.

Kategoria

  Kategoria: GRY

  Aktywne filtry

  Nowy
  89,90 zł
  Add to Wishlist
  Nowy
  89,90 zł
  Add to Wishlist
  Nowy
  59,90 zł
  Add to Wishlist
  Nowy
  59,90 zł
  Add to Wishlist
  Nowy
  64,90 zł
  Add to Wishlist
  59,90 zł
  Add to Wishlist
  69,90 zł
  Add to Wishlist
  69,90 zł
  Add to Wishlist
  59,90 zł
  Add to Wishlist
  54,90 zł
  Add to Wishlist

  GRY

  Fajne gry dla dzieci od Trendysmyk

  Gry są bardzo ciekawym pomysłem na kreatywne spędzenie czasu wraz z dziećmi z dala od urządzeń elektronicznych. Dostępne w naszym sklepie Trendysmyk gry dla dzieci 4 lata mają wiele zalet. Jedna z najważniejszych to taka, że zapewniają znakomitą rozrywkę po nauce w przedszkolu. Oferujemy naszym klientom interesujące gry dla dzieci, które pobudzają ich wyobraźnię, uczą kreatywności, rozwijają zdolności manualne i intelektualne. Wiele naszych gier związanych jest z nauką języka obcego, co aktualnie jest niezwykle ważne, dlatego wybierz dla swojego malucha grę „lista zakupów”, która rozwija spostrzegawczość i wspiera naukę słownictwa przeznaczonego do codziennego użytku. Ta fajna gra dla dzieci wspiera naukę przez zabawę w każdym wieku. W ofercie posiadamy również wszelkiego rodzaju gry planszowe, podłogowe, karciane, zręcznościowe oraz duży wybór układanek. Zachęcamy do zapoznania się z całym katalogiem produktów! Jeśli podobają Ci się gry dziecięce, które możesz kupić w naszym sklepie online, sprawdź również pozostałe układanki dla dzieci oraz fascynujące zabawki, takie jak gry edukacyjne dla dzieci po angielsku oraz gry planszowe dla dzieci. Twoim dzieciom spodobają się na pewno również rzutki dla dzieci oraz gry zręcznościowe, które możesz szybko i tanio zamówić przez internet z naszego sklepu internetowego z zabawkami.

  Gry zręcznościowe dla dzieci - świetna zabawa w każdym wieku

  Małe dzieci nie potrafią świadomie kontrolować ruchów swojego ciała, dlatego wraz z rozwojem układu motorycznego, dziecko uczy się panować nad poszczególnymi czynnościami. Bardzo pomocne w tych ćwiczeniach są zręcznościowe gry dla dzieci 6 lat, które wpływają pozytywnie na rozwój zdolności motorycznych. Wszystkie dostępne w naszym sklepie smyki gry zostały dokładnie opracowane pod względem umiejętności dziecka i są odpowiednio przystosowane do jego wieku. Gry dla dzieci 8 lat dostępne w naszym asortymencie to np. piłkarzyki. Zapewniają one prawdziwe emocje uczestnikom meczu, a także ćwiczą refleks i zachęcają młodych chłopców do wstąpienia do drużyny. Inną naszą propozycją gry, którą można zabrać ze sobą w podróż i na wycieczkę jest kostka logiczna, która uczy cierpliwości i ćwiczy motorykę dziecka. Wystarczy wysypać wszystkie elementy z opakowania, a następnie szybko i sprawnie zbudować z poszczególnych elementów przestrzenny i kolorowy sześcian. 

  Najlepsze gry dla dzieci - nasze propozycje

  W naszym sklepie internetowym Trendysmyk posiadamy fajne gry dla dzieci, które kształtują jego osobowość, charakter i koordynację wzrokowo - ruchową. Już na pierwszym etapie rozwoju dziecka warto zadbać o jego umiejętności i późniejszy rozwój, dlatego zdecyduj się na prezent urodzinowy w formie kreatywnej zabawki. Jedną z naszych propozycji gry dla dzieci 4 lata jest klasyczna gra rodzinna pochodząca od renomowanej marki Orchard Toys, która polega na zebraniu jak największej ilości herbatników w kształcie kości. Ta fajna gra dla dzieci pomaga w nabywaniu umiejętności liczenia, uczy koncentracji, spostrzegawczości i kreatywnego myślenia. Posiadamy duży wybór gier, a inną polecaną przez nas grą i bardzo lubianą przez maluchów jest magnetyczna gra - angielski dla dzieci. Polega ona na dopasowaniu słów do obrazków, a przez zabawę uczy dzieci angielskiego słownictwa i pozytywnie wpływa na rozwój uwagi, pamięci wzrokowej, a także logicznego i abstrakcyjnego myślenia. 

  Najpopularniejsze gry dla starszych dzieci

  Oferujemy naszym klientom zabawki, które są atrakcyjne i wpływają przede wszystkim na rozwój wielu niezbędnych umiejętności w życiu małego człowieka. Warto pozwalać dziecku na przyswajanie już od najmłodszych lat potrzebnych w życiu wartości, dlatego nasze najlepsze gry dla dzieci poprzez zabawę pobudzają do myślenia, analizowania sytuacji i radzenia sobie z trudnościami. Do tego rodzaju gier zaliczamy przede wszystkim puzzle, gry planszowe i karciane. Ponadto dostępna w naszym asortymencie jest również gra zręcznościowa dla dzieci, która uczy rozpoznawania cyferek, liczenia, kolorów, a także cierpliwości. Gra ahoj morska przygodo to gra zręcznościowa, która uczy rozpoznawania rybek - wystarczy zakręcić ruletką i przekonać się ile rybek można złapać. To doskonały sposób na wspólną zabawę. Proponujemy również nowszą wersję gry dla dzieci 6 lat, jaką jest chińczyk. W przeciwieństwie do tradycyjnej wersji jest ona przeznaczona dla maksymalnie 6 uczestników, a plansza jest w formie gwiazdy. Nasze gry i zabawki są znakomitym pomysłem na prezent z okazji urodzin, Dnia Dziecka lub świąt, dlatego zachęcamy do zakupów również podczas poszukiwań udanych upominków. 

  Gry dla dzieci do 6 lat - co wybrać?

  Do jednych z najczęściej wybieranych gier dla dzieci zaliczamy puzzle i gry planszowe. Puzzle są świetnym źródłem wiedzy o świecie, pomagają w nauce kolorów oraz kształtów, wspierają naukę liter i cyfr, uczą rozpoznawania zwierząt, roślin, a także konkretnych przedmiotów. Układanie puzzli doskonale wpływa na rozwój zdolności manualnych u dziecka, trenuje małą motorykę, uczy cierpliwości, spostrzegawczości i koncentracji. Gry dla dzieci 8 lat odgrywają istotną rolę w integracji rodziny, a wspólne układania pobudza ciekawość poznawczą dziecka. W naszym asortymencie posiadamy także duży wybór gier planszowych takich jak chińczyk, domino, sudoku, szachy, statki, zgadywanki i wiele innych gier wpływających pozytywnie na umiejętności malucha. Oferowane przez sklep internetowy Trendysmyk gry dla dzieci 10 lat pomagają im znaleźć hobby i jednocześnie pozwalają na odpoczynek od spędzania czasu przed ekranami urządzeń elektronicznych. Zabawa w grupie wraz z rówieśnikami umacnia ich więzi oraz uczy komunikacji, która w tym okresie oraz na późniejszym etapie szkolnym jest niezwykle ważna.

  rozwiń więcej >
  0
  0