.

  • Obecnie brak na stanie
Melissa & Doug nauka kolorów kształtów wielkości

Układanka sensoryczna 3 w 1 Melissa & Doug

69,00 zł
Brutto
Ilość
Add to Wishlist
Obecnie brak na stanie

Drewniana układanka sensoryczna 3w1 - to idealna zabawka edukacyjna do nauki kształtów, kolorów, wielkości. Kupując tę produkt otrzymujesz układankę, sorter i klocki 3 w 1. Dopasowywanie kształtów i kolorów uczy dziecko logicznego myślenia i kojarzenia. Konieczność trafiania do odpowiednich otworów natomiast poprawia motorykę i koordynację ręka-oko. Dzięki takim zabawkom, jak ta, dziecko bawi się i uczy jednocześnie.

Na drewnianej podstawie jest 9 kwadratowych otworów, w które trzeba ułożyć klocki. Następnie do otworów w klockach należy dopasować kolejne elementy. Aby łatwiej było skojarzyć, dobrany został jednakowy kolor, do jednakowego kształtu. Dodatkową zaletą jest różna wysokość klocków. Dzięki temu można wymyślać własne propozycje ich ułożenia.

Ze względu na swój edukacyjny charakter układanka wchodzi w skład wyposażenia przedszkoli i różnych gabinetów terapeutycznych rozwijających sprawność dzieci.

Zestaw zawiera drewnianą podstawę i 18 drewnianych klocków.

Wymiary: 21 x 21 x 8cm

Materiał: lakierowane drewno

Melissa & Doug to firma, która zaczęła projektowanie zabawek w piwnicy ponad 20 lat temu! W tym momencie oferuje ponad 2000 produktów dla dzieci w każdym wieku. Zabawki Melissa & Doug są niezwykle lubiane przez dzieci, ale również cenione przez ich rodziców. Charakteryzują się niesamowitym wzornictwem, doskonałą jakością oraz ogromną wartością edukacyjną. Każdy produkt jest starannie wykończony i zapakowany.

Czytaj więcej
0582

Specyficzne kody

ean13
0000772105828
Drewniana szara skrzynia z narzędziami Drewniana szara skrzynia z narzędziami
Obecnie brak na stanie
0
0