.

Projektor z obrazkami zabójcze zwięrzęta, Brainstorm

Projektor- latarka zabójcze zwierzęta, Brainstorm

39,90 zł
Brutto
Ilość
Add to Wishlist

Mały projektor - mnóstwo zabawy!. Idealny na długie jesienne, czy zimowe wieczory! Dwadzieścia cztery profesjonalne zdjęcia, możliwość ustawienia ostrości obrazu, baterie w zestawie - zabawę można zaczynać. 

Z jej pomocą można wyświetlać na ścianie lub suficie slajdy ze zdjęciami 24 najgroźniejszymi zwierzętami świata! Rekiny, pająki, skorpiony, węże, lwy, tygrysy i inne drapieżniki. W zestawie znalazły się trzy krążki, które spodobają się wszystkim miłośnikom niebezpiecznej fauny.

  • Regulacja ostrości (pokrętło na froncie latarki)
  • W zestawie: 3 tarcze ze zdjęciami zwierząt, razem 24 slajdy + baterie
  • Świetny pomysł na prezent!

Dwadzieścia cztery profesjonalne zdjęcia, możliwość ustawienia ostrości obrazu, baterie znajdują się w zestawie. Istnieje również możliwość wyboru tematyki zdjęć (kosmos, konie, zwierzęta, dinozaury, zwierzęta morskie, groźne zwierzęta, robaki). Dopasuj latarkę – projektor do zainteresowań swojego dziecka.
Należy dodać, że zdjęcia wyglądają bardzo profesjonalnie – są kolorowe i posiadają duże rozmiary. Maksymalny rozmiar jaki może osiągnąć każde ze zdjęć to metr wysokości. Najlepszy efekt uzyskujemy oglądając obrazy w ciemnym pomieszczeniu.
Zdjęcia sprawiają, że dziecko zaczyna interesować się daną tematyką i zdobywa wiedzę na ten temat. Dziecko zaczyna wyszukiwać informacji na temat danego zwierzaka, które wyświetla się nam na ścianie: szuka gdzie żyje dany zwierzak, czym się odżywia. Obrazki posiadają także podpisy w języku angielskim, co zachęca dziecko do nauki języka obcego i poznawania nowych słów – to zadanie może poczekać, jest przeznaczone dla starszych dzieci.
Zabawka może służyć również jako latarka.
Latarka – projektor to idealna zabawka na długie zimowe wieczory!
Jest to obecnie hit! Wywołuje zainteresowanie każdego dziecka!
Zabawka polecana jest od trzeciego roku życia. Jest to drobiazg, który cieszy! Latarka – projektor posiada niewielkie rozmiary i wszędzie łatwo jest ją ze sobą zabrać, co jest jej kolejnym atutem.
Producentem latarek – projektorów jest firma Brainstrom, która słynie z kultowych dodatków dla dzieci w różnym wieku.
Zestaw ćwiczy / rozwija: wyobraźnię,

Czytaj więcej
E2038
11 Przedmioty
Kulodrom
Obecnie brak na stanie
Drewniany mikser Drewniany mikser
-20%
119,00 zł -20% 95,20 zł
Add to Wishlist
Drewniany zegar ścienny -warsztat Djeco
Obecnie brak na stanie
0
0