zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

!-- Hotjar Tracking Code for my site -->
 • Obecnie brak na stanie
Tablica obowiązków dziecka
search
 • Tablica obowiązków dziecka
 • Tablica obowiązków dziecka
 • Tablica obowiązków dziecka
 • Tablica obowiązków dziecka
 • Tablica obowiązków dziecka

Tablica obowiązków dziecka na folii magnetycznej

Obecnie brak na stanie
50,00 zł
Brutto
Ilość

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 5 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 5 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 1,00 zł .

Magnetyczna tablica obowiązków dziecka to wspaniała pomoc wychowawcza i dydaktyczna dla rodziców wszystkich dzieci. Zadania dla dzieci o różnym stopniu trudności, pomoce w kształtowaniu typowych i oczekiwanych zachowań małego człowieka w rodzinie i jego najbliższym otoczeniu.
Tablica obowiązków w prosty i przyjemy sposób ( a co najważniejsze bez krzyków i protestów ) nauczy Twoje dziecko wykonywania prostych czynności domowych i samoobsługowych, uchroni Cię przed kolejną bitwą o to, kto posprząta pokój, pościeli łóżko itp. Duża tablica ( 30 cm x 40 cm ) powieszona w widocznym dla dziecka miejscu będzie mu przypominała o tym, czego już dokonał, co jeszcze musi zrobić i nad czym popracować. Zestaw wykonany jest folii magnetycznej umożliwiającej powieszenie tablicy w każdym miejscu na metalowej powierzchni w dowolnym pomieszczeniu. Można ją również zawiesić  za pomocą pinezek ( nie dołączone do zestawu) do tablicy korkowej lub ściany karton -gips.

 

Skład zestawu:

 

 • Tablica magnetyczna
 • 20elementów z zadaniami
 • 70 elementów do oceniania w poszczególnych dniach tygodnia
 • 10 elementów do przyznawania wyróżnień za osiągnięcia przez cały tydzień
 • 5 pustych elementów do samodzielnego wypełnienia zadaniami wg własnych , nie uwzględnionych w zestawie potrzeb

 

 

 

Jak to działa?

 

Tablica jest tygodniowym wykazem poszczególnych rzeczy jakich chcemy nauczyć dziecko. Po jednej stronie jest podział na obowiązki, zaś wzdłuż mamy dni tygodnia. Sami przypinając odpowiednie magnesy ustalamy, na czym nam zależy w danym tygodniu.  Im młodsze dziecko tym radzę początkowo skupic się na 3- 4 zadaniach, które wybierzemy po wspólnym ich uzgodnieniu z dzieckiem.

 

Każdego wieczora poświęćmy dziecku 5 minut na omówienie tego co udało mu się w danym dniu osiągnąć. Niech samo przypnie magnesik z odpowiednim piktogramem w odpowiednim miejscu . Pod koniec tygodnia - jeśli dziecko uzbiera  5,6 lub 7 znaczków z danej kategorii i razem będzie ich tyle ile ustalicie na samym początku - dziecko dostaje nagrodę. Ustalcie na początku co nią będzie - czy  lody w cukierni, kredki, kino, pół godziny dłużej oglądania bajki lub wspólnego czytania. Limitem jest jedynie wasza wyobraźnia!

 

JEST TO SYSTEM MOTYWACYJNY GODNY NOSIĆ MIANO NOWOCZESNEJ METODY WYCHOWAWCZEJ

 


Druga strona tablicy jest tak skonstruowana, żeby można na niej było pisać.  Za pomocą markera suchościeralnego można na niej tworzyć listę zakupów, rzeczy do zrobienia itp - biała powierzchnia jest suchościeralna.

 

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
Produkty powiązane