.

Zegar do nauki

Drewniany zegar edukacyjny, Bigjigs

44,90 zł
Brutto
Ilość
Add to Wishlist
Ostatnie sztuki w magazynie

Drewniany zegar Bigjigs to drewniana zabawka z walorami edukacyjnymi - świetny sposób na poznanie liczb, kształtów, kolorów i odczytywanie czasu zegarowego. Zegar składa się z 12 okrągłych, wyjmowanych elementów o numerach od 1 do 12. Każdy element pasuje kolorystyczne do podstawki. Na drewnianym zegarze widnieją opisy by dziecko nauczyło się w przyszłości opisywać czas po angielsku.

Zegar do nauki czasu dla dzieci, Ta kolorowa, edukacyjna zabawka może pełnić kilka funkcji naraz. Pierwszą z nich jest funkcja układanki. Dziecko bawiąc się nią, uczy się dopasowywać i rozpoznawać kształty. Drugą funkcją jest funkcja zegara. Teraz maluszek będzie miał okazję zapoznać się na żywo z podstawowymi pojęciami związanymi z kategorią czasu. Układanka doskonale nadaje się też do nauki liczenia, nauki kolorów, poznawania cyfr i nauki czasu po angielsku.

Wiek: 18 msc+

Wymiary: 22,5 x 22,5 x 2,5 cm

Bigjigs Toys to angielska marka, która ma w swoim asortymencie ponad 1500 produktów.

Są to między innymi wysokiej jakości zabawki drewniane, gry dla dzieci, upominki, kolejki drewniane, zabawki edukacyjne i kreatywne. Wszystkie artykuły Bigjigs Toys spełniają walory edukacyjne.

Wykorzystywane w procesie produkcji materiały to głównie drewno kauczukowe i lipowe, a do pokrycia artykułów używane są wyłącznie nietoksyczne farby i lakiery. Opakowania zabawek pochodzą w 100% z materiałów z recyklingu. Wszystkie zabawki Bigjigs Toys spełniają normy EN-71 i posiadają odpowiednie oznaczenia CE.

Czytaj więcej
BJ906
1 Przedmiot

Specyficzne kody

ean13
691621199060
0
0