.

Puzzle drewniane droga, gigantyczna jezdnia Flexa

209,00 zł
Brutto
Ilość
Add to Wishlist
wysyłka 24h

Drewniane puzzle gigantyczna jezdnia to układanka dla dzieci firmy skandynawskiej marki Flexa. Dzięki tym drewnianym torom samochodowym możesz nauczyć swoje dziecko zasad ruchu drogowego – na przykład zwracania uwagi na innych, przestrzegania ograniczeń prędkości i jazdy prawą stroną drogi. Elementy toru mają nadruk po obu stronach, dzięki czemu Twoje dziecko może z łatwością zbudować długą, prostą drogę, krętą drogę lub prostokątny tor. Składanie torów wyszkoli koordynację wzrokowo-ruchową Twojego dziecka i umiejętności motoryczne.

 

Tory samochodowe zapewniają dziecku zabawny i edukacyjny sposób na zrozumienie rzeczywistych sytuacji. Tory doskonale nadają się do zabawy w towarzystwie innych osób, zarówno dzieci, jak i dorosłych, i dobrze pasują do wszelkiego rodzaju samochodzików, ciężarówek i pojazdów.

 

Rozwija u dziecka:

• Wyobraźnia

• Umiejętności językowe i komunikacyjne

• Precyzyjne zdolności motoryczne

• Koordynacja ręka-oko

• Świadomość przestrzenna

 Wiek: 2+

Każdy kawałek układanki toru ma 6 mm. grubości.

17 szt. -wymiar: 11 cm. x 13,5 cm.

5 szt. -wymiar: 11 cm. x 24 cm., 1 szt. wymiar: 11 cm. x 16,5 cm.

Waga:1,45kg

Produkt zapakowany w estetyczne pudełko, idealnie nadaje się na prezent dla małego fanba motoryzacji.

Duńska marka Flexa to skandynawski styl charakteryzujący się prostotą, czystą linią i naturalnymi materiałami. Wszystkie produkty marki Flexa są bezpieczne, doskonałe jakościowo i utrzymane w modnym, skandynawskim stylu. 

Czytaj więcej
89-19102-101
5 Przedmioty

Specyficzne kody

ean13
5706459143941
0
0