.

Kategoria

  Kategoria: 0+

  Aktywne filtry

  Sale -10,00 zł
  54,90 zł -10,00 zł 44,90 zł
  Add to Wishlist
  89,90 zł
  Add to Wishlist

  0+

  Zabawki dla niemowlaka w sklepie Trendysmyk

  Dostępne w ofercie sklepu internetowego Trendysmyk zabawki dla niemowlaka to wspaniały sposób na zapewnienie swojemu dziecku rozrywki oraz edukacji w jednym czasie. Znajdziesz u nas różnego rodzaju zabawki niemowlęce, które doskonale sprawdzą się także jako pomysł na prezent. Zapewniamy, że znajdujące się w naszym katalogu produkty są w pełni bezpieczne dla maluchów i doskonale stymulują prawidłowy rozwój psychiczny oraz fizyczny dziecka. Posiadamy maty, klocki, grzechotki, gryzaki oraz pluszowe zwierzaki, które stanowią doskonałą propozycję na to, co kupić półrocznemu dziecku na prezent. 

  Interaktywne zabawki dla niemowlaków

  Każda zabawka interaktywna dla niemowląt ma na celu pomoc w rozwoju motoryki małej, co oznacza, że dziecko sprawniej porusza swoimi rączkami oraz z czasem zyskuje większą precyzję ruchów. Regularna zabawa korzystnie wpływa na kształtowanie się funkcji poznawczych, a także pozwala maluchowi na rozumienie niektórych ciągów przyczynowo-skutkowych konkretnych zdarzeń. Wybierając dostępne w naszej ofercie zabawki dla niemowląt 0, pomożesz w prawidłowym rozwoju psychicznym oraz fizycznym maleństwa, jednocześnie zapewniając niezwykłą rozrywkę. 

  Dzięki interaktywnym funkcjom, w jakie zostały wyposażone dostępne w naszej ofercie zabawki dla niemowlaka Twoje dziecko będzie bawić się i uczyć w tym samym czasie. Nasze produkty sprawdzą się zarówno podczas pierwszych miesięcy życia, jak i w roli zabawki dla półrocznej dziewczynki. Znajdziesz u nas także produkty skierowane do starszych dzieci takie jak zabawki dla dziewczynki 9 miesięcy, czyli na przykład gryzaki, które pomagają w masowaniu obolałych w tym czasie dziąseł dziecka. Dzięki wykorzystaniu odpowiednich materiałów stanowią idealny sposób na zapewnienie dziecku ulgi podczas ząbkowania. 

  Sensoryczne zabawki dla niemowląt

  Zabawki dla dziewczynki 6 miesięcy to nie tylko klocki oraz pozytywki. W tym wieku dziecko rozpoczyna intensywnie rozwijać swoje zmysły takie jak węch, smak, dotyk, słuch oraz wzrok. Z tego powodu zabawki sensoryczne dla niemowląt wyposażone są w elementy, które dzięki zaangażowaniu zmysłów pozwalają im na poznawanie nowych dźwięków oraz kolorów. Skutkuje to odpowiednim kształtowaniem się motoryki małej, a później zwiększeniem precyzji ruchów maleństwa. Zabawki dla półrocznej dziewczynki to doskonały sposób na nadanie prawidłowego toru rozwoju dziecka, dzięki czemu w krótkim czasie można przejść na kolejne, bardziej złożone zabawki. Doskonałym pomysłem będą również zabawki do kąpieli dla niemowląt. Z ich pomocą każdy maluch spokojnie zniesie kąpiel, a także stopniowo zacznie się do niej przyzwyczajać. Kolorowe akcesoria do kąpieli dostosowane do wieku malucha pozwalają na zmniejszenie lęku związanego z codziennym rytuałem higieny. . 

