.

Domek- zestaw duże klocki BRIKKON

Domek- zestaw duże klocki BRIKKON

119,00 zł
Brutto
Ilość
Add to Wishlist

Domek to idealny zestaw dla najmłodszych fanów klocków, zwierzaków i projektowania, od holenderskiej marki BRIKKON. W zestawie znajduje się domek wykonany z brzozowej sklejki, zwierzaki -królik, miś i świnka oraz trzynaście ekologicznych klocków typu DUPLO holenderskiej marki BIOBUDDI, wykonanych z bioplastiku z trzciny cukrowej. 

BRIKKON to drewniane elementy, które są kompatybilne z klockami LEGO DUPLO i pomagają dzieciom w tworzeniu nowych niesamowitych budowli, tworząc ich bazę i dając im podstawę.  BRIKKON sprawi, że twoje dzieci zaczną znów bawić się swoimi starymi klockami.

„Zobacz, co zrobiłem!” Nic nie sprawia, że ​​dzieci są bardziej dumne niż budowanie czegoś, co wymyślili. Nie są do tego potrzebne nowe klocki LEGO - twoje własne pudełko LEGO oferuje wiele możliwości. BRIKKON pozwala odkryć te możliwości i ułatwia dzieciom samodzielne tworzenie czegoś.

BRIKKON wzywa dzieci do ponownego użycia własnych klocków LEGO i wymyślenia czegoś samodzielnie. Wyłączcie ekrany i po prostu zacznijcie budować, co chcecie. Pozwól dzieciom zagłębić się w wyobraźnię i odkryć kreatywność w zabawny sposób.

Marka BRIKKON jest nie tylko projektowana, ale również produkowana w Holandii -  z najwyższej jakości eko - produktów, z dbałością o każdy szczegół. 

Pomysł stworzenia BRIKKON zrodził się pewnego dnia, gdy nasze własne dzieci bawiły się klockami LEGO. Jeśli zestaw został wykonany zgodnie z opisem w instrukcji budowy, nie rozbierał go już na części lub potrzebny był nowy zestaw, aby mogli zacząć budowę od nowa. Pudełko LEGO nie zostało ponownie użyte, mimo że zawiera wiele możliwości. Ale zaczynanie od zera często może być trudne.

Zestaw zapakowany jest w ekologiczne tekturowe opakowanie, wszystkie elementy drewniane są wykonane ze sklejki brzozowej pochodzących z odpowiedzialnie zarządzanych lasów z troską o ekologię. 

Wymiary:  170 x 170 x 90 mm

Wymiary opakowania:  173 x 173 x 30 mm.

Czytaj więcej
BK1903
70 Przedmioty

Specyficzne kody

ean13
8719699774995
0
0