RK2102-01

Magnetyczny teatr KOpciuszek

wysyłka 24h

25,00 zł

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 2 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 2 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 0,40 zł.


Opis produktu

Postawić prawdziwy spektakl w domu jest łatwo! Teatr magnetyczny «Cinderella» nie potrzebuje dużej sceny i ogromnych dekoracji – można się bawić na każdej powierzchni. W takiej grze treściowo-fabularnej przejawia się charakter i twórcza ekspresja dziecka. Gra zawiera postaci z bajki i dekoracje. Figurki przeznaczone są do odtworzenia znanej już bajki, jednak spodziewamy się, że dziecko wymyśli wiele własnych opowieści wspólnie z niniejszą grą!  Magnesy figurowe  miękkie  i objętościowe – łatwe do pobierania do dziecięcej ręki i przesuwania z miejsca na miejsce. Bawcie się z przyjemnością! Rozwija zdolności kreatywne, ćwiczy małą motorykę rąk, uczy przekazywać bajki i myśleć logicznie.

Zestaw: 15 magnesów.


Wiek:3+

   Prawdziwe bajkowe przedstawienie w domu! Teatry magnetyczne pozwalają zamienić czytanie bajki w interesującą zabawę. Ulubione bajki czekają na maluchy. W każdym komplecie znajdują się figurki wszystkich bohaterów bajek oraz dekoracje. Mama czyta, dziecko się bawi!

Opinie

Napisz opinię

Magnetyczny teatr KOpciuszek

Magnetyczny teatr KOpciuszek

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii: