.

Piramida edukacyjna - miś polarny, Viga

Piramida edukacyjna - miś polarny, Viga

44,90 zł
Brutto
Ilość
Add to Wishlist
Ostatnie sztuki w magazynie

Piramidka Edukacyjna Miś od firmy Viga to klasyczna zabawka dla najmłodszych, która zapewni Twojemu dziecku radosną, ciekawą i kreatywną zabawę. Pastelowy zestaw posiada 6 sztuk krążków-klocków w różnych rozmiarach ,w tym jeden w kształcie główki Misia. W podstawie umieszczony jest bolec do nakładania elementów. Zabawka idealna dla maluszków rozpoczynających układanie wież z klocków. Piramidka wspomaga rozwój koordynacji ręka-oko, logicznego myślenia, dodatkowo wspomoże naukę rozpoznawania kolorów. Trzeba tu podkreślić edukacyjne walory piramidki Miś.

Cała seria zabawek Polar Bear została stworzona przez firmę Viga, aby sprostać oczekiwaniom rodziców i dzieci w doskonaleniu procesu ich rozwoju poprzez zabawę.

Całość wykonana została z drewna bukowego i pomalowana nietoksycznymi farbami w „polarne” barwy, które zadowolą każdego użytkownika i dadzą mnóstwo radości z zabawy.

Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo dzieci oraz najwyższa jakość zabawek, dbamy zatem o to, aby farby którymi malujemy nasze zabawki nie były toksyczne i spełniały normy bezpieczeństwa (EN71 i ASTM).

Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 24m+. 

Wymiary produktu: 8 x 8 x 13,5 cm

Czytaj więcej
44005
3 Przedmioty

Specyficzne kody

ean13
6971608440052
Kuchnia drewniana Vintage Kuchnia drewniana Vintage
-10%
389,00 zł -10% 350,10 zł
Add to Wishlist
549,00 zł
Add to Wishlist
kostka edukacyjna kostka edukacyjna
Obecnie brak na stanie
Obecnie brak na stanie
99,00 zł
Add to Wishlist
0
0