.

Kategoria

  Kategoria: 5+

  Aktywne filtry

  Nowy
  Nowy
  89,90 zł
  Add to Wishlist
  Nowy
  89,90 zł
  Add to Wishlist
  Nowy
  59,90 zł
  Add to Wishlist
  59,90 zł
  Add to Wishlist
  129,00 zł
  Add to Wishlist
  389,00 zł
  Add to Wishlist
  129,00 zł
  Add to Wishlist
  129,00 zł
  Add to Wishlist
  129,00 zł
  Add to Wishlist
  99,00 zł
  Add to Wishlist
  159,00 zł
  Add to Wishlist

  5+

  Zabawki dla 5-latki w sklepie Trendysmyk

  W naszej ofercie znajdziesz różnego rodzaju zabawki dla 5-latki, które spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających rodziców. Posiadamy szeroki wybór produktów doskonale sprawdzających się jako prezent dla 5-latki dziewczynki oraz drobny upominek od rodziny lub przyjaciół z okazji odwiedzin. Znajdziesz u nas wysokiej jakości produkty zapewniające dziecku masę zabawy oraz mądre zabawki dla 5-latki, które doskonale wpływają na prawidłowy rozwój fizyczny i psychiczny malucha. Gwarantujemy, że każda nasza zabawka jest w pełni bezpieczna dla dzieci. 

  Jaki prezent dla 5-latki na urodziny?

  Dzieci w wieku pięciu lat zaczynają już kształtować swoje upodobania, dlatego wybór odpowiedniej zabawki może być nieco trudniejszy, niż w przypadku młodszych maluchów. Warto zastanowić się nad tym, co dziecko lubi robić i jakimi akcesoriami najczęściej się bawi. Odpowiedni pomysł na prezent dla 5-latki to z pewnością domek dla lalek, który pozwoli jej na spędzanie czasu, zabawiając się na przykład w rodzinę. Zabawki dla 5-latki to także idealny sposób na naukę dziecka grania w łatwe gry planszowe. 

  Prezent dla 5-latki na urodziny warto dopasować do ulubionych zajęć dziecka. Jeżeli lubi odgrywanie ról, to świetnie sprawdzą się proste instrumenty. Tamburyn, harmonijka lub trójkąt to doskonały sposób na zapewnienie dziecku zabawy i wprowadzenie go w świat muzyki. Szczególnie polecamy również zestawy do naśladowania gwiazdy, lekarzy oraz innych zawodów. Dzięki nim dziecko może poczuć się jak prawdziwy zawodowiec w swojej dziedzinie, co z pewnością wpłynie na kształtowanie jego wizji własnej przyszłości. 

  Rozwijające zabawki dla 5-letniej dziewczynki

  Nie tylko zabawa jest ważna w wychowywaniu dziecka. Warto też zadbać o jego dostęp do zabawek o walorach edukacyjnych zarówno dla umysłu, jak i zdolności motorycznych. Zabawki dla 5-letniej dziewczynki powinny dawać możliwość rozwijania wcześniej nabytych umiejętności, aby maluch mógł nieustannie je doskonalić. 

  Świetnie w tej roli sprawdzi się zabawka kreatywna dla 5-latki. Trenuje ona precyzję, cierpliwość oraz przede wszystkim wyobraźnię dziecka zapewniając wszechstronny rozwój malucha. Polecamy także wybór zabawek, które rozwijają myślenie przyczynowo-skutkowe u dzieci. Świetnie sprawdzi się także zabawka interaktywna dla 5-latki. Jest to produkt pozwalający na trening zdolności motorycznych takich jak zręczność, czy koordynacja wzrokowo-ruchowa. Gra jest w pełni bezpieczna dla dzieci oraz gwarantuje im masę zabawy, zarówno samodzielnie, jak i w towarzystwie rodziców. 

  Zabawki edukacyjne dla 5-latki - nasze typy

  W naszym sklepie znajdziesz różnego rodzaju zabawki edukacyjne dla dzieci, które są idealnie dopasowane do ich wieku. Zabawki edukacyjne dla 5-latki takie jak książeczki, gry planszowe lub bardziej zaawansowane klocki stanowią idealny sposób na wprowadzenie do codzienności dziecka odrobiny nauki połączonej z rozrywką. Są to super zabawki dla 5 latki zapewniające jej świetne i długotrwałe zajęcia. Szczególnie polecamy drewniane zabawki dla 5-latki, które są w pełni naturalne oraz bezpieczne dla dziecka. 

  Kreatywna zabawka dla 5-latki - co wybrać?

  Najlepsza zabawka dla 5-latki to taka, która trafia w gusta dziecka i jednocześnie pozwala na naukę i kształtowanie się nowych umiejętności. Doskonałe do tego będą książeczki, które pobudzają wyobraźnię dziecka oraz stanowią idealny prezent dla 5-latki. wybierając książki edukacyjne bądź bajki do czytania dziecku, możesz nie tylko pobudzić kreatywność malucha, ale także pomóc mu w nauce samodzielnego czytania. Dzieci chcą naśladować rodziców, dlatego pokazując maluchom, jak mama lub tata radzi sobie z książką, możesz zachęcić je do samodzielnego czytania.

  Doskonałym pomysłem jest również zabawka kreatywna dla 5-latki, która pozwala dziecku na rozwijanie swojej wyobraźni oraz precyzji. Świetnie sprawdzą się drewniane klocki w różnych kolorach i kształtach, aby dziecko mogło samodzielnie je układać w różne konfiguracje. Stanowi to także wspaniały sposób na naukę sprzątania po sobie oraz odkładania zabawek na swoje miejsce. Zabawki dla 5-latki dziewczynki typu domek również sprawdzą się jako nauka układania i segregowania rzeczy - po zabawie wystarczy zachęcić malucha do poskładania wszystkiego w odpowiednie miejsca. 

  Interaktywne zabawki dla 5-latki - TOP 3 

  Zabawki interaktywne dla 5-latki są niezwykle przydatnym elementem w poprawnym rozwijaniu się dziecka. Książki wydające dźwięki, gry planszowe lub inne zabawki skupiające więcej niż jeden zmysł w tym samym czasie, doskonale stymulują mózg dziecka, mając tym samym dobry wpływ na jego wzmocnienie. Szczególnie polecamy książki, które maluch może samodzielnie czytać lub słuchać i wyobrażać sobie zdarzenia, które przedstawi mu rodzic. 

  Oprócz książeczek świetnie sprawdzają się interaktywne maty. Są to wysokiej jakości zabawki edukacyjne dla 5-latki, dostępne w naszej ofercie w różnej tematyce. Dzięki wielu kolorom oraz działaniom przyczynowo-skutkowym doskonale przyciągają uwagę dziecka zachęcając je do dalszej, wartościowej zabawy. W naszym sklepie wszystkie zabawki interaktywne dla 5-latki to doskonały sposób na zapewnienie swojemu dziecku wspaniałego czasu oraz zachęcenie do kształcenia swoich zdolności motorycznych, czy umysłowych. 

  Super zabawki dla 5-latki na dwór i do domu

  Zabawki interaktywne dla 5-latki w większości pozwalają na zabawę nie tylko w domu, ale również na zewnątrz. Szczególnie świetnie sprawdzają się w czasie wiosny i lata, kiedy na dworze jest ciepło i można wynieść zabawki bez obaw o ich pobrudzenie lub zniszczenie. Rodzice często wybierają typowe akcesoria takie jak łopatki, wiaderka do piaskownicy lub łaziki czy pchacze. Dzieci uwielbiają naśladować rodziców, dlatego z pewnością ucieszą je akcesoria pozwalające na wzorowanie się na opiekunach pracujących w ogrodzie. 

  Zabawki do ogrodu to także idealny prezent dla 5-latki. Warto zastanowić się nad domkiem dla dzieci lub placem do zabawy, gdzie maluch będzie mógł bawić się wybranymi przez siebie akcesoriami. Zabawki dla 5-letniej dziewczynki na zewnątrz to wspaniały sposób na zachęcenie dziecka do wyjścia i przebywania na świeżym powietrzu. Jeżeli zatem szukasz wysokiej jakości, ciekawych zabawek dla dzieci w wieku 5 lat to koniecznie sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy w naszej ofercie!

  Zabawki i prezenty dla 5 letniej dziewczynki: 5+ | Trendy Smyk
  rozwiń więcej >
  0
  0