.

Farma -domek walizka z akcesoriami, Vilac

119,00 zł
Brutto
Ilość
Add to Wishlist
Ostatnie sztuki w magazynie

Drewniana farma z akcesoriami w formie domku -walizki to świetna propozycja francuskiej marki Vilac -kreatywnej zabawy w podróży. 

Świetna do zabawy i zdobywania wiedzy o życiu krówek, koników, owiec i innych zwierzątek hodowlanych, a także obowiązkach, jakie mają farmerzy. Łatwa w transporcie, przenoszeniu, przechowywaniu w mniejszych przestrzeniach. Na zestaw składa się kartonowa walizka i 13 drewnianych figurek: farmer i farmerka, świnka, kura, krowa, koń, siano, wiadro, korytka i barierki.

Połączenie drewna i kartonu sprawia, że zabawka jest lekka i bezpieczna. Dziecko może samodzielnie przenosić ją, składać i rozkładać. Piękne, kolorowe wzornictwo rozwija wyobraźnię i zachwyca maluchy i ich rodziców. Rozłożony zestaw wspaniale prezentuje się w dziecięcym pokoiku.

Wymiary: 

Złożona walizka: - zamknięta : 41x 25 x 5cm 

Rozłożona farma:

- długość: 41 cm
- głębokość: 20,5 cm
- wysokość: 25 cm

Wiek: 3+

Materiał: Drewno/Karton

Francuskie zabawki Vilac, to marka produkowana od 1911 roku. Te wysokiej jakości produkty cieszą się znakomitym powodzeniem wśród najmłodszych oraz zaufaniem rodziców. Pomysłowość, innowacyjność, precyzja i najwyższej klasy materiały zapewniły firmie mocną pozycję w czołówce światowych wytwórców zabawek.

Czytaj więcej
6318
1 Przedmiot

Specyficzne kody

ean13
3048700063182
0
0