.

  • Obecnie brak na stanie
Melissa & Doug luksusowy teatr

Drewniany teatr dla dzieci, Melissa & Doug

379,00 zł
Brutto
Ilość
Add to Wishlist
Obecnie brak na stanie

Twoje dziecko  wciąż odgrywa różne role? Lubi bawić się pacynkami?  A może marzy o karierze prawdziwego aktora?

Wielki drewniany stojący teatr kukiełkowy firmy Melissa&Doug to wymarzony prezent dla młodego fana teatru i aktorstwa. 

Teatr jest składany. Posiada rozsuwaną czerwoną kurtynę, którą na czas spektaklu można przywiązać do bocznych filarów. Przy podstawie znajduje się miejsce, na którym kredą  można wpisać nazwę pokazu lub czas rozpoczęcia. Dodatkowo teatr posiada zegar z ruchomymi  wskazówkami, idealny do nauki czasu.   

Teatr jest wykonany z drewna z dużą dbałością o szczegóły. Dziecko korzystając z pacynek dostępnych w naszej ofercie stworzą niezapomniane przedstawienie dla rodziców w domu czy kolegów i koleżanek z klasy.

Zestaw będzie rozwijał wyobraźnię dziecka i być może odkryje talent do aktorstwa! Wspólne przedstawienia to idealne zajęcie na wspólne rodzinne wieczory lub mini pokazy w przedszkolu czy w szkole!

W zestawie brak pacynek ze zdjęcia, możliwość ich dokupienia.

Ze względu na duży gabaryt i swój edukacyjny charakter, teatr często kupowany jest przez przedszkola jako element wyposażenia przedszkola.

Wymiary po złożeniu: 132 x 66 x 49 cm

Wymiar opakowania: 120 x 37 x 8 cm

Melissa & Doug to firma, która zaczęła projektowanie zabawek w piwnicy ponad 20 lat temu! W tym momencie oferuje ponad 2000 produktów dla dzieci w każdym wieku. Zabawki Melissa & Doug są niezwykle lubiane przez dzieci, ale również cenione przez ich rodziców. Charakteryzują się niesamowitym wzornictwem, doskonałą jakością oraz ogromną wartością edukacyjną. Każdy produkt jest starannie wykończony i zapakowany.

Czytaj więcej
2530

Specyficzne kody

ean13
0000772125307
Czerwony kapturek - pacynki
Obecnie brak na stanie
99,00 zł
Add to Wishlist
0
0