DJ05641

Kulodrom drewniany tor dla kulek, 27 elementów Zig & Go, Djeco

wysyłka 24h

149,00 zł

The minimum purchase order quantity for the product is 2

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 14 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 14 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 2,80 zł.


Opis produktu

Fantastyczna drewniana konstrukcja pozwoli obserwować ruch kulek. Znakomicie rozwija orientację i wyobraźnię przestrzenną oraz koordynację wzrokowo-ruchową. Zestaw do poznania zasad akcji i reakcji. Akcja - reakcja! Świetna zabawa dla całej rodziny!

Zabawa z reakcją łańcuchową: zbuduj swój własny tor tak, aby poszczególne elementy wywołały reakcję łańcuchową różnych
ruchów i działań. Niektóre początkowo wolne, ale nagle przyspieszają, podczas gdy inne wywołują dźwięki.
Gra poznania i rozumienia: poznaj pomysłowość reakcji łańcuchowej, dowiedz się, jak zmieniają się prędkości w zależności od ciężaru elementu i oceń odległości między nimi.
Zabawa w konstrukcję: poznaj wpływ, jaki wywierasz na tor, dokonując dużych zmian lub drobnych korekt, które mogą mieć duży wpływ na sukces i doświadczenie.
W zestawie 27 elementów
- drewniane klocki
- koło obrotowe
- pochylnia
- 2 metalowe kulki
- drewniana kula
- instrukcja obrazkowa krok po kroku
Kompatybilny z pozostałymi zestawami
Zig&Go od Djeco.
 Zestaw Zig & Go udowadnia, że zabawa i nauka często idą w parze. Budując tor, dziecko musi wziąć pod uwagę ciężar elementów oraz odległości między nimi. Kiedy uda mu się odpowiednio umiejscowić elementy, na pewno będzie z siebie bardzo dumny! Taka forma spędzania czasu uczy rozumienia zależności przyczynowo-skutkowych, kojarzenia faktów i wyciągania wniosków. Francuska firma Djeco, producent serii Zig & Go, od wielu lat pomaga malcom rozwijać ich zainteresowania.

https://www.youtube.com/watch?v=FkCA0HasNys 

  • producent: Djeco
  • liczba elementów: 27
  • wiek: 7+
  • materiał: drewno, metal
  • wymiary opakowania: 24,5 × 24,5 × 5,5 cm

Djeco to producent zabawek, gier i puzzli. Od momentu założenia w 1954 r. firma stawia na projektowanie zabawek kreatywnych, edukacyjnych puzzli oraz gier umysłowych dla najmłodszych. Produkty firmy Djeco charakteryzują się estetycznym wykonaniem, świetnym doborem kolorów i są produkowane z myślą o najmłodszych dzieciach jak i paroletnich.

Opinie

Napisz opinię

Kulodrom drewniany tor dla kulek, 27 elementów Zig & Go, Djeco

Kulodrom drewniany tor dla kulek, 27 elementów Zig & Go, Djeco

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii: