Świnka skarbonka opiekuńcza pielęgniarka Lilalu

Oczekiwanie na dostawę
59,90 zł

- 15%

50,92 zł

Reduced price!

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 5 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 5 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 1,00 zł.


Opis produktu

Nasza skarbonka niczym osobista pielęgniarka stoi na straży naszego dobrego samopoczucia i jak talizman chroni nas przed chorobami, i gorszymi okresami. Pamiętaj tylko, by ją odpowiednio wynagradzać karmiąc monetami, a gdy tylko pojawi się trudniejszy okres, ona sprosta wszystkim przeciwnościom losu. Dobrze mieć taką własną osobistą, troskliwą pielęgniarkę, której możesz w pełni zaufać, a ona zatroszczy się o nasze bezpieczeństwo finansowe i lepsze samopoczucie. Inwestycja w troskliwą pielęgniarkę jest lepsza niż fundusz emerytalny, a służba zdrowia bywa u nas wciąż kosztowna, dlatego nie zwlekaj! Kup swoją skarbonkę jeszcze dziś, i sprawdź jak miło jest mieć u swego boku tak sympatyczną świnkę-pielęgniarkę.

A może jest ktoś, kto zasługuje na Twoje uznanie za troskę o Twój los, ktoś komu mógłbyś podarować tą uroczą pielęgniarkę w dowód uznania?

Cała kolekcja świnek  jest zaprojektowana przez niemiecką firmę Lilalu, i przechodzi rygorystyczną kontrolę jakości według międzynarodowych oraz niemieckich norm. Lilalu to producent gumowych kaczek, pluszowych zabawek oraz tych designerskich skarbonek. 

Każda skarbonka posiada odkręcaną główkę by, można było ją opróżnić. 

Wymiary: 16.5 x 11.5 x 9.5 cm 

Opinie

Napisz opinię

Świnka skarbonka opiekuńcza pielęgniarka Lilalu

Świnka skarbonka opiekuńcza pielęgniarka Lilalu

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii: