CRE-CL145

Kolaż plastyczny SAWANNA, Crea Lign

59,90 zł

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 5 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 5 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 1,00 zł.


Opis produktu

Zestaw plastyczny dla dzieci w wieku od 3 lat zaznajamiający je z techniką kolażu. Dziecko ma za zadanie ozdobić i wykleić przy pomocy kolorowych naklejek z pianki EVA pięć różnych obrazków, przedstawiających zwierzęta sawanny: lwa, żyrafę, papugę, zebrę i misia koala.

Zestaw zawiera wszystko co jest potrzebne do realizacji prac oraz dokładną instrukcję obrazkową - krok po kroku - którą dziecko jest w stanie intuicyjnie zrozumieć i na jej podstawie zrealizować poszczególne pracy.

Dziecko przykleja naklejki warstwę po warstwie, tworząc kolaży 3D.

Zestaw rozwija małą motorykę rąk, precyzję i koncentrację.

Cechy produktu:

Wielkość: 25 x 4,5 x 25 cm.

Wiek: +3

Crea Lign to francuski projektant i wytwórca pieczątek dla dzieci i zestawów kreatywnych artystycznych, do malowania i klejenia pobudza wyobraźnię i rozwija motorykę kolejnych pokoleń dzieciaków. Markę Crea Lign pokochały francuskie przedszkola. Wszystkie produkty są atestowane, spełniają wymagania stosowanych norm bezpieczeństwa i są dokładnie kontrolowane przed właściwe urzędy

Opinie

Napisz opinię

Kolaż plastyczny SAWANNA, Crea Lign

Kolaż plastyczny SAWANNA, Crea Lign

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii: