.

Drewniany warsztat majsterkowicza ciemnozielony, Flexa

789,00 zł
Brutto
Ilość
Add to Wishlist
Ostatnie sztuki w magazynie

Drewniany warsztat majsterkowicza to Idealny zestaw dla młodego rzemieślnika, który jest ciekawy demontażu i naprawy rzeczy, uwielbia naśladować dorosłych i zabawa w majsterkowanie sprawia mu niezwykłą frajdę! Ten wolnostojący warsztat duńskiej marki Flexa jest wykonany z drewna brzozowego, połączonego ze sklejką i płytą MDF. Ze szczegółami zadbano, o każdy drobiazg. 

Twoje dziecko może również udawać stolarza, który sortuje i wiesza narzędzie na tylnej ścianie lub zaciska coś w imadle warsztatowym.

Dzięki zaokrąglonym krawędziom i naturalnym materiałom stół warsztatowy i dopasowane do niego narzędzia są bezpieczne w użyciu, nawet gdy pracują małe dłonie i palce. Pozwól więc dziecku piłować, wkręcać i uderzać młotkiem – ruchy poprawią jego wiedzę fizyczną i zdolności motoryczne.

 

Rozwija u Twojego dziecka:

• Wyobraźnia

• Moce twórcze

• Umiejętności językowe i komunikacyjne

• Wiedza fizyczna

• Precyzyjne zdolności motoryczne

Zabawki - narzędzia, skrzynie do nabycia oddzielnie.

Wymiary:60x74,3x40,7 waga:13.6kg

Kolor: Butelkowa zieleń

Wiek: 3+

Idealnie komponuje się z zestawem narzędzi tej samej marki. 

Duńska marka Flexa to skandynawski styl charakteryzujący się prostotą, czystą linią i naturalnymi materiałami. Wszystkie produkty marki Flexa są bezpieczne, doskonałe jakościowo i utrzymane w modnym, skandynawskim stylu

Czytaj więcej
88-15100-105
2 Przedmioty

Specyficzne kody

ean13
5706459143767
0
0