.

Niebieski serwis w walizce

Urocza niebieska walizka wraz z zestawem do herbaty. Serwis do herbaty wykonany jest z cyny, przez co jest bardzo trwały. W komplecie znajduje się czajnik, filiżanki, spodki, talerze, łyżki oraz taca - całość mieści się w pięknej niebieskiej walizeczce w kropki, tak więc można go wszędzie ze sobą zabrać.

99,00 zł
Brutto
Ilość
Add to Wishlist
Ostatnie sztuki w magazynie

Urocza niebieska walizka wraz z zestawem do herbaty. Serwis do herbaty marki Bigjigs wykonany jest z cyny, przez co jest bardzo trwały. W komplecie znajduje się czajnik, filiżanki, spodki, talerze, łyżki oraz taca - całość mieści się w pięknej niebieskiej walizeczce w kropki, tak więc można go wszędzie ze sobą zabrać.

Wiek: 3+
Wymiary walizki: 29x22x9cm

Wymiary tacy: 24x16cm.

Produkt nie przystosowany do podgrzewania lub podawania jedzenia. Nie nadaje się do kontaktu z żywnością i stanowi jedynie służącą do zabawy imitację prawdziwych naczyń.

Bigjigs Toys to angielska marka, która ma w swoim asortymencie ponad 1500 produktów.

Są to między innymi wysokiej jakości zabawki drewniane, gry dla dzieci, upominki, kolejki drewniane, zabawki edukacyjne i kreatywne. Wszystkie artykuły Bigjigs Toys spełniają walory edukacyjne.

Wykorzystywane w procesie produkcji materiały to głównie drewno kauczukowe i lipowe, a do pokrycia artykułów używane są wyłącznie nietoksyczne farby i lakiery. Opakowania zabawek pochodzą w 100% z materiałów z recyklingu. Wszystkie zabawki Bigjigs Toys spełniają normy EN-71 i posiadają odpowiednie oznaczenia CE.

Czytaj więcej
BJ614
2 Przedmioty

Specyficzne kody

ean13
691621246146
0
0