.

Naklejka ścienna jednorożec niebieski

Naklejka ścienna jednorożec niebieski

99,99 zł
Brutto
Rozmiar
Ilość
Add to Wishlist
Ostatnie sztuki w magazynie

Naklejki na ścianę jednorożec niebieski to oryginalny produkt zaprojektowany i wyprodukowany w Polsce. Wydrukowane są na najwyższej jakości folii, pokryte matowym laminatem zabezpieczającym przed zarysowaniami, wykonane z największą starannością i dbałością o detale. Naklejki na ścianę nie posiadają tła - wycięte są po obrysie, co oznacza, że można przykleić je na ścianie w dowolnym kolorze.

W skład naklejek niebieski jednorożec wchodzą:
- duży jednorożec na chmurkach z piwoniami
- komplet gwiazdek z księżycem
- chmurki z piwoniami
- 3 dodatkowe, małe piwonie

Kolekcja naklejek na ścianę TAJEMNICZY OGRÓD powstała z myślą o wszystkich fanach kwiatowych motywów. Sposób jej zaprojektowania był nietypowy: w pierwszym etapie powstały szkice całej kolekcji, w kolejnym pomalowane zostały one farbami akwarelowymi na specjalnym papierze, zaś na samym końcu, przy wykorzystaniu techniki komputerowej, przygotowane zostały materiały do druku. Ten zaawansowany proces sprawił, że cała kolekcja jest wyjątkowa pod każdym względem.

Wszystkie nasze naklejki na ścianę zabezpieczone są specjalnym matowym laminatem, który chroni je przed zarysowaniami podczas codziennego użytkowania, a dodatkowo ułatwia naklejanie - folia jest grubsza i łatwiej się ją przenosi na ścianę.

Czytaj więcej
PL GML
3 Przedmioty
0
0