.

Kategoria

  Kategoria: 6+

  Aktywne filtry

  89,90 zł
  Add to Wishlist
  59,90 zł
  Add to Wishlist
  Statek kosmiczny- zestaw BRIKKON Statek kosmiczny- zestaw BRIKKON
  119,00 zł
  Add to Wishlist
  Zamek z katapultą- zestaw BRIKKON Zamek z katapultą- zestaw BRIKKON
  97,90 zł
  Add to Wishlist
  Świątynia Ninja-zestaw BRIKKON Świątynia Ninja-zestaw BRIKKON
  89,90 zł
  Add to Wishlist
  Ptak-zestaw BRIKKON Ptak-zestaw BRIKKON
  37,90 zł
  Add to Wishlist
  domek-zestaw BRIKKON domek-zestaw BRIKKON
  97,90 zł
  Add to Wishlist
  Most-zestaw BRIKKON Most-zestaw BRIKKON
  74,90 zł
  Add to Wishlist
  Wieża -duży zestaw BRIKKON Wieża -duży zestaw BRIKKON
  147,90 zł
  Add to Wishlist
  69,90 zł
  Add to Wishlist
  72,00 zł
  Add to Wishlist

  6+

  Zabawki dla 6 latka w sklepie Trendysmyk

  Zabawki dla 6 latka są świetnym pomysłem na wprowadzenie w ich codzienność odrobiny przyjemności i atrakcji. Po dniu spędzonym na zajęciach w zerówce dzieci potrzebują czasu, który mogą spędzić, tak jak chcą, czyli na zabawie swoimi ulubionymi zabawkami. Jeśli chcesz im sprawić przyjemność i obdarować ciekawym prezentem, zachęcamy do zapoznania się z ofertą sklepu Trendy Smyk, który oferuje wysokiej jakości zabawki. Każde dziecko ma inne upodobania, dlatego fajna zabawka dla 6 latka to taka, która jest związana z jego zainteresowaniami. Posiadamy artykuły nie tylko dla chłopców, ale również dla dziewczynek, dzięki czemu rodzeństwo może bawić się wspólnie, dzieląc się swoimi zabawkami. Ponadto zabawki dla 6 latka rozwijają u niego wiele zmysłów, dlatego mocno stawiamy na edukację przez zabawę i oferujemy zabawki, które wnoszą wiele pozytywnych wartości w życie każdego chłopca rozpoczynającego naukę w szkole. 

  Jaki prezent dla 6 latka wybrać?

  Coraz częściej można spotkać na rynku zabawki z drewna, które zapewniają znakomitą zabawę, a jednocześnie idą w parze z ekologicznym stylem życia. Najnowsze zabawki dla 6 latka wywołują na jego twarzy duży uśmiech i są jednocześnie praktycznym prezentem rozwijającym wiele umiejętności. Oferujemy interesujące zabawki konstrukcyjne dla 6 latków, których zadaniem jest pobudzenie do myślenia i uczenie kreatywności. Dzieci mają możliwość wykazać się poprzez tworzenie interesujących budowli lub konstrukcji, według własnej wyobraźni. Inną naszą propozycją zabawki dla 6 latka chłopca jest tabliczka mnożenia. Ten prezent sprawdzi się wśród maluchów, które wykazują zdolności analitycznego myślenia, a także przejawiają duże chęci do nauki matematyki. Oprócz tego polecamy wiele zręcznościowych zabawek oraz takich, które można wykorzystać na świeżym powietrzu. 

  Kreatywne zabawki dla 6 latków - wybrane propozycje

  Jeśli chcesz sprawić małemu przedszkolakowi ciekawą niespodziankę, która go ucieszy, a jednocześnie będzie funkcjonalna, postaw na kreatywne zabawki dla 6 latka. Pomagają one rozwijać zdolności manualne i motoryczne oraz pozwalają na zdobywanie nowych umiejętności. Wliczamy do nich wszelkiego rodzaju gry interaktywne, puzzle, gry planszowe, elementy z tworzeniem ciekawych konstrukcji oraz zestawy artystyczne. Do polecanych zabawek jako pomysł na prezent dla 6 latka zaliczamy także klocki, które również dają możliwość tworzenia płaskich, jak i przestrzennych konstrukcji. Charakteryzują się wysoką dokładnością wykonania i jakością użytych surowców. Spełniają one wszelkiego rodzaju normy bezpieczeństwa, a niektóre z nich można łączyć z pozostałymi zestawami.

  Edukacyjna zabawka dla 6 latka - TOP 5

  Dzieci rosną w bardzo szybkim tempie i wraz z wiekiem zmieniają się ich zainteresowania, a tym samym zabawki, którymi się bawią. Dynamiczny rozwój sprawia, że zabawki, które do niedawna były ulubionymi, straciły na atrakcyjności, dlatego należy zaopatrzyć się w nowe zabawki edukacyjne dla 6 latków, które wzbudzą ich zainteresowanie. Nasz ranking zabawek dla 6 latka obejmuje kilka najczęściej wybieranych modeli, do których zaliczamy klocki, gry planszowe, sudoku, zestaw do budowania ciekawych konstrukcji lub magnetyczna tablica, która uczy angielskiego, dni tygodnia, miesięcy i pór roku. Nasze kreatywne zabawki ćwiczą cierpliwość malucha, spostrzegawczość, jak również umożliwiają zabawę w grupie. Wszystkie mądre zabawki dla 6 latka przygotowują go przed rozpoczęciem nauki w szkole, która staje się wtedy dużo łatwiejsza. 

  Prezent dla 6 latka na urodziny 

  Chłopiec kończący 6 lat to już człowiek, który potrafi wyrazić swoją opinię i jasno komunikować swoje potrzeby. Co ważniejsze, dzieci w tym wieku potrzebują aprobaty i potwierdzenia, że dobrze wykonały swoje zadanie. Takie pochwały zachęcą do poszerzania umiejętności i pokonywania kolejnych trudności. Dlatego też idealnym pomysłem na prezent dla 6 latka z okazji urodzin jest zestaw do tworzenia różnorodnych konstrukcji, gdzie jedynym narzędziem jest własna wyobraźnia. Ciekawym pomysłem na prezent dla 6 latka jest także drewniany stragan do zabawy w sklep. Rozbudza on pasję sprzedawcy, uczy liczenia i zarządzania. Został starannie wykonany, a w zestawie znajdują się wszystkie niezbędne do pracy przedmioty, przede wszystkim uwielbiana przez dzieci kasa fiskalna. Oferujemy również szachy, kolorowe bierki, samochody, drewniane warsztaty, kuchnie, które sprawdzą się też jako prezenty dla 6 latka pod choinkę. Przytoczone artykuły sprawią wiele przyjemności, a także pozwolą na wcielenie się w role i odegranie scenek z życia codziennego. Dzieci poprzez zabawę rozwijają różne umiejętności i szukają własnego hobby. 

  Najlepsze zabawki sensoryczne dla 6 latka

  Szukasz ciekawej zabawki dla swojej 6-letniej pociechy? W naszym sklepie Trendysmyk znajdziesz mądre zabawki dla 6 latka, które pomogą rozwijać wzrok, słuch, równowagę i inny zmysły. Zabawki sensoryczne dla 6 latka mają za zadanie stymulować rozwój fizyczny i umysłowy dziecka. Posiadają ciekawą fakturę, a do ich produkcji wykorzystywane są niestandardowe materiały. W naszym asortymencie można znaleźć głównie dyski sensoryczne z drewna w różnych interesujących wzorach i fakturach. Dyski można zabrać ze sobą do parku i stworzyć ścieżkę sensoryczną. Każdy z nich ma inny kształt i oddziałuje na odmienne zmysły dotykowe. Labirynt - morskie opowieści także zapewni rozwój przez zabawę, usprawniając percepcję wzrokową i koordynację wzrokową - ruchową. Znajdziesz u nasz inne zachwycające prezenty na święta dla 6 latka, które sprawdzą się też na Dzień Dziecka lub urodziny.

  Trafiony prezent na święta dla 6 latka

  Prezent na święta dla 6 latka musi być dobrze przemyślany, aby przynosił maluchowi pozytywne skutki. Przede wszystkim prezent na święta dla 6 latka powinien sprawiać mu radość, świetną zabawę, ale również prawidłowy rozwój. Stół bilardowy to ciekawy prezent pod choinkę dla 6 latka, które jest alternatywą dla gier komputerowych oraz planszowych. Dodatkowo bilard jest zaliczany do jednych z najpopularniejszych gier integracyjnych na całym świecie. Proste zasady gry nie powodują frustracji, ponieważ każdy maluch jest nią mocno zafascynowany i szybko się uczy tak, aby czerpać z wygranej satysfakcję. Nie wiesz jaki prezent dla 6 latka? Stół bilardowy to trafiony prezent, ponieważ sprawia dzieciom dużo frajdy, rozwija precyzję działania oraz kreatywność. Ponadto to doskonały sposób na spędzenie czasu z całą rodziną lub z rówieśnikami.

  Mądre zabawki dla 6 latka - rozwijaj swoje dziecko

  Przedszkolaki mają w naturze wyrażanie siebie, swoich emocji lub tendencję do naśladowania innych. W związku z tym warto podarować swojemu maluchowi zabawkę, w której może wcielić się w różne role i wyrażać emocje poprzez gesty, mowę, ruch lub rysunek. Drewniany teatr to ciekawy pomysł na prezent edukacyjny dla 6 latka, który rozbudzi chęci brylowania na scenie i rozwinie jego kreatywność. Przy wykorzystaniu pacynek i figurek dziecko samodzielnie lub z rówieśnikami przygotowuje niezwykły spektakl dla dziadków i rodziców. Mądre zabawki dla 6 latka to również instrumenty muzyczne, składanki, klocki lub inne zestawy artystyczne, które mają wiele zalet. Małych chłopców, którzy wykazują zainteresowanie samochodami, może ucieszyć drewniany warsztat, który pozwoli na zabawę w mechanika. Natomiast dzieciom, które lubią pomagać mamie w kuchni, z pewnością zachwyci prezent w formie własnej, małej kuchni, w której mogą przyrządzać ulubione potrawy. Posiadamy szeroką ofertę, w której znajdziesz prezenty na święta dla 6 latka, na Dzień Dziecka, pod choinkę lub na urodziny.

  Zabawki i prezenty dla 6 letniego chłopca: 6+ | Trendy Smyk
  rozwiń więcej >
  0
  0