciom polecamy perkusję i gitarę elektryczną, z kolei Maluszków o spokojniejszym usposobieniu zachęcamy do gry na skrzypcach i pianinie.

  Bębenek dla dzieci - sprawdzone instrumenty dla dzieci do nauki i nie tylko

  Jeśli martwisz się że Twój Maluch nie interesuje się światem muzyki, pomyśl zakupie bębenka dla dzieci. To prosty instrument, który naturalnie wprowadzi Twoje dziecko do świata muzyki, ucząc go rytmu i zachęcając do sięgania również po inne instrumenty dla dzieci. Bębenek dla dzieci to instrument, który można sprezentować już kilkuletnim Szkrabom bez obaw, że przejdą obok niego obojętnie. Wszak każde dziecko lubi sobie pohałasować, wybijając własny rytm. Nie należy mieć im tego za złe, ponieważ rosnąca świadomość dziecka, umiejętność dostrzegania schematów i postępy poczynione w trakcie gry na bębenku dla dzieci są nie do przecenienia.

  Obok rozwoju słuchu muzycznego, bębenki dla dzieci umożliwiają również rozwój motoryczny Maluszków. Chwytając za pałeczki i uderzając nimi w bębenek, Maluch ćwiczy zręczność rączek, ucząc się lepiej radzić sobie z codziennymi wyzwaniami.

  Organki dla dziecka - nauka gry od najmłodszych lat przez zabawę

  Najprostszym instrumentem przeznaczonym dla najmłodszych dzieci może być drewniana grzechotka. Drewniana grzechotka jest kolorowa, pomalowana bezpiecznymi, nietoksycznymi farbami i świetnie pasuje do małych rączek dziecka. Maluch może nią do woli potrząsać, a z czasem także przygrywać na niej do dźwięków innych instrumentów. Innym tego typu instrumentem są organki dla dzieci. Maluszek uderzając, początkowo zupełnie losowo, w klawisze bez dwóch zdań będzie zachwycony dźwiękami wydobywającymi się z instrumentu, z czasem zacznie je rozróżniać, a nawet nauczy się wygrywać konkretne melodie.

  Cymbałki dla dzieci - muzyka od pierwszego uderzenia

  Dzieci uwielbiają muzykę i wszystkie zabawki, które wydają dźwięki. Nikogo przecież nie zaskakuje widok dziecka uderzającego łyżeczkami w blat stołu. W ten sposób Maluchy rozwijają swoje zmysły i pobudzają wyobraźnię. Warto wykorzystać to ich zamiłowanie i zainwestować w cymbałki dla dzieci. Te bądź co bądź proste instrumenty dla dzieci wzbudzają już nawet w najmłodszych Szkrabach zaciekawienie i radość, pozytywnie wpływając na ich rozwój psychomotoryczny. Uderzanie pałeczką w cymbałki dla dzieci sprawia Maluszkom ogromną satysfakcją i dla niejednego Szkraba jest najlepszym sposobem spędzania czasu.

  Bębenek zabawka - zabawki muzyczne dla dzieci

  W szerokim asortymencie naszego sklepu internetowego znajdziesz wysokiej jakości instrumenty dla dzieci w różnym wieku. W Trendysmyk.pl doskonale wiemy, jak pozytywny wpływ na rozwój umysłowy i fizyczny dzieci wywierają instrumenty muzyczne, dlatego też stworzyliśmy wyjątkową ofertę plastikowych, metalowych i drewnianych instrumentów dla dzieci, spośród których bez dwóch zdań wybierzesz model idealnie dopasowany do potrzeb Twojego Szkraba. Oferujemy:

  - pianinka dla dzieci;

  - bębenki-zabawki;

  - organki dla dzieci;

  - cymbałki dla dzieci;

  - gitary dla dzieci;

  - perkusje-zabawki;

  - harmonijki dla dzieci;

  - inne zabawki muzyczne, np. pozytywki, grzechotki, tamburyny, pudełka muzyczne, itd.

  Instrumenty perkusyjne dla dzieci - zabawki do nauki gry na instrumencie

  Muzyka odgrywa ogromną rolę w rozwoju dzieci. Kreatywność i ciekawość wzbudzone w najmłodszych dzieciach, owocują w przyszłości chęcią gry na poważnych instrumentach muzycznych oraz licznymi predyspozycjami nie tylko w zakresie muzyki, ale również nauk ścisłych, języków obcych, itp. Nie każdy Szkrab, któremu podarujesz cymbałki dla dzieci wyrośnie na wirtuoza, każdemu jednak możliwość pohałasowania przyniesie pozytywny skutek.

  W sklepie internetowym Trendysmyk.pl znajdziesz wiele atrakcyjnych instrumentów muzycznych dla dzieci. Oferujemy wyłącznie najwyższej jakości produkty, którymi Twoje dziecko będzie mogło bawić się przez długi czas. W szczególności polecamy Ci nasze bestsellery:

  - marakas grzechotkę różową Jabadabado;

  - ksylofon niebieski cymbałki dla dzieci Jabadabado;

  - drewnianą gitarę dla dzieci srebrną Jabadabado;

  rozwiń więcej >
  0
  0