.

Kategoria

  Kategoria: nauka angielskiego

  Aktywne filtry

  89,90 zł
  Add to Wishlist
  59,90 zł
  Add to Wishlist
  59,90 zł
  Add to Wishlist
  64,90 zł
  Add to Wishlist
  69,90 zł
  Add to Wishlist
  59,90 zł
  Add to Wishlist
  54,90 zł
  Add to Wishlist
  109,00 zł
  Add to Wishlist
  59,90 zł
  Add to Wishlist
  54,90 zł
  Add to Wishlist

  nauka angielskiego

  Gry do nauki angielskiego dla dzieci od Trendysmyk

  Gry planszowe zaliczamy je do wyjątkowych zabawek, które przynoszą dziecku wiele korzyści rozwojowych. W związku z tym oferujemy naszym najmłodszym klientom gry po angielsku edukacyjne, które cechuje ogromna różnorodność w podejmowanej tematyce. Posiadamy zabawki i gry angielski dla dzieci, które kształtują kompetencje językowe, wzbogacają słownictwo, rozwijają mowę i stymulują wyobraźnię. Gry z nauką angielskiego, które można znaleźć w naszym sklepie Trendysmyk to przede wszystkim różnego rodzaju układanki. Nauka przez zabawę jest najskuteczniejszą formą edukacji, dlatego warto już od najmłodszych lat kłaść duży nacisk u dzieci na ćwiczenie języka angielskiego. Gry z języka angielskiego są niezwykle przyjemne i dają wiele satysfakcji w momencie, gdy maluch zapamięta jakieś słowo. Wyróżniamy gry edukacyjne dla dzieci z języka angielskiego w formie puzzli, które trzeba dopasować do obrazków lub nazw zwierząt. Mamy również inną wersję tej gry, która rozwija koordynację ruchowo - wzrokową, udoskonala pamięć oraz uczy liczyć. Zachęcamy do zapoznania się z całym asortymentem, pośród którego oferujemy gry angielskie dla dzieci dostosowane do wieku malucha. 

  Gry po angielsku dla dzieci - TOP 5

  Zabawa to aktywność najmłodszych, która nie podlega regulacji dorosłych i odgrywa bardzo ważną rolę w rozwoju dzieci. Młodsze dzieci bawią się na podwórkach i placach zabaw, natomiast starsze szukają zabawy, wraz z rówieśnikami robiąc to, co je interesuje. Dlatego też pragniemy przedstawić najlepsze gry edukacyjne po angielsku, które oprócz tego, że sprawiają dziecku ogromną radość, to dodatkowo pomagają w nauce angielskiego i utrwalają znane już słowa. Dostępna w naszym sklepie gra po angielsku dla dzieci to udany prezent z okazji urodzin, Dnia Dziecka, czy świąt. Jest idealnym rozwiązaniem zwłaszcza dla rodziców tych dzieci, które niechętnie przyswajają nową wiedzę w ramach obowiązków szkolnych. Angielskie gry dla dzieci uczą słownictwa bez konieczności rozwiązywania zadań. Ponadto pozwalają na naukę kreatywności, cierpliwości oraz logicznego myślenia. Gra planszowa angielski nie tylko sprzyja w nauce języka, ale również zachęca do zabawy w grupie i pomaga rozwinąć zdolności komunikacyjne, które w życiu dziecka, nastolatka oraz osoby dorosłej mają istotne znaczenie.

  Gry angielskie dla dzieci - nauka poprzez zabawę

  Jeśli nie wiesz jaki prezent podarować swojemu dziecku z okazji urodzin, Dnia Dziecka lub innej okazji, zachęcamy do zapoznania się z asortymentem sklepu Trendysmyk. U nas znajdziesz ciekawe i niezawodne gry językowe angielski dla dzieci, które rozwijają jego zdolności i pobudzają zmysły do pracy. Gra edukacyjna angielski dla dzieci zapewnia zarówno dzieciom jak i ich rodzicom mnóstwo atrakcji. Oprócz tego uczy języka angielskiego i podstawowych słów, które będą pomocne na późniejszym etapie nauki. Gry i zabawy po angielsku dla dzieci, dostępne w naszym sklepie, są odpowiednio przystosowane do wieku dziecka i jego umiejętności. Ponadto gra angielski dla dzieci, jest całkowicie bezpieczna i ma pozytywny wpływ na rozwój dziecka. Oferujemy gry z nauką angielskiego takie jak: klocki, układanki i puzzle, które ćwiczą umysł, aby był sprawny i elastyczny. Dzieci dopasowując kształty i obrazki do słów w języku angielskim, szybko zapamiętują literki, cyferki, lub zwierzęta. Interesującą propozycją i polecaną na podróż jest gra po angielsku dla dzieci „labirynt”. Polega na znalezieniu wyjścia z labiryntu przy pomocy ołówka. Jest bardzo zajmująca, dlatego będzie idealnym zajęciem dla dzieci w czasie wielogodzinnej jazdy samochodem. 

  Gry uczące angielskiego dla dziei - propozycje od Trendysmyk

  Gry po angielsku dla dzieci rozwijają jego inteligencję, trenują pamięć i spostrzegawczość, a co najważniejsze, uczą języków obcych. Większość naszych gier została tak skonstruowana, aby wciągnąć do zabawy kilka osób, co jest dużą zaletą tej formy spędzania wolnego czasu. W ten sposób można pogłębić relację rodzic - dziecko, a także rozwinąć zdolności komunikacyjne w większej grupie bawiąc się z rówieśnikami. Chwile spędzone z rodziną, poświęcone na grę w planszówki oprócz tego, że rozwijają wiele umiejętności, to łączą i wzmacniają więzi. Przykładem gry nauki angielskiego może być ,,Zgaduj zgadula”, jest to niezwykle rodzinna gra, która gwarantuje dużo śmiechu. Zasady są bardzo podobno do tradycyjnych kalambur, wystarczy wylosować kartę i przedstawić obrazek za pomocą dźwięków lub gestów. Gry planszowe do nauki angielskiego dla najmłodszych pociech to również gra „Rakiety i komety”, która polega na zdobywaniu rakiet, licząc do stu. Tym samym można utrwalić cyferki i liczby w języku angielskim. To tylko przykładowe propozycje, zaglądając do katalogu, znajdziesz inne równie ciekawe gry edukacyjne angielskie

  Nauka angielskiego dla dzieci - gry i zabawy

  Nauka języka angielskiego na wczesnym etapie dzieciństwa daje znacznie więcej niż tylko korzyści językowe. Ważne jest to, że gry dla dzieci angielskie pozytywnie wpływają na rozwój mózgu i sprzyjają większej otwartości na świat. Wszystkie angielskie gry edukacyjne zachęcają do poznawania świata i pozwalają nawiązać wartościowe znajomości. Kupując nasze interaktywne gry do nauki języka angielskiego, pomagasz dziecku w zdobywaniu nowych umiejętności, tym samym ucząc go podstawowych angielskich słów. Polecamy gry z nauką języka angielskiego dla przedszkolaków, takie jak np. drewniana tablica edukacyjna. Zabawka, która ma wiele funkcji, pozwala między innymi na naukę alfabetu, godzin oraz liczenia. Ponadto została stworzona z drewna, które jest przyjazne środowisku, w związku z tym znajdzie uznanie wśród osób prowadzących ekologiczny tryb życia. Sklep Trendysmyk oferuje gry uczące kolorów, jedną z nich są puzzle, których układanie polega na dopasowaniu nazw do odpowiednich przedmiotów. Wybór najlepszych zabawek edukacyjnych jest bardzo duży, posiadamy różnorodne produkty, który zainteresują każdego przedszkolaka. Zapraszamy na zakupy!

  rozwiń więcej >
  0
  0