3217

Plus-Plus, Midi Pastel - 50 szt. - Dziewczynka i Kwiatek

wysyłka 24h

84,99 zł

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 8 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 8 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 1,60 zł.


Opis produktu

Zestaw zawiera 50 sztuk klocków Midi w kolorach pastelowych. Dodatkowo w zestawie zamieszczona jest książeczka jak zbudować  dziewczynkę i kwiatek, które znajdują się na opakowaniu. Klocki duńskiej firmy Plus-Plus rozwijają dziecięcą wyobraźnię. Charakteryzują się wysoką dokładnością wykonania.

Prosty sposób łączenia, daje możliwość budowy zarówno płaskich jak i przestrzennych konstrukcji.Jedynym narzędziem jest dziecięca wyobraźnia. Pomagają rozwijać zdolności manualne i kreatywność u dzieci. Polecamy je także starszym wielbicielom klocków.

Klocki Plus-Plus to duński design w czystej postaci. Plus-Plus są produkowane w fabryce w Danii z najwyższą starannością, nie zawierają PVC oraz ftalanów. Klocki spełniają europejskie normy bezpieczeństwa.

Specjalnie dla najmłodszych dzieci klocki Plus-Plus w wersji Midi (50 mm). Większe elementy zostały tak zaprojektowane aby ułatwić zabawę małym rączkom. Klocki przeznaczone dla dzieci powyżej pierwszego roku życia. Można łączyć z innymi zestawami Midi.

Wyprodukowano w Danii

Wiek: 1+

Opinie

Napisz opinię

Plus-Plus, Midi Pastel - 50 szt. - Dziewczynka i Kwiatek

Plus-Plus, Midi Pastel - 50 szt. - Dziewczynka i Kwiatek

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii: