.

Kategoria

  Kategoria: zabawki sensoryczne

  Aktywne filtry

  109,00 zł
  Add to Wishlist
  Tablica edukacyjna - nauka liczenia na palcach, Masterkidz Tablica edukacyjna - nauka liczenia na palcach, Masterkidz
  -10,00 zł
  869,00 zł -10,00 zł 859,00 zł
  Add to Wishlist
  System do montażu tablic Flex pociąg-  Masterkidz System do montażu tablic Flex pociąg-  Masterkidz
  3 799,00 zł
  Add to Wishlist
  System do montażu tablic Flex gąsiennica-  Masterkidz System do montażu tablic Flex gąsiennica-  Masterkidz
  3 799,00 zł
  Add to Wishlist
  System do montażu tablic Flex - zestaw 5 tablic Masterkidz System do montażu tablic Flex - zestaw 5 tablic Masterkidz
  5 999,00 zł
  Add to Wishlist
  Drewniana grzechotka, Jabadabadoo Drewniana grzechotka, Jabadabadoo
  54,90 zł
  Add to Wishlist
  Deszczownica Tuba z Kuleczkami Niebieska Deszczownica Tuba z Kuleczkami Niebieska
  28,90 zł
  Add to Wishlist
  Tablica Edukacyjna - Pielęgnacja Jamy Ustnej, Masterkidz Tablica Edukacyjna - Pielęgnacja Jamy Ustnej, Masterkidz
  869,00 zł
  Add to Wishlist
  Sensoryczna tablica manipulacyjna - Słoń, Viga Sensoryczna tablica manipulacyjna - Słoń, Viga
  229,00 zł
  Add to Wishlist
  SKRZYNIA ZGADULA - PRZYGODA W LESIE SKRZYNIA ZGADULA - PRZYGODA W LESIE
  189,00 zł
  Add to Wishlist
  KLOCKI PIEŃKI Z KORĄ 9 szt
  189,00 zł
  Add to Wishlist

  zabawki sensoryczne

  Zabawki sensoryczne w hurtowni i sklepie Trendysmyk.pl

  Okres, w którym Maluchy zaczynają poznawać świat to najwspanialszy czas na naukę i zabawę. Pragniemy, aby poprzez zabawę, pobudzane i rozwijane były wszystkie zmysły dzieci. W naszej ofercie prezentujemy specjalnie zaprojektowane zabawki sensoryczne, dzięki którym najmłodsi będą mogli poznać otaczający świat za pomocą swoich zmysłów. Aktualnie dzieci mają szeroki wybór dostępnych na rynku zabawek. Lalki, samochody, rowerki, czy to w wersji manualnej czy elektronicznej, sprawiają ogromną frajdę zarówno dzieciom, jak i ich opiekunom. Przy wyborze akcesoriów dla Maluchów warto zadbać, aby były one pomocnikami w rozwoju dla dzieci na każdym etapie życia. Niezależnie od wieku Twojego dziecka, jesteśmy przekonani, że znajdziesz u nas wszystko czego potrzebujesz. Zapraszamy do zakupu w sklepie Trendysmyk.pl.

  Zabawka sensoryczna – co to takiego?

  W ostatnim czasie coraz częściej można usłyszeć o zabawkach sensorycznych dla najmłodszych. Czym charakteryzują się zabawki sensoryczne? Otóż są to przedmioty, które dzięki swoim cechom mogą wpływać i stymulować zmysły – słuch, wzrok, węch, dotyk, a nawet smak. Wyróżnikiem zabawek sensorycznych jest często niestandardowa faktura, wyraźne kolory, nietuzinkowe kształty, a nawet możliwość wydawania dźwięków czy zapachów. Zadaniem zabawki sensorycznej jest dostarczenie w mądry sposób bodźców, aby ćwiczyć rozwój i koordynację dziecka, zarówno wzrokową jak i ruchową.

  Książeczki sensoryczne wspomagające rozwój dziecka

  Książeczki sensoryczne to przypominające klasyczną książkę zabawki dla dzieci wykonane z miękkiego, wielobarwnego materiału. Wewnątrz książeczki najmłodsi znajdą wiele elementów, które można przyklejać, przesuwać, chować czy zamocować na rzepie.

  Książeczki sensoryczne w sklepie Trendysmyk.pl zostały zaprojektowane i wykonane z myślą o potrzebach Maluchów. Na podstawie zaproponowanych w książeczce nieskomplikowanych, aczkolwiek pomysłowych ćwiczeń, Maluszki rozwijają swoje zdolności kojarzenia faktów oraz koordynację wzroku i ruchu. Kolory, materiały oraz faktury zachęcają do zabawy dzieci w każdym wieku.

