T0400

Nowoczesny drewniany domek z wyposażeniem, Tidlo

Oczekiwanie na dostawę
949,00 zł

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 94 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 94 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 18,80 zł.


Opis produktu

Niezwykle designerski, nowoczesny drewniany domek dla lalek - z ogromną otwartą przestrzenią, stwarza nieograniczone możliwości kreatywnej zabawy. 

Urządzony w neutralnym kolorze i pięknie zbudowany domek dla lalek z umeblowanym otwartym planem od marki Tidlo zapewnia prawdziwie otwartą zabawę. Ten solidny dom dla lalek z litego drewna bukowego ma tablice ze wszystkich stron, dzięki czemu maluchy mogą być kreatywne i ozdobić dom według własnego uznania. Rysuj rośliny, detaluj okna i drzwi, projektuj nowy i niepowtarzalny wygląd zewnętrzny podczas każdej zabawy.

Dom składa się z czterech zestawów mebli, 16 elementów, w tym łazienki, salonu, sypialni, ruchomych schodów i kuchni z tkaninowymi akcesoriami; co oznacza, że ​​maluchy mogą zaprojektować nowe i niepowtarzalne wnętrze podczas każdej sesji gry! Aby zwiększyć wartość zabawy, dom ma dużą wysuwaną szufladę do przechowywania, która może powiększyć przestrzeń do zabawy. Powierzchnia zawiera tablicę, dzięki czemu dzieci mogą stworzyć własny ogród z roślinami, ścieżkami, zwierzętami i cokolwiek wyobraźnia na to pozwala! Otwarta struktura zabawy i zdejmowane panele dachowe pozwalają na zabawę pod różnymi kątami i sprawiają, że idealnie nadaje się do zabawy w grupie. Po zakończeniu gry cztery zestawy mebli można schować w szufladzie do przechowywania. Świetny sposób na zachęcenie do kreatywnych i pomysłowych sesji gry. Rozwija koordynację rąk i oczu oraz zręczność. Kredy i cyfry nie są wliczone.

Wymaga montażu dla dorosłych. Wykonane z wysokiej jakości, odpowiedzialnie pozyskiwanych materiałów. Spełnia aktualne europejskie normy bezpieczeństwa.

  • Producent: Tidlo
  • Wiek: 3 lata +
  • Wymiary: 80 x 44 x 76 cm
  • Wymaga montażu: tak
  • Waga: 9,4 kg

Opinie

Napisz opinię

Nowoczesny drewniany domek z wyposażeniem, Tidlo

Nowoczesny drewniany domek z wyposażeniem, Tidlo

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: