DJ05210

Shut the box -gra logiczna kości, Djeco

64,90 zł

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 6 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 6 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 1,20 zł.


Opis produktu

Shut the box - logiczna gra w kości francuskiej marki Djeco, to świetna propozycja na rodzinne rozrywki. Na początku rundy należy podnieść wszystkie pokrywki numeryczne, dzięki czemu można zobaczyć numery.

Pierwszy gracz rzuca dwoma kostkami, zlicza ilość oczek na kostce i taka liczbę zamyka na drewnianym boksie, np.: wyrzucił liczbę oczek 7, możliwości: zamknięcia klapek numerycznych 2 i 5, lub 6 i 1 lub 3 i 4 lub 4 i 2 i 1 lub 7. Następnie powtarza się czynność do czasu aż istnieje możliwość zamykania pokryw z numerami.

Gdy stanie się to niemożliwe zapisujemy sumę cyfr widoczną na pokrywach, a kostkę przejmuje następny gracz.

Po 10 rundach liczymy zebrane punkty. Wygrywa osoba, która zgromadziła najmniejszą ilość punktów.

Wyniki zapisujemy w dołączonym notesiku.

Kolejka przechodzi na następnego gracza

Wiek: 6-99 lat

Wymiary opakowania: 21.5 x 21.5 x 4 cm

Ilość graczy: 1-4

Czas rozgrywki: do 10 minut

Francuska firma Djeco to znany producent zabawek, gier i puzzli. Od momentu założenia w 1954 r. firma stawia na projektowanie zabawek kreatywnych, edukacyjnych puzzli oraz gier umysłowych dla najmłodszych. Produkty firmy Djeco charakteryzują się estetycznym wykonaniem, świetnym doborem kolorów i są produkowane z myślą o najmłodszych dzieciach jak i paroletnich.

Opinie

Napisz opinię

Shut the box -gra logiczna kości, Djeco

Shut the box -gra logiczna kości, Djeco

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii: