.

Kategoria

  Kategoria: wózki, bujaki, jeździki

  Aktywne filtry

  169,00 zł
  Add to Wishlist
  99,00 zł
  Add to Wishlist
  369,00 zł
  Add to Wishlist
  Drewniany chodzik różowy, pchacz Jabadabado Drewniany chodzik różowy, pchacz Jabadabado
  349,00 zł
  Add to Wishlist
  Drewniana kołyska- łóżeczko Drewniana kołyska- łóżeczko
  129,00 zł
  Add to Wishlist
  Drewniany jednorożec na biegunach - Rózia, Krakpol Drewniany jednorożec na biegunach - Rózia, Krakpol
  299,99 zł
  Add to Wishlist
  Wózek Doll Pram Vintage Grey, by ASTRUP Wózek Doll Pram Vintage Grey, by ASTRUP
  739,00 zł
  Add to Wishlist
  Wózek Doll Pram Retro Rattan Blue, by ASTRUP Wózek Doll Pram Retro Rattan Blue, by ASTRUP
  849,00 zł
  Add to Wishlist
  Wózek Doll Pram Retro Rattan Pink, by ASTRUP Wózek Doll Pram Retro Rattan Pink, by ASTRUP
  849,00 zł
  Add to Wishlist
  Drewniany pingwin do pchania, Tooky Toy Drewniany pingwin do pchania, Tooky Toy
  44,90 zł
  Add to Wishlist
  Drewniany jeż z kuleczkami do ciągnięcia Tooky Toy Drewniany jeż z kuleczkami do ciągnięcia Tooky Toy
  89,90 zł
  Add to Wishlist
  Kolorowy krokodyl do ciągnięcia, Jabadabado Kolorowy krokodyl do ciągnięcia, Jabadabado
  89,90 zł
  Add to Wishlist

  wózki, bujaki, jeździki

  Sklep z wózkami dla dzieci Trendysmyk.pl

  Drewniany wózek dla lalek to bez dwóch zdań jedna z tych zabawek, o których marzy każde dziecko. Dzięki niemu Maluch może pozwolić sobie na godziny beztroskiej zabawy i naśladować dorosłych, rozwijając kreatywność, wyobraźnię i empatię. Co więcej, dzięki odpowiedniej konstrukcji, wózek dla lalek może pełnić również rolę pchacza, zachęcając Maluszków do nauki samodzielnego chodzenia.

  Trendysmyk.pl to internetowy sklep z wózkami dla lalek dla dzieci. Znajdziesz w nim szeroki wybór atrakcyjnych wózków dla dzieci-zabawek, spośród których bez dwóch zdań wybierzesz model odpowiedni dla swojej Pociechy. Oferujemy drewniane wózki na zabawki odpowiednie dla dzieci w różnym wieku, dzięki czemu, niezależnie od tego ile lat ma Twój Maluch, Trendysmyk.pl to sklep, w którym znajdziesz dla niego najlepsze zabawki. Życzymy udanych zakupów!

  Jeździki drewniane - elementy pokoju dla Malucha

  Jeździk drewniany dla dzieci to przepiękna zabawka przeznaczona dla dziecka, które uczy się chodzić. Dzięki skrętnym kołom maluch może pokonywać na jeździku drewnianym długie dystanse, zarówno w domu, jak i w parku lub podczas spaceru po osiedlu. Przepiękny drewniany jeździk jest bardzo stabilny, bezpieczny dla dziecka, ponieważ wykonany z bardzo trwałego, malowanego nietoksycznymi farbami drewna.

  W Trendysmyk.pl proponujemy jeździki drewniane dla dzieci w wielu ciekawych kształtach i kolorach, dzięki czemu można dopasować je do gustu chłopców i dziewczynek, a także rodziców, którzy w drewnianych jeździkach dla dzieci dostrzegają też przepiękną dekorację pokoju Malucha.

  Jeśli szukasz zabawki, która wesprze naukę chodzenia Twojego Szkraba, a przy tym rozwinie jego zmysł równowagi, koordynację i siłę mięśni nóg, jeździk drewniany to znakomity wybór. W odróżnieniu od chodzików zaburzających naturalny rozwój dziecka, jeździki drewniane nie wymuszają nienaturalnej postawy ciała, w związku z czym nie zakłócają naturalnych procesów rozwojowych. Dzieci używają go tylko i wyłącznie wówczas, gdy są na to gotowe fizycznie i psychicznie, w związku z czym śmiało można im je podarować.

  Najwyższej jakości jeździki drewniane znajdziesz w Trendysmyk.pl. Oferujemy solidne, estetycznie wykonane i trwałe jeździki dla dzieci, co do których możesz być pewien, że wywołają uśmiech na twarzy Twojego Maleństwa.

  Bujak jeździk w sklepie Trendysmyk.pl

  Duże zabawki wykonane z drewna są niezwykle piękne, ale też lekkie i idealnie dopasowane do potrzeb każdego malucha. Drewniany wózek dla lalek świetnie zastąpi taki tradycyjny, a przy tym stanowi znakomite podparcie dla dziecka, które uczy się chodzić. Bujak drewniany dla dzieci korzystnie wpływa na rozwój całego ciała, kołysząc je i wymuszając prawidłową postawę. Na spacery zaś polecamy jeździk drewniany dla dzieci, na którym przedszkolak może pędzić przed siebie bezpiecznie, bo bez ryzyka wywrotki.

  “Konik - z drzewa koń na biegunach, zwykła zabawka, mała huśtawka, a rozkołysze rozbawi”. Słowa tej popularnej piosenki zna każdy z nas. I sporo w nich prawdy! Bujaki dla dzieci to bowiem jedne z tych zabawek, które chciałby mieć każdy Malec. I jak śpiewała Urszula, “każdy powinien go mieć!”. Bujaki dla dzieci, a tym również koń na biegunach, korzystnie wpływają na rozwój koordynacji ruchowej dzieci, stymulację ich błędnika i rozwój mięśni. Ponadto, kołysanie uspokaja dzieci, wycisza ich emocje i zwiększa poczucie bezpieczeństwa. Warto więc sprezentować swojej Pocieszę drewniany bujak dla dzieci.

  Jeździk, bujak, wózek - jak wybrać?

  Wybór jeździka, bujaka lub wózka dla lalek dla dzieci nie zawsze jest prosty. Przed zakupem warto zwrócić uwagę na kilka kwestii, między innymi:

  - wiek dziecka - inna zabawka sprawdzi się w przypadku rocznego dziecka, a inną warto zakupić pięciolatkowi lub starszemu Maluchowi;

  - rozmiar zabawki - niektóre wózki dla lalek są wyposażone w regulowaną rączkę, niemniej za każdym razem warto upewnić się czy rozmiar bujaka lub wózka dla lalek jest odpowiedni dla naszego dziecka;

  - wygląd zabawki - w Trendysmyk.pl znajdziesz drewniane jeździki dla dzieci stylizowane na samolot, konika lub autobus, jak również wózki dla lalek w różnych formach, m.in. wózki spacerówki-zabawki, wózki sklepowe-zabawki i inne. Wybierając zabawkę dla swojego dziecka warto więc upewnić się o jakim modelu marzy.

  Pchacze-zabawki - jak dobrać odpowiedni model?

  Pchacz to mobilna zabawka dla dzieci, która zachęca je do podjęcia wysiłku związanego z nauką chodzenia. Zabawki-pchacze mogą mieć różnoraką formę, na przykład kaczuszki lub innego zwierzątka na patyku lub też wózka dla lalek.

  Wybór zabawki-pchacza najlepiej uzależnić od wieku i zdolności Malca. Młodszym Szkrabom polecamy zabawki-pchacze na czterech kółkach, które stanowią stabilne wsparcie dla dzieci uczących się chodzić. Z kolei starszakom rekomendujemy pchacze typu zwierzaczek z kijkiem, które w mniejszym stopniu pomagają utrzymać równowagę, jednak równie skutecznie zachęcają do rozwijania umiejętności chodzenia.

  Zabawki-pchacze - dlaczego warto?

  Zabawki-pchacze to wyjątkowo użyteczne zabawki dla dzieci, które warto im sprezentować z wielu powodów, między innymi:

  - zabawki-pchacze zwiększają pewność siebie dzieci, w związku z czym pewniej stawiają kroki;

  - korzystając z zabawek-pchaczy Szkraby są w stanie pokonać większe odległości;

  - zabawki dołączone do pchaczy rozwijają motorykę małą dzieci;

  - zabawki-pchacze uczą dzieci utrzymywać prawidłową postawę ciała poprzez rozwój mięśni posturalnych;

  - dzieci korzystające z zabawek-pchaczy znacznie częściej podejmują wysiłek związany z nauką chodzenia i szybciej zdobywają tę umiejętność.

  Wózki dla dziewczynek - zabawki, o których marzą dzieci

  Małe dzieci bardzo chętnie naśladują swoich rodziców, w szczególności mamy, z którymi spędzają najwięcej czasu. Drewniany wózek dla lalek jest zabawką, która umożliwia wyprowadzanie na spacer swoich ukochanych maskotek, lalek i miśków. Wózek drewniany ma obracające się koła, budkę i stabilną rączkę, dzięki której dziecko może pchać wózek, ale także podpierać się na nim podczas nauki chodzenia. Wózek drewniany dla dzieci sprawdza się i w domu, i podczas rodzinnych spacerów, nie jest ciężki, dlatego rodzice łatwo doniosą go do mieszkania, jeśli dziecku znudzi się pchanie. Wózki drewniane dla lalek można też doposażyć w kołderkę oraz w poduszkę. Wóz drewniany dla dzieci jest tak pięknie wykonany, że nawet po wielu miesiącach intensywnego wożenia lalek, wciąż będzie wyglądał estetycznie i może stanowić dekorację dziecięcego pokoju.

  Bujaki plastikowe dla dzieci - uniwersalny prezent dla każdego Malucha

  Bujanie jest dla dzieci sposobem na uspokojenie się, na relaks i na kształtowanie prawidłowej postawy. Podczas zabawy na bujaku drewnianym, dziecko musi balansować ciałem, by utrzymać równowagę i wprowadzić zabawkę w ruch, co ma niebagatelny wpływ na rozwój mięśni i zmysły. Bujak drewniany dla dzieci jest zabawką, która przypomina klasycznego konia na biegunach, jednak jest niesamowicie estetyczna, praktyczna, wykonana z twardego, przyjemnego w dotyku, pachnącego drewna. Bujaki drewniane z Trendysmyk.pl wyróżniają się wysoką jakością i pięknem, przez co służą nie tylko do beztroskiej zabawy, ale są też prawdziwą dekoracją wnętrza.

  Wózki dla dzieci-zabawki - sprawdź bestsellery Trendysmyk.pl

  Drewniane wózki, bujaki i jeździki to zabawki mające korzystny wpływ na rozwój dzieci. Każdy z nich oddziaływuje na rozwój motoryki dużej dzieci, zachęcając ich do nauki chodzenia, rozwijając ich koordynację ruchową, równowagę i stymulując błędnik.

  W Trendysmyk.pl znajdziesz szeroki wybór drewnianych wózków dla lalek, bujaków i jeździków, odpowiednich dla dzieci w różnym wieku. Każdy z oferowanych przez nas produktów cechuje się wysoką jakością wykonania i bezpieczeństwem, w związku z czym śmiało możesz podarować je swojemu Maleństwu. W szczególności polecamy Ci nasze bestsellery:

  - drewniany wózek dla lalek pchacz-kwiatki;

  - koń na biegunach Stefanek;

  - wózek dla lalek różowy Doll Pram Retro.

  rozwiń więcej >
  0
  0