  Zabawki sensoryczne – inwestycja w rozwój dziecka

  Wszystkie dzieci, niezależnie od wieku, kochają zabawki. Wybierając akcesoria dla Maluszków warto pomyśleć, aby wspierały one jak najbardziej ich rozwój. Idealnym rozwiązaniem są zabawki sensoryczne, których zadaniem jest nauka dziecka jak odbierać otaczający świat poprzez zmysły. Informacje pozyskiwane z otoczenia poprzez nasze ciało np. oczy, uszy, skórę dłoni, są w mózgu przetwarzane w procesie integracji sensorycznej. Maluch od początku uczy się funkcjonowania i prawidłowego odczytywania bodźców. Jeśli chcesz zainwestować w prawidłowy i sprawny proces integracji sensorycznej Maluszka, zapoznaj się z naszą szeroką ofertą zabawek sensorycznych.

  Nauka poprzez zabawki sensoryczne

  Szczególnym rodzajem zabawek dla dzieci są zabawki sensoryczne. Dzięki swoim wyjątkowym właściwościom, takim jak kontrastowa kolorystyka, różnorakie faktury i kształty, wydawanie dźwięków i emitowanie światła, zabawki sensoryczne wspomagają harmonijną i prawidłową współpracę zmysłów dziecka na każdym etapie rozwoju.

  Na co zwrócić uwagę kupując zabawki sensoryczne dla niemowląt?

  Wybierając zabawki sensoryczne dla niemowląt warto zwrócić uwagę na kilka istotnych aspektów:

  - jakość wykonania – oferowane w sklepie Trendysmyk.pl zabawki sensoryczne dla niemowląt wyróżniają się na rynku znakomitą jakością wykonania. Wszystkie materiały używane do wykonania zabawek sensorycznych dla niemowląt są nietoksyczne, przez co nieszkodliwe dla najmłodszych użytkowników;

  - wytrzymałość – zabawki sensoryczne dostępne w sklepie Trendysmyk.pl są odporne na uszkodzenia mechaniczne podczas użytkowania. Maluchy mogą bez ograniczeń gnieść je, ściskać i rzucać bez obaw o ich stan;

  - funkcjonalność – przy wyborze zabawki sensorycznej należy zastanowić się, czy ma ona rozwijać jakiś konkretny zmysł np. wzrok czy słuch, czy może ma wspierać ogólny rozwój dziecka. W naszym sklepie Trendysmyk.pl znajdziesz produkty spełniające wszystkie te kryteria.

  Zabawki sensoryczne dla dzieci w różnym wieku

  Wybierając zabawki sensoryczne dla swoich Pociech lub jako prezenty dla innych Maluchów, szczególnie ważne jest, aby dopasować ją do aktualnych potrzeb dziecka i jego zaawansowania rozwojowego. W naszym sklepie Trendysmyk.pl znajdziesz drewniane, plastikowe oraz materiałowe zabawki sensoryczne, które będą odpowiednie dla dzieci w każdym wieku. Ogromną popularnością wśród naszych klientów cieszą się zarówno zabawki sensoryczne dla niemowlaków i roczniaków, jak i kilkulatków. Zapraszamy do zakupów!

  Zalety zabawki do integracji sensorycznej

  Każdy rodzic stara się jak najlepiej wychować swoją Pociechę i zadbać zarówno o dobrostan i rozwój fizyczny, jak i psychiczny. Z pomocą w tym zadaniu przychodzą zabawki sensoryczne. Wśród ich zalet wyróżniamy:

  - usprawnianie integracji sensorycznej dziecka;

  - kreowanie reakcji dziecka na napływające bodźce;

  - stymulację nawiązywania kontaktów Maluchów z otoczeniem.

  Zabawki sensoryczne drewniane - sprawdź bestsellery od Trendysmyk.pl

  Drewniane zabawki sensoryczne to przedmioty, które mają znakomity wpływ na rozwój i dobre samopoczucie Twojego Maluszka. Przekonaj się już dziś, co dla Ciebie przygotowaliśmy. Szczególnie polecamy nasze drewniane bestsellery:

  - Dysk sensoryczny dotykowy duży - serce lasu;

  - Dysk sensoryczny dotykowy duży - leśne krople;

  - Dysk sensoryczny dotykowy duży - biała chmurka;

  - Dysk sensoryczny dotykowy duży - drobne chmurki.

  rozwiń więcej >
  0
  0