  Edukacyjne zabawki dla niemowląt

  Edukacja w pierwszych miesiącach życia polega na nauce rozumienia pewnych słów, odróżniania kolorów lub skupianiu się na nowych doznaniach.. Zabawki edukacyjne dla półrocznego dziecka to w głównej mierze karuzele do łóżeczka, piłki odtwarzające dźwięki lub muzykę, grzechotki lub szeleszczące zabawki dla niemowląt. Wydające różne dźwięki oraz melodie akcesoria dla dzieci to doskonały sposób na zapewnienie im nowych doznań. Dzięki temu zmysły maleństwa poprawnie się kształtują, pozwalając mu na prawidłowy rozwój psychiczny oraz fizyczny. 

  Aby zainteresować malucha, warto także zadbać o ciekawy wygląd akcesoriów. Zabawki dla dziewczynki 3 miesiące dostępne w naszym sklepie mają piękne kolory, które z pewnością przypadną do gustu każdej małej księżniczce. Wybierając zabawki interaktywne oraz zabawki sensoryczne dla niemowląt, dziecko doznaje nowych doświadczeń, które mają pozytywny wpływ na jego dalszy rozwój. Warto więc wybierając prezent, wziąć pod uwagę zabawki edukacyjne dla półrocznego dziecka dostępne w bogatej ofercie naszego sklepu internetowego. 

  Świecące zabawki dla niemowląt

  Świecąca zabawka interaktywna dla niemowląt maksymalnie pobudza myślenie dziecka. Mózg malucha jest plastyczny do 3. roku życia dziecka, dlatego ten czas jest niezwykle cenny. Aby go dobrze wykorzystać, należy postawić nie tylko na zabawki edukacyjne, ale również na zabawki sensoryczne dla niemowląt nieco odciążające ich umysł. Świecące na różne kolory zabawki skutecznie zwrócą uwagę malucha jednocześnie odwracając ją od rodzica, który potrzebuje chwili wytchnienia od ciągłej zabawy z dzieckiem. 

  Jeżeli jednak nie przekonują Cię świecące zabawki edukacyjne dla półrocznego dziecka, to proponujemy postawić na zabawki kontrastowe dla niemowląt. Dostępne są w naszej ofercie w różnych kolorach, które doskonale zwracają uwagę dziecka oraz zapewniają mu bezpieczeństwo podczas zabawy. Doskonale sprawdzą się zarówno jako zabawki dla chłopca, jak i zabawki dla dziewczynki 6 miesięcy. Wspaniale towarzyszą także niemowlakowi przez wiele miesięcy. Wyraziste połączenie kolorów pomaga w skupieniu uwagi oraz rozwoju zmysłu wzroku pociechy już od pierwszych dni jego życia. 

  Zabawki dla niemowląt - jakie kupić?

  Zabawki dla niemowlaka to nieodłączna część wyprawki, jaką powinien przygotować każdy rodzic, czekający na pojawienie się swojej pociechy. Wybór zabawek warto uzależnić zarówno od wieku, jak i od płci oraz widocznych upodobań dziecka. Z tego powodu przygotowaliśmy zarówno akcesoria przeznaczone dla chłopców, jak i zabawki dla półrocznej dziewczynki. Zapewniamy, że dzięki ich wysokiej wytrzymałości oraz gwarantowanym bezpieczeństwie, spędzą z dzieckiem dużo czasu, stanowiąc idealny sposób na wprowadzenie niezwykłej rozrywki do codzienności malucha . 

  W naszej ofercie znajdziesz wyłącznie polecane produkty, które dzięki swojej uniwersalności doskonale sprawdzają się zarówno dla dziewczynek, jak i dla chłopców. Posiadamy bezpieczne dla dzieci zabawki idealnie pasujące na prezent. Każda zabawka interaktywna dla niemowląt, pochodząca z naszej oferty, to doskonały sposób na zapewnienie dziecku zabawy oraz prawidłowego rozwoju jednocześnie. Tylko u nas znajdziesz wyłącznie polecane zabawki edukacyjne dla półrocznego dziecka, spełniające oczekiwania nawet najbardziej wymagających rodziców. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą naszego sklepu internetowego TrendySmyk! 

  Zabawki dla niemowlaka dziewczynki: 3, 6, 9 miesięcy | Trendy Smyk
  rozwiń więcej >
  0
  0