.

Kategoria

  Kategoria: DLA STARSZAKA

  Aktywne filtry

  14,90 zł
  Add to Wishlist
  24,90 zł
  Add to Wishlist
  Mikroskop 15 doświadczeń, Buki
  139,00 zł
  Add to Wishlist
  62,90 zł
  Add to Wishlist
  62,90 zł
  Add to Wishlist
  24,90 zł
  Add to Wishlist
  134,90 zł
  Add to Wishlist
  Szkatułka z pozytywką- marzenia jednorożców, Djeco
  149,00 zł
  Add to Wishlist
  134,90 zł
  Add to Wishlist
  48,90 zł
  Add to Wishlist
  48,90 zł
  Add to Wishlist

  DLA STARSZAKA

  Zabawki dla przedszkolaka w sklepie Trendysmyk

  Dla każdego dziecka zabawa z rówieśnikami jest najważniejsza. W okresie przedszkolnym czas spędzony na wspólnej zabawie jest niezwykle cenny, dlatego warto zadbać o odpowiednie zabawki dla przedszkolaka, które uprzyjemnią ten nadzwyczajny okres. Zabawki mają na celu wprowadzenie do ich codziennego życia odrobiny radości i przyjemności. Po dniu spędzonym na nauce w przedszkolu lub w zerówce dzieci potrzebują czasu, który mogą spędzić, tak jak tego chcą. Huśtawka domowa smyk urozmaici wspólną zabawę zarówno w ogrodzie, jak i w domu. Dostępne w naszym asortymencie zabawki dla starszaka mogą być znakomitym pomysłem na prezent z okazji urodzin, Dnia Dziecka, Mikołajek lub Świąt Bożego Narodzenia. Ponadto, zabawki na mikołaja dla przedszkolaków zapewniają ogromną radość nie tylko dzieciom, ale również rodzicom, którzy chętnie spędzają aktywnie czas ze swoimi pociechami. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą sklepu Trendysmyk, spośród której wybierzesz najciekawsze upominki dla wszystkich wymagających przedszkolaków. Jeśli spodobały Ci się akcesoria dla dziecka w wieku szkolnym dostępne w naszym sklepie internetowym Trendysmyk.pl, koniecznie sprawdź także pozostałe akcesoria dziecięce, takie jak plecaki wycieczkowe dla dzieci oraz równie pomocne na wycieczkach, jak i na co dzień śniadaniówki szkolne, które pomieszczą pyszne i pożywne posiłki dla Twojego dziecka. Wielu dzieciom spodobają się również szkatułki drewniane dla dziewczynek oraz skarbonki dla dzieci, dzięki którym Twoje dziecko nauczy się oszczędzać pieniądze.

  Kreatywne zabawki dla 6 latków - nasze propozycje

  Szukasz idealnej zabawki, która oprócz tego, że sprawia dużo radości, to dodatkowo rozwija inne umiejętności? Zapraszamy do naszego sklepu, w którym kreatywne zabawki dla 6 latków są najchętniej wybieranym prezentem z okazji urodzin i Mikołajek. Nasze funkcjonalne zabawki są interesujące i zachęcą do wspólnej zabawy nie tylko przedszkolaka, ale również jego starsze rodzeństwo. Wszystkie zabawki kreatywne dla 6 latków mają za zadanie rozwijać zdolności manualne i motoryczne, a także pozwalają na zdobywanie nowych umiejętności. Do tego typu zabawek wliczamy wszystkie gry interaktywne, puzzle, gry planszowe, zestawy artystyczne, a także zestawy, z których można zbudować ciekawe konstrukcje. Dostępne w naszym sklepie zabawki dla przedszkolaka to również klocki dające możliwość tworzenia zarówno płaskich, jak i przestrzennych kompozycji. Charakteryzują się one przede wszystkim wysoką dokładnością wykonania i znakomitą jakością surowców użytych do produkcji. 

  Akcesoria i zabawki dla starszych dzieci

  Coraz więcej producentów pragnie żyć w zgodzie z naturą, dlatego w sklepach można spotkać wiele zabawek wykonanych z drewna. Zapewniają przedszkolakom świetną zabawę, a co ważniejsze, idą w parze z ekologicznym stylem życia. Do drewnianych zabawek zaliczamy głównie klocki, kuchnię stylizowaną na styl country, która posiada niezbędne do gotowania sprzęty i akcesoria, a także drewniane samochody rozwijające cierpliwość i spostrzegawczość. Posiadamy w ofercie także modne walizki, które są idealne do przechowywania i transportowania zabawek. Wszystkie zabawki dla przedszkolaka wywołują na jego twarzy dużo uśmiechu i jednocześnie są praktycznym prezentem rozwijającym różne umiejętności. W naszym sklepie można znaleźć ciekawe zabawki dla starszych dzieci, które pobudzają do myślenia i uczą kreatywności. Przykładem takiej zabawki może być duży magnetyczny rzutnik, wszelkiego rodzaju wieże i drabiny, z których można stworzyć interesujące konstrukcje. Starszaki pragną odkrywać świat i wiele rzeczy wzbudza ich ciekawość, dlatego proponujemy zestawy eksperymentalne, które sprawdzą się jako zabawki na Mikołaja dla przedszkolaka i zapewnią wielogodzinną zabawę. 

  Gadżety i zabawki edukacyjne dla przedszkolaka

  Dzieci rosną i rozwijają się w bardzo szybkim tempie, dlatego warto zadbać o ich umiejętności już od najmłodszych lat. W związku z tym proponujemy najlepsze zabawki kreatywne dla 5 latków, które uczą analitycznego myślenia, pobudzają do działania i podejmowania trudnych decyzji. W naszym sklepie Trendysmyk można znaleźć duży wybór zabawek idealnych jako prezent na Dzień Dziecka, urodziny, Mikołajki lub święta. Dostępna w naszym asortymencie zabawka edukacyjna dla przedszkolaka wzbudza zainteresowanie, co jest bardzo ważne, gdy chcemy, aby nasza pociecha miała zajęcie na dłuższy czas. Wszelkiego rodzaju gry planszowe, klocki, układanki, zestawy do budowania interesujących konstrukcji lub narzędzia do wykonywania eksperymentów są jednocześnie ciekawymi gadżetami, które można zabrać ze sobą na wyjazd lub w inną podróż. Dzięki czemu istnieje możliwość spędzenia czasu na wspólnej zabawie wraz z rodzeństwem i rodzicami. Wszystkie zabawki dla starszych dzieci, które można znaleźć w naszym sklepie, są dostępne w atrakcyjnych cenach, dlatego każdy klient jest w stanie znaleźć produkty spełniające wszystkie indywidualne oczekiwania. 

  Zabawki interaktywne dla przedszkolaka od dziadków

  Dzieci w wieku przedszkolnym mają potrzebę wyrażania siebie, swoich emocji, a także bardzo często naśladują innych. W związku z tym warto podarować im zabawkę, w której mogą wcielić się w różne role i odgrywać ciekawe scenki. Drewniany teatr to interesujący pomysł na prezent dla przedszkolaka, który rozbudzi chęci brylowania na scenie i rozwinie jego kreatywność. Przy pomocy pacynek i figurek dziecko wraz z rówieśnikami przygotuje spektakl, który chętnie zaprezentuje swoim rodzicom i dziadkom. Inne dostępne w naszym asortymencie kreatywne zabawki dla przedszkolaka to np. szachy, bierki, tablice magnetyczne, gry planszowe i wiele innych propozycji, które sprawią ogromną radość obdarowanemu dziecku. Wszystkie zabawki interaktywne dla przedszkolaka rozwijają go pod kątem intelektualnym i zręcznościowym. Proponujemy także akcesoria, z których zadowolony będzie każdy smyk - plecaki dla dzieci pozwolą im się wcielić w małych podróżników i rozwinąć pasję do zwiedzania świata.

  rozwiń więcej >
  0
  0