.

Balansujący wieloryb, gra zręcznościowa Jabadabado

109,00 zł
Brutto
Ilość
Add to Wishlist

Zabawna i edukacyjna gra rodzinna dla całej rodziny, to nowa propozycja skandynawskiej marki Jabadabado - na miłe spędzanie czasu z dziećmi. Ta drewniana gra zręcznościowa to  uroczy wieloryb i kolorowe klocki, oraz kostka do gry - gra idealna do poznawania równowagi, balansu, zasad grawitacji oraz do nauki kolorów. 

Gra polega na położeniu jak największej ilości klocków, na grzbiecie wieloryba, jednocześnie uważając aby żadnego klocka nie zrzucić. W wersji dla młodszych dzieci, możemy dowolnie układać klocki, w wersji dla starszych można dodatkowo wprowadzić kostkę (jest w zestawie) i układać lub wyciągać klocek w kolorze wyrzuconych kostką. Prawdziwa zabawa zaczyna się, gdy na szczycie wieloryba mamy już sporo klocków.

Balansujący wieloryb to gra zręcznościowa, która rozwija różnorodne umiejętności dziecka:

-uczy wyobraźnio przestrzennej i planowania

- uczy zasady równowagi i grawitacji

- ćwiczy motorykę małą

- rozwija koordynację ręka-oko

- kształtuje podążanie według planu, w tym przypadku kostki wyznaczającej kolory

- idealnie nadaje się do nauki kolorów, i miar wielkości

 

Wymiary: 21 x 10 x 2,5 cm

Wymiary opakowania: 25 x 19 x 3,5 cm

Materiał: drewno

Jabadabado to szwedzka firma istniejąca na rynku od 1993 roku specjalizująca się w projektowaniu i produkcji zabawek drewnianych, elementów wyposażenia pokoi dziecięcych. Wszystkie produkty Jabadabado cechuje oryginalny design, piękna kolorystyka i niezwykle staranne wykonanie. Wszystkie zabawki marki Jabadabado stworzone są z myślą o dzieciach i pobudzają do kreatywnej zabawy.

 

Czytaj więcej
C2542
60 Przedmioty

Specyficzne kody

ean13
7332599025427
0
0