.

Kategoria

  Kategoria: zestawy artystyczne

  Aktywne filtry

  72,00 zł
  Add to Wishlist
  24,90 zł
  Add to Wishlist
  24,90 zł
  Add to Wishlist
  61,90 zł
  Add to Wishlist
  134,90 zł
  Add to Wishlist
  Mega jajko dinozaura, Buki Mega jajko dinozaura, Buki
  119,00 zł
  Add to Wishlist
  Okienko do malowania, Masterkidz Okienko do malowania, Masterkidz
  669,00 zł
  Add to Wishlist
  Drewniana ramka na piasek, Masterkidz Drewniana ramka na piasek, Masterkidz
  989,00 zł
  Add to Wishlist
  Dwustronna magnetyczna tablica kredowa, Masterkidz Dwustronna magnetyczna tablica kredowa, Masterkidz
  1 599,00 zł
  Add to Wishlist
  Ogromne okno do malowania 2w1-  Masterkidz Ogromne okno do malowania 2w1-  Masterkidz
  3 799,00 zł
  Add to Wishlist
  Zestaw do kolorowania pieczątki Dinozaur Bigjigs Zestaw do kolorowania pieczątki Dinozaur Bigjigs
  41,90 zł
  Add to Wishlist

  zestawy artystyczne

  Zestawy artystyczne dla dzieci w hurtowni i sklepie Trendysmyk.pl

  Czy Twój Maluch wykazuje się ponadprzeciętną kreatywnością i talentem plastycznym? Jeśli Brzdąc posiada zdolności manualne to warto ćwiczyć je poprzez rysowanie, malowanie, szydełkowanie, a nawet lepienie z masy plastycznej. Wszystkie te czynności będą możliwe dzięki dostępnym w sklepie Trendysmyk.pl kreatywnym zestawom plastycznym dla dziewczynek i chłopców w każdym wieku. Jeśli chcesz podarować małemu artyście akcesoria wspierające jego pasję, to znakomicie trafiłeś. W naszej ofercie znajdziesz kolorowanki, zestawy kredek i farb, zestawy do tworzenia biżuterii, a nawet zestawy do tworzenia origami. Oprócz małych akcesoriów prezentujemy także tablice do malowania, które mogą pełnić rolę sztalugi malarskiej. Ważnym udogodnieniem oferowanych zestawów artystycznych dla dzieci jest sposób ich zapakowania. Część zestawów artystycznych dla dzieci występuje w opakowaniu umożliwiającym swobodny ich transport np. w walizce lub skrzyneczce. Dzięki temu Maluch będzie mógł zabrać swój ukochany zestaw plastyczny na wakacje do babci, do przedszkola, a nawet do samolotu.

  Zestaw artystyczny dla dzieci - odkryj niezwykły talent dziecka!

  Maluch we wczesnym etapie rozwoju uczy się poszczególnych czynności i poznaje otaczający świat. Jeśli chcemy wspomóc jego rozwój to warto zainwestować w zestawy artystyczne dla dzieci dostępne w sklepie Trendysmyk.pl. Dzięki kredkom, farbom, kolorowankom i wyklejankom można w domu zorganizować prawdziwą twórczą pracownię. Pozwól Maluchowi na samodzielną zabawę zestawem plastycznym. Zobacz, jak radzi sobie z nowym wyzwaniem w postaci operowania kredkami czy malowania farbkami. Nieco starsze dzieci na pewno docenią zestawy do robienia biżuterii czy zestawy do robienia baniek. Kreatywne zestawy plastyczne mogą być alternatywą do gier na tabletach i telefonach komórkowych. Gdy dziecko zaangażuje się w malowanie, rysowanie czy wyklejanie mamy pewność, że czekają go niezliczone godziny dobrej zabawy. Warto, wybierając odpowiedni zestaw plastyczny, kierować się wiekiem dziecka i jego zainteresowaniami. Może Twój Maluch jest zafascynowany światem księżniczek, rycerzy i baśni? A może bardziej interesuje go świat motoryzacji lub świat zwierząt? W sklepie Trendysmyk.pl dobierzesz zestaw artystyczny dla dziecka na każdą okazję.

  Zestaw malarski dla dzieci - zalety zakupów w zestawie.

  Jeśli poszukujesz pomysłu na prezent dla dziecka, warto rozważyć zakup zestawu malarskiego dla dzieci. Co znajduje się w takim zestawie malarskim? W skład zestawu mogą wchodzić: kredki, farby, flamastry, sztaluga, pędzle oraz gumka i temperówka. Dlaczego warto skompletować dla dziecka cały zestaw? Oto kilka zalet:

  - szeroki wybór - mając więcej akcesoriów do wyboru, Malec ma możliwość bardziej precyzyjnie wyrazić siebie i swoje emocje. Połączenie w swoim malunku farb i kredek daje zaskakujące rezultaty;

  - korzystna cena – decydując się na zakup zestawów malarskich dla dzieci możemy być pewni, że cena będzie bardziej korzystna niż przy zakupie wszystkich elementów składowych osobno;

  - opakowanie – kupując akcesoria w zestawie malarskim dla dzieci otrzymujemy produkt zapakowany w zgrabną walizkę lub kuferek, dzięki czemu Maluch będzie mógł zabrać swój ukochany zestaw malarski dla dzieci wszędzie. Nie bez znaczenia pozostaje też fakt, że jeśli akcesoria w postaci kredek, farbek czy pędzli mają swoje dedykowane miejsce np. walizkę, to zwiększamy szansę na utrzymanie ich w porządku i komplecie, tak aby służyły Brzdącowi przez wiele lat.

  Rzeczy do malowania - walizka z kredkami, zestaw kredek dla dzieci

  Walizka z kredkami i pisakami to idealny pomysł na prezent dla dziewczynek i chłopców w każdym wieku. Różnorodność barw i odcieni kredek sprawi, że możliwy będzie rozwój artystyczny Malucha. Zestaw kredek dla dzieci pozwala Maluchowi na samodzielną zabawę, jak również zachęca do wspólnej zabawy z rodzicami, rodzeństwem i rówieśnikami. Umieszczenie kredek w walizce pomaga utrzymać porządek i nie zgubić poszczególnych elementów. Dodatkowo, kredki w walizce są chronione przed czynnikami zewnętrznymi, takimi jak zalanie czy upadki. Jesteśmy przekonani, że oferowane w naszym sklepie Trendysmyk.pl walizki z kredkami sprawią Twojemu Brzdącowi mnóstwo frajdy i wspomogą jego rozwój. Zapraszamy do zakupów.

  Zestawy rysunkowe dla dzieci od Trendysmyk.pl - sprawdź bestsellery

  W ofercie sklepu Trendysmyk.pl znajdziesz piękne i kreatywne zestawy rysunkowe dla dzieci. Skład zestawów rysunkowych jest różny i zależy od upodobań rodziców oraz zainteresowań dzieci. Wszystkie oferowane przez nasz sklep produkty są bezpieczne i nietoksyczne, dzięki czemu gwarantują bezpieczną zabawę dla dzieci. Szczególnie polecamy nasze bestsellery:

  - zestaw kreatywny - magiczne kolorowanki zwierzaki;

  - origami dla dzieci – łódki;

  - mały zestaw artystyczny (kredki, mazaki, farby);

  rozwiń więcej >
  0
  0