50342

Kolorowe cymbałki krokodyl Viga

59,90 zł

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 5 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 5 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 1,00 zł.


Opis produktu

Kolorowe Cymbałki Krokodyl od firmy Viga to jedna z czołowych zabawek, która posłuży nie tylko jako tradycyjny instrument, ale pozwoli dziecku zapoznać się z brzmieniem poszczególnych dźwięków.  Idealnie sprawdzi się do domu, jak i przedszkola. Piękny zielony krokodyl do ciągnięcia na sznurku od Vigi zabierze dziecko na niejeden spacer, dodatkowo posłuży jako pierwszy instrument! 

Wielofunkcyjność zastosowania – dzięki sznureczkowi, posłuży do ciągnięcia co doda entuzjazmu i zapału dziecku, które zaczyna przygodę z chodzeniem.

Jako zabawka do ciągnięcia, do zabawy na dywanie… oraz cymbałki – pierwszy instrument, który ma ogromny wpływ na rozwój dziecka.

Gra na instrumencie rozwija nie tylko zdolności muzyczne dziecka, poprawia pamięć i koncentrację, wspomaga wszechstronny rozwój dziecka.

Zabawka zawiera:

- sznureczek do ciągnięcia,

- 8-klawiszy które są mocowane metalowymi kołkami, drewniany młoteczek, który może być przechowywany w dolnym otworze.

 

Wykonana z najwyższej jakości drewna bukowego- dokładnie szlifowane drewniane koła działają płynnie.

Zabawka pokryta farbami bezpiecznymi dla najmłodszych dzieci.

Taki instrument dla dziecka od 18 miesiąca życia pomogą kształtować precyzję ruchów rączek, oraz poprawić koordynację wzrokowo-ruchową. Kolorowe cymbałki cieszą oko i zachęcają do zabawy.

Elementy drewniane zostały polakierowane i pomalowana bezpiecznymi dla dziecka farbami w żywe barwy, które zadowolą każdego użytkownika i dadzą mnóstwo radości z zabawy.

Wiek: 18 msc +

Wymiary : 250 x 82 x 100 mm

Opinie

Napisz opinię

Kolorowe cymbałki krokodyl Viga

Kolorowe cymbałki krokodyl Viga

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